folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Samsung A34 5G Mi Redmi Note 12 Pro 5G Mi?

Samsung A34 5G Mi Redmi Note 12 Pro 5G Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    serdo
    serdo's avatar
    Erkek

Merhaba Samsung Galaxy A34 5G  KVK'lı almayı düşünüyorum ama Redmi Note 12 pro 5g Yurtdışı 2. el temiz bir cihaz gördüm 6 bin tl ikisi arasında kaldım mantıklı olan hangisi sizce?

"NE MUTLU, İNSANIM DİYENE" ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    serdo bunu yazdı

Merhaba Samsung Galaxy A34 5G  KVK'lı almayı düşünüyorum ama Redmi Note 12 pro 5g Yurtdışı 2. el temiz bir cihaz gördüm 6 bin tl ikisi arasında kaldım mantıklı olan hangisi sizce?

bana kalırsa samsung.  diğer seçenek hem kayıtsız, hem ikinci el hem de xiaomi. yok sensörüydü yok ekranıydı, kendi kendine arama yapması ekrana dokunması, dokunmayı algılamaması. evlerden ırak

edit : ben uğraşır ederim, sabırlıyımdır, sinir olmam dersen xiaomi.

KotomineKirei tarafından 15/Mar/24 15:32 tarihinde düzenlenmiştir

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    serdo
    serdo's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    serdo bunu yazdı

bana kalırsa samsung.  diğer seçenek hem kayıtsız, hem ikinci el hem de xiaomi. yok sensörüydü yok ekranıydı, kendi kendine arama yapması ekrana dokunması, dokunmayı algılamaması. evlerden ırak

edit : ben uğraşır ederim, sabırlıyımdır, sinir olmam dersen xiaomi.

hocam tabi samsung kalitesi ve kvk lı olması daha iyi ama a serisi iyi değil diyorlar o yüzden samsung m34 öneriyorlar ama bilmedim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek

Redmi isini görür. Ben iki senedir poco x3 kulaniyorum. Kavakaliya o kadar para odenmez. 

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Incanus
    Incanus's avatar
    Erkek

İkinci el telefona hiç sıcak bakmıyorum o nedenle Samsung öneririm hocam. 

Selam ver, alacaklı çık.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Redmi pro 5g var bizim hatunda ayri bir dunya. 

Samsung kullanmadim.

Dur be kadınnnn....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hydr
    hydr's avatar
    Erkek

3 4 ay önce migrostan sıfır samsung a34 aldım. 

aldıktan sonra evde wi fi ye bağlandığında otomatik bağlantı kopuyordu  kamerasıda kötüydü 2 defa servise götürdüm 

servis ilk başta cihazda sorun yok dedi fakat nette biraz araştırınca başka kişilerin de  bağlantı kopması yaşadığını gördüm 

bende  cihazın sorununu gösterir şekilde video kaydı aldım  servise gittim  bu sefer servis sorumlusu denk geldi durumu anlattım iyi ki video çekmişsin tamam ben cihazı geri alacam dedi

iade mi düşünüyorsun yoksa değişim mi ?  iade düşünüyorsan yerine tekrar samsung cihaz mı alacaksın dedi bende aklımda ki cihazları söyledim açıkcası bende  yerine xiami almayı düşünüyordum 

sonra  bana değişim istersen elimde aynı cihazdan yok  aynı cihazdan olmadığı için bi üst modelini vermem gerekiyo eğer değişim istersen a54 vericem dedi

bende değişim istedim tabi ki  sonra yerine bana sıfır a54 verdiler arada 7 8 bin tl fiyat farkı var.

kendimi norveçte yaşıyormuş gibi hissettim gözlerim doldu  aq böylesine alışkın değiliz :)

bunu neden anlattım çünkü xiamide boyle bir sorun yaşasam  çözümü bu şekide olurmuydu emin değilim.. iki telefonun kıyaslaması nasıl olur bilmiyorum ama satış sonnrası destek kısmında samsunng gerçekten türkiye standartlarının üzerinde en azından benim böyle bir tecrübem oldu

herneyse....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    serdo
    serdo's avatar
    Erkek
    hydr bunu yazdı

3 4 ay önce migrostan sıfır samsung a34 aldım. 

aldıktan sonra evde wi fi ye bağlandığında otomatik bağlantı kopuyordu  kamerasıda kötüydü 2 defa servise götürdüm 

servis ilk başta cihazda sorun yok dedi fakat nette biraz araştırınca başka kişilerin de  bağlantı kopması yaşadığını gördüm 

bende  cihazın sorununu gösterir şekilde video kaydı aldım  servise gittim  bu sefer servis sorumlusu denk geldi durumu anlattım iyi ki video çekmişsin tamam ben cihazı geri alacam dedi

iade mi düşünüyorsun yoksa değişim mi ?  iade düşünüyorsan yerine tekrar samsung cihaz mı alacaksın dedi bende aklımda ki cihazları söyledim açıkcası bende  yerine xiami almayı düşünüyordum 

sonra  bana değişim istersen elimde aynı cihazdan yok  aynı cihazdan olmadığı için bi üst modelini vermem gerekiyo eğer değişim istersen a54 vericem dedi

bende değişim istedim tabi ki  sonra yerine bana sıfır a54 verdiler arada 7 8 bin tl fiyat farkı var.

kendimi norveçte yaşıyormuş gibi hissettim gözlerim doldu  aq böylesine alışkın değiliz :)

bunu neden anlattım çünkü xiamide boyle bir sorun yaşasam  çözümü bu şekide olurmuydu emin değilim.. iki telefonun kıyaslaması nasıl olur bilmiyorum ama satış sonnrası destek kısmında samsunng gerçekten türkiye standartlarının üzerinde en azından benim böyle bir tecrübem oldu

samsung desteği var doğru ama xiamide  destek yok maalesef garanti yok yani kumar oynamak gibi,ama a sersinde kronik sorunlar olduğunu belirtiler bende m34 serisini düşünüyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trump
    trump's avatar
    Erkek

Xiaomi Mi'ler daha iyi.

Toplam Hit: 285 Toplam Mesaj: 9
a34 5g 12 pro 5g