Revuto Coin Airdrop

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsane_212
    efsane_212's avatar
    Erkek

Sıraya girelim

https://revuto.com/invite/ihsa52ce5d

Önemli olan; hayatta "en çok şeye sahip olmak" değil, "en az şeye ihtiyaç duymaktır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Sıradan devam

Https://revuto.com/invite/ercaea79ff

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hulagu
    Hulagu's avatar
    Erkek

https://getrevuto.medium.com/the-revu-token-sale-platform-is-now-live-5941e3061860

Almak isteyenler için siteye kayıt ve kyc yapılması gerekiyormuş detaylar linte var.

Madem Türksün Göster Ürksün!..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cohndoe
    cohndoe's avatar
    Erkek

müritler, film dizi izlemeye gelince oxford ingilicemiz var ama bu tip şeylere geldi taksim dayıda kalıyoruz sanırım :) bunu bilale anlatır gibi anlatabilecek var mıdır?

Ben şimdi ref ten üye olacağım. sonra ADA ile Revu mu almam gerekecek. yoksa ref le üye olacam 10 kişi mi çekeceğim refle tam olayı idrak edemedim ya. yardımcı olabilecek? :) :)

cohndoe ///// ygzkoc ///// R10 YaÖzKo
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hulagu
    Hulagu's avatar
    Erkek
    cohndoe bunu yazdı

müritler, film dizi izlemeye gelince oxford ingilicemiz var ama bu tip şeylere geldi taksim dayıda kalıyoruz sanırım :) bunu bilale anlatır gibi anlatabilecek var mıdır?

Ben şimdi ref ten üye olacağım. sonra ADA ile Revu mu almam gerekecek. yoksa ref le üye olacam 10 kişi mi çekeceğim refle tam olayı idrak edemedim ya. yardımcı olabilecek? :) :)

Arkadaşların paylaştığı link ile üye olduğunda airdrop a katılıyorsun. Yani tanıtım amaçlı hediye token. Sen arkadaşlarını çekiyorsun tokenin tanınırlığı artıyor, sende beleş token alıyorsun. Her 10 - 30 -  60 kişi de kilit açılıyor , 60 kişi senin refinle kayıt olunca 600 revu veriyor. Community fiyatı 0,1$ olacağını düşünürsek bedavaya güzel paralar kazandırabilir ama işte o kadar kişiyi çekmek zor iş.

Ayrıca bu tokenin ayın 18 inde satışı yapılacak. Satışa katılabilmek için https://crypto.revuto.com/token-sale üye olup kyc doğrulamasını tamamlaman gerekiyor. Airdrop a üyelikle token satışa üyelik bir değil.

Konuyu açan muridin dediği gibi güzel para kazandırabilir. Toplamda yaklaşık 280 milyon Revu token var ve bunun %68 i takım ve yatırımcıların elinde. Bu tokenlerin 2024 sonuna kadar kedemeli olarak kilidi açılacak. Satış fiyatları aşağıdaki gibi olacak.

Madem Türksün Göster Ürksün!..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hulagu bunu yazdı
    cohndoe bunu yazdı

Arkadaşların paylaştığı link ile üye olduğunda airdrop a katılıyorsun. Yani tanıtım amaçlı hediye token. Sen arkadaşlarını çekiyorsun tokenin tanınırlığı artıyor, sende beleş token alıyorsun. Her 10 - 30 -  60 kişi de kilit açılıyor , 60 kişi senin refinle kayıt olunca 600 revu veriyor. Community fiyatı 0,1$ olacağını düşünürsek bedavaya güzel paralar kazandırabilir ama işte o kadar kişiyi çekmek zor iş.

Ayrıca bu tokenin ayın 18 inde satışı yapılacak. Satışa katılabilmek için https://crypto.revuto.com/token-sale üye olup kyc doğrulamasını tamamlaman gerekiyor. Airdrop a üyelikle token satışa üyelik bir değil.

Konuyu açan muridin dediği gibi güzel para kazandırabilir. Toplamda yaklaşık 280 milyon Revu token var ve bunun %68 i takım ve yatırımcıların elinde. Bu tokenlerin 2024 sonuna kadar kedemeli olarak kilidi açılacak. Satış fiyatları aşağıdaki gibi olacak.

kyc dogru dogrula kimlikler orospu oldu valla güvenirlmi burası dogrulayakmı 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

son kademeden 0.1 eurodan alın kilidi 3 ay. zaten 3-4 ay sonra borsalara girecekmiş. 4-5 dolara rahat çıkar fiyatı. o günkü şartlara göre 15-20 dolar bile görülebilir. bugünkü markete göre 4-5 doları hesapladım. ama ben yine de almıcam. borsaya girsin öyle alırsam alırım. 3 ay kim bekleyecek çoluk çocuk evde ekmek bekliyor ne yiyip içicez 3 ay? önceki ucuz roundlar daha uzun süre kilitli. en temizi airdrop alabildiğin kadar almak. malezya pakistan hindistan gibi yerlerde airdroplarla geçinen insanlar biliyorum.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackfire
    Blackfire's avatar
    Erkek

https://revuto.com/invite/haru27bf79

Blackfire tarafından 17/May/21 11:58 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

revuto.com/invite/emrafd3aed

reflidir refsiz link yok :)

destination@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AciyaGulmek
    AciyaGulmek's avatar
    Erkek

Paran yoksa alma diyor resmen minimum 5 k euro nedir :) 

Birde bu coini aldık diyelim geri satışı nasıl oluyor ? 

De Get Yalan Dünya...
Toplam Hit: 5626 Toplam Mesaj: 35
link coin caerdona ada