folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Pubg PC Oynayan Varmı?

Pubg PC Oynayan Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

beyler merhaba. uzun zamandır pabci oynaıyorum oynayanlar varsa bi discord falan açalım akşamları oynarız kimler var kimler yok? 

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

mobile takılıyorum ben.

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek

Arasira oynuyorum 3 kisi giriyoruz genellikle.Oyunu satın almadım internet cafede istediğim hesapla oynuyorum

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

squad girip de birlikte dolanmayıp, takım arkadaşlarını kollamayanlarla oynayınca oyundan soğudum. 3 kişi giriyoruz çatışıyoruz adam araba alıp kaçmış :D lan madem alıp kaçacaksın bizi niye bıraktın. madem tek takılacaksın squad niye girdin. kanser ediyor oyun. tek oyna hocam boşver

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Ring of elysium oynayan varsa hemen hemen her gece giriyorum yazsın nickini squad yada duo gireriz. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

squad girip de birlikte dolanmayıp, takım arkadaşlarını kollamayanlarla oynayınca oyundan soğudum. 3 kişi giriyoruz çatışıyoruz adam araba alıp kaçmış :D lan madem alıp kaçacaksın bizi niye bıraktın. madem tek takılacaksın squad niye girdin. kanser ediyor oyun. tek oyna hocam boşver

squad giriyoruz kimse kimseyi takip etmiyor madem takımla oynamıcan niye takımlı giriyon değil mi ?

yakın arkadaşlar var 4as giriyoruz  dağıtıyoruz etrafı ama tek başıma squad gireyim biri pochinki bri georgepool biri military biri mylta gidiyor squadız bide: D

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

mobil yada pc için hile var mı ya ? 2 günder kardeşimgilin eline veriyorlarmış oyunda rakip takım. Kesin hile açıyorlar diyor. Vuruyorlarmış işlemiyormuş falan. 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

Bilgisayar üzeri emülatör ile oynuyorum.

https://tgb.qq.com/tk/

Tencent in kendi emülatörü.

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

mobil yada pc için hile var mı ya ? 2 günder kardeşimgilin eline veriyorlarmış oyunda rakip takım. Kesin hile açıyorlar diyor. Vuruyorlarmış işlemiyormuş falan. 

oyunda arap varsa çık direkt hocam oyundan botla anasının nikahından karşıya geçiyom adam köprüden hs atıyor öldüren kim ? tabiki arap

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı

oyunda arap varsa çık direkt hocam oyundan botla anasının nikahından karşıya geçiyom adam köprüden hs atıyor öldüren kim ? tabiki arap

ya arap değil de bunlar 2 arkadaş grubu olarak oynuyorlarmış :D yemeğine vs. abi diyor 1 hafta önceye kadar oynamayı bilmiyordu adamlar, şimdi görünmeden headshot atıyoarlar diyor

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Ring of elsiyum daha iyi :p

next next next install
Toplam Hit: 5028 Toplam Mesaj: 35
pubg