Para Kazanmaya İhtiyacım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alkolikkarga
    alkolikkarga's avatar
    Erkek
    Xsharez bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

Aslına bakarsan internet üzerinden para kazanmak diye birşey yok.

Gerçek dünyada yaptığın bir işin vardır, internet ile daha geniş kitleye açarsın.

Mesela makale yazıyorsan seo yapar rekalm alırsın, film çekiyorsan youtubea koyar reklam alırsın, ürün satıyorsan internetle daha çok insana erişirsin.

Yani önce gerçek bir iş tuttur sonra internetle nasıl büyüteceğini kolayca konuşuruz.

Yoksa kuruşları kovalarsın

Hocam ben şuan meyve satıyorum yol kenarında. karayolunda. derme çatma bir tezgahım var. Amasya merkezde ikamet ediyorum. Ve tezgahımda amasyanın meshur misket elması var. bunları 5 er kiloluk koliler halinde hazırlıyorum 20 tl den satışı oluyor yolda fakat koli 5 kilo almıyor 4,200 gram civarı alıyor. bu hesiyelik elma kolilerini nerde paylaşırsam satışını arttırabilir. türkiye geneline gondersem nasıl olur? alan olurmu? bu arada misket elmasının omru minimum 20 gun. kargoda zarar gorme sansıda yok. bi yardımcı oluverin fikir konusunda.

Hocam sosyal medyayı kullanabilirsin. Özellikle instagramı kullan organik amasya misket elması üzerine bi hesap aç, resimler falan paylaş tezgahını çek bağ bahçeyi çek, takipçide satın alabilirsin. Donanım haberde konu açabilirsin sıcak fırsatlara gerçi orasıda mezarcı kaynıyor. Benim aklıma gelenler bunlar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    by_todd bunu yazdı

Elinizde ufak da olsa bir birikiminiz var ise aşağıdaki siteyi deneyebilirsiniz.

örnek 500 dolar için günlük 5 dolar aylık 150 dolar kazanabilirsiniz. 

yatırdığınız 500 dolar 20 ay boyunca jeton sayınızı hiç değiştirmezseniz bile aylık 150x20= 3000 dolar kazandırıyor

site ile ilgili hiçbir yerde şikayet yok. mağdur olan yok. denemek isterseniz buyurun

Mod not. Reflink, yalnizca referanssiz link de acikca verildigi takdirde serbesttir.

Size ait referans linkini veriyorsunuz lütfen bunu belirtin hocam.

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_todd
    by_todd's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı
    by_todd bunu yazdı

Elinizde ufak da olsa bir birikiminiz var ise aşağıdaki siteyi deneyebilirsiniz.

örnek 500 dolar için günlük 5 dolar aylık 150 dolar kazanabilirsiniz. 

yatırdığınız 500 dolar 20 ay boyunca jeton sayınızı hiç değiştirmezseniz bile aylık 150x20= 3000 dolar kazandırıyor

site ile ilgili hiçbir yerde şikayet yok. mağdur olan yok. denemek isterseniz buyurun

Mod not. Reflink, yalnizca referanssiz link de acikca verildigi takdirde serbesttir.

Size ait referans linkini veriyorsunuz lütfen bunu belirtin hocam.

merhaba ilk yazdığım mesajda belirtmemişim haklısınız .. kusura bakmayın diğer mesajlarımda belirttim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Gerçek dünyada yaptığın bir işin vardır, internet ile daha geniş kitleye açarsın.

Mesela makale yazıyorsan seo yapar rekalm alırsın, film çekiyorsan youtubea koyar reklam alırsın, ürün satıyorsan internetle daha çok insana erişirsin.

Yani önce gerçek bir iş tuttur sonra internetle nasıl büyüteceğini kolayca konuşuruz.

o zaman oyun sektörü ne oluyor ? (Ki bu sadece 1 örnektir)

Her bokun simulasyonun olduğu, gerçekle hiçbir bağlantısı olmayan (ilettiği verilen üstünde dolaştığı kablolar dışında) bir dünya internet dünyası.

Steam'i, EA'yi, Blizzard'ı falan geçtim, gidip bir okey batak sitesi kurmam için kahvehane mi açmam gerekiyor ben mi yanlış anlıyorum mevzuyu ?

Bu önerme birde bir yazılımcıdan geliyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Xsharez bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

Hocam ben şuan meyve satıyorum yol kenarında. karayolunda. derme çatma bir tezgahım var. Amasya merkezde ikamet ediyorum. Ve tezgahımda amasyanın meshur misket elması var. bunları 5 er kiloluk koliler halinde hazırlıyorum 20 tl den satışı oluyor yolda fakat koli 5 kilo almıyor 4,200 gram civarı alıyor. bu hesiyelik elma kolilerini nerde paylaşırsam satışını arttırabilir. türkiye geneline gondersem nasıl olur? alan olurmu? bu arada misket elmasının omru minimum 20 gun. kargoda zarar gorme sansıda yok. bi yardımcı oluverin fikir konusunda.

Eğer büyük çapta tedarik edebilyorsan önce kendine bir hedef müşteri kitlesi tanımla. Sonla bunlarla iletişime geçebileceğin email ve telefon numaraları aramaya başla. Bunları excele doldur ve düzenli olarak elimde bunlar var diye mail geçebilirsin.

Yılbaşına özel meyve sepeti gibi birşey yapıp bi wordpressde ürünü tanıtıp, adsense ile buraya reklam çakabilirsin. Fakat o sepete çukulata, belki alkol falan da eklemek lazım

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
Toplam Hit: 4210 Toplam Mesaj: 25
para kazan internetten para kazanma