Penguenler Güzeldir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Peki neden güzeldir ?

Ciddi bir soru soruyorum.

Google penguen yazın ve çıkan hayvanların resimleriyle davranışları sizi mutlu edip gülümsetsin, kolları ve ayakları paytak halleri ne kadar da hoş geliyor değil mi ? Peki neden ?

Bunu düşündüm google ye sordum öğrenemedim etrafımda tıp okuyanda kimse yok şu saatte.

Neden güzel duygular hissetmeme sebep oldu bunun fizyolojik açıklaması nedir.

Bu soru güzel bir kız içinde geçerli sayılabilir diğerlerine benzemiyordur bakımlıdır içinde hoş bir eda oluşur.

İkea da satılan bir sehpa spotçuda satılan sehbadan daha çekicidir. Rengin parlaklığı da iyi hissettirir.

Ancak araba için bunu tam olarak söyleyemem, mercedes daha iyidir daha hızlıdır işini daha çabuk hallettiği için daha iyidir yani çekicidir denebilirken, bir penguen bir işimize yaramazken insana neden iyi hissettirir, ?

Kendini spritüel öğretmen kabul eden insanlar bu tuhaf hissi ağaca bakarkende hissettiklerini söylerler. O canlıın içindeki yaratıcının huzurudur diyorlar ?

Bu tuhaf hissin kaynağı nedir ?

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Penguenler güzeldir.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Hoca sen ne içtin :))) ki yeni yılın ilk saatleri penguenlere seni aşık etti.

Hani desenki dügünüme dansöz getirtsem ne kadar öderim veya murat boz sahne alsa ne kadar tutar veya taksimdeki sapıkları asalım keselim deseydin belki derdim de penguen aşkı bu saatte nerden çıktı anlam veremedim.

Evet penguenler güzeldir.

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

neşeli ayaklar <3

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

All is well
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek
    god bunu yazdı

karar verdim saç şeklimi şu sağdaki uşak gibi yapıcam bundan sonra .

#doesanyoneliveshere

Hayat Bizi 61 kenara...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

yumuşak oluşları, sevimli yürüyüşleri, zararsız oluşları, memeli oluşları (insan doğasına yakın diye yoksa öbür türlü değil).

bu arada sen içtin ondan böyle saçma sorular soruyorsun di mi?

. . .. . ... .
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

böyle bi kafa arıyorum ...

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

Penguenler memeli değiller:)

Olaylara karışmayın!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Hayıır hiç bir şey içmedim.

Pengueni de facebookta bir duvarda gördüm.

O an hissetiğim şeyleri gördüm neler oluyor şu an bana diye sordum ve bu yazıları yazdım.

Yılbaşıda geldi geçti bence uzatmayak bu durumu (:

İki orjinal cevap buldum:

1.si:

önyargılı yaklaşmazlar, içinde kötü bir şey aramazlar.. Bizim içinde penguen bizden çok uzak bir kavram olduğu için onu kötü bir yere koyamıyoruz, önyargılı yaklaşamıyoruz ve bizden çok uzakta kolaylıkla ulaşamayacağımız bir noktada olduğu için bize cazip ve güzel geliyordur

2.si:

arabayı paran yoksa alamazsın.canın sıkılır. birisini seversin o seni hiplemez canın sıkılır.pengueni sahiplenmek gibi bi niyetin yoktur. onun da seni sevmessini beklemezsin. tamamiyle çıkar yoktur.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

bazen evde beslemek istediğim bir hayvan :D 

http://www.youtube.com/watch?v=3wTWWjYTe1I bu sevilmez mi ya

Break Dance Bboy MaxeL
Toplam Hit: 4057 Toplam Mesaj: 34