Sinemia Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    atakartal bunu yazdı

Hımm sanırım kart tek bir telefona bağlı yani başka telefon üzerinden check in yapamıyoruz?

evet, kendi uygulaması var, gps üzerinden konumunu alıyor sinemada isen check in açılıyor.check in yaptıktan sonra kasadan kredi kartınla bilet alırmıs gibi biletini alıyorsun.

toplam 3 kere uygulamayı başka telefona aktarma hakkın var.

eskiden fake gps programları calışıyordu ama yeni uygulamada yermi bilmiyorum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    atakartal
    atakartal's avatar
    Erkek

Almayı düşündüm fakat şimdi girdiğimde aylık fiyat olarak 90 TL olarak gözüküyor zam mı geldi yoksa ben mi bir şeyi yanlış yapıyorum.

atakartal tarafından 04/Eyl/16 17:57 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

bende hala eski fiyatlar geçerli.

http://prntscr.com/ce1dxs

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Aktif olarak kullanıp memnun olan var mı? Olmazsa 2 tane almayi planlıyorum birini nişanlima birini bana şeklinde ama sistemde sıkıntılar varsa almayalim ona göre 

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    atakartal
    atakartal's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

Hımm sanırım hesabı açtığın gibi almak lazım yoksa fiyat yükseliyor da bu demek oluyor ki 1 ay sonunda fiyat olucak 90 TL yine :S

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    atakartal bunu yazdı
    heza bunu yazdı

Hımm sanırım hesabı açtığın gibi almak lazım yoksa fiyat yükseliyor da bu demek oluyor ki 1 ay sonunda fiyat olucak 90 TL yine :S

Hocam senin ilk alışın mı olacak? Ben bir yıl önce başvuru yaptım neredeyse her ay davetiye atıyorlar. Düzenimi tam kurup almak istediğim için henüz hiç almadım. En son #YeniSinemia diye davet kodu yollamışlar onunla girince yukarıdaki fiyatları sunuyor. Yenileme olayı nasıldır, fiyatlar yenileyene ve ilk defa alana farklı mıdır bilgim yok.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    atakartal
    atakartal's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı
    atakartal bunu yazdı
    heza bunu yazdı

Hocam senin ilk alışın mı olacak? Ben bir yıl önce başvuru yaptım neredeyse her ay davetiye atıyorlar. Düzenimi tam kurup almak istediğim için henüz hiç almadım. En son #YeniSinemia diye davet kodu yollamışlar onunla girince yukarıdaki fiyatları sunuyor. Yenileme olayı nasıldır, fiyatlar yenileyene ve ilk defa alana farklı mıdır bilgim yok.

Aynen ilk defa alıcamda 90 TL olucaksa bence çok büyük bir albenisi olmaz, sırf değsin diye abuk subuk filmlerede gitmek istemem açıkcası. Bakalım kullananlar cevaplar umarım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

kullanıyorum, güzel birşey

- Sinema salonunun yakınına gidiyorsun (mobil uygulamalarda yakındaki sinemalar bölümünde çıkması gerekiyor)

- Premium ile satın al diyorsun filmi ve film bilgilerini seçiyorsun, 

- PNR numarasını gişeye söylüyorsun, gişe yerini ayarlayıp biletini kesiyor

şuana kadar hiç yarıyolda bırakmadı. Memnunum

benimde bir sorum var;

verdikleri banka kartını nasıl kullanıcam ? cine maximum puanı için pnr geçmiyormuş, kartla almam gerekiyor.

ayrıca,

1 ay hediyeli kefillik olayına dikkat edin kefil olduğunuz kişi avantaj/indirim kullanırsa kefil SAYILMIYOR.

Not: 38 liraya 9 aylık satın aldım. taksit yapıyorlar.

DE5TROY3R tarafından 11/Eyl/16 23:14 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

3 aydir kullaniyorum. Siteye giris yaptigim anda verdi davetiyeyi. Gel gor ki o amk kartini aldiktan sonra oyle hayatim yogunlasti ki, hakkini tam veremedim.

Bu arada vidafone 1 bilet alan digeri bedavayai da kombolaniyor. Sali persembe mi neydi.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek

4 aydır aktif kullanıyorum, gayet güzel bir sorunla karşılaşmadım.

Toplam Hit: 5146 Toplam Mesaj: 39
sinema sinemia