folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Şişmanlık Üzerine Bir Yazı

Şişmanlık Üzerine Bir Yazı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dyrnade
    dyrnade's avatar
    Erkek

Şişmanlık başa beladır her anlamda.Bir kere farklısınız herkesten her ne kadar toplumda herkes bir şekilde şişman olsada artık sağolsun hazır yiycekler.Yolda geçerken herkes size bakar.Kimisi vay ayı der koca götlü der kimisi güler kimisi üzülür özellikle yaşlılar vay çocum kıyamam.Genelde hor görülürsünüz kötü bakışlar dışlayan bakışlar sizin üzerinizdedir.Neden ? Çünkü onlardan farklısınız.Şişmansınız bi kere ŞİŞMAN.Toplum böyledir kendinden farklı olana kötü bakar.Arkadaşlarınız az olur hele arkadaşlarınız bile size öyle bakar.İlk anınızda gelir koca kıçınıza bakarlar,göbeğinize bakarlar.Siz o bakışı yakaladığınızda dahada üzülürsünüz kendinizi yersiniz ama sesiniz çıkmaz buna çıkamaz çünkü ŞİŞMANsızınız onlardan farklısınız bir kere.Toplum farklı olana genelde kötü bakar %90 sakata ya üzülür ya güler şerefsizse.Saçı uzuna dik dik bakar, saç rengi absürd olana bakar.Sizin kişiliğiniz önemli değildir ki zaten nasıl bilsin nası biri olduğunuzu yoldan geçen onlardan farklı birisiniz.Ya güler ya güler.Arkadaşlardan bahsetmişken toplum şişmana karşı maskelerini indirir ve arkadaşlarını onlar seçer ama farkında değilsin şişman kardeş asıl sen seçiyorsun o iki yüzlüler arasından gerçek arkadaşlarını, seni arayıp soranları onların yanında mutlu olanları.Şişman olmak bir nevi maske düşürücüdür.Gerçek, iyi, dürüst insanları görmeni sağlar, seni sevenleri görmeni sağlar.Ailenin genelde umrunda olmaz şişman olman, ama olmalı mı senin zayıf olmanı istemeleri iyi mi kötü mü bilinmez.O iki yüzlüler furyasına katılmanı istemeleri ne kadar doğrudur tartışılır.Bazen onlarda seni dışlar hele dalga geçerler, daha da kötü olursun her şeyden çok seni üzen budur, canın yakının senle alay etmiş ötesi var mı ? Bunları geçersek zayıfladın bir şekilde ,önceden şişmandın halden anlarsın kişiliğin ayı değilse dalga geçmezsin şişko koca götlü demezsin şişmanlıktan kurtulduysan eğer.Unutmaki bunlar hiçte dert değil ne çileler çekenler var bırak varsın şişko ol ayı ol farklı ol ama İYİ bir insan ol.Velasıl ŞİŞMAN insan her zaman farklıdır, her zaman farklıdır.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Şimşansan 2. sınıfsındır yapacak bir şey yok.

Hem kendine göre, hem çevreye göre.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dyrnade
    dyrnade's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı

Şimşansan 2. sınıfsındır yapacak bir şey yok.

Hem kendine göre, hem çevreye göre.

Aynen baba 142 kiloydum 60 kilo verdim doğru diyorsun :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Üşenmedim okuyayım dedim. Kimse kusura bakmasın ama bunu yazanda gram beyin varsa helal olsun. Sen yazdıysan hemen kendini değiştirmeye başla şimdiden. Gerçeklerin karşısında dur. Avutma kendini.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buzukatak
    buzukatak's avatar
    Erkek

Hocam imzaya "std::cout << "C++ öğrenmek bir sanattır." << std::endl; " yazmışsın iyi hoş. Ama koyma bakayım noktalı virgülü gerektiği yerde C++ yazarken, derleyici n'apıyor adamı.

Bize de acı.

Yazarken yeni satırlar kullan. Olmadı, cümle bittiğinde nokta koyduktan sonra bir boşluk daha koy öyle başla yeni cümleye.

Okumak istedim, bezdim.

buzukatak tarafından 16/Şub/14 23:40 tarihinde düzenlenmiştir

anlıyorum.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poizoom
    Poizoom's avatar
    Erkek

Şişmanım Ağlayan

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dyrnade
    dyrnade's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı

Üşenmedim okuyayım dedim. Kimse kusura bakmasın ama bunu yazanda gram beyin varsa helal olsun. Sen yazdıysan hemen kendini değiştirmeye başla şimdiden. Gerçeklerin karşısında dur. Avutma kendini.

Ben yazmadım nette gördüm :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

son 1 haftada 5 kilo verdim. sadece ekmegi kestim baska da hic bisey yapmadim

Anarsistherif...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

kimsenin şişmanları itip kaktığı veya yan gözle baktığı yok bence.

ha adam şişmandır, otobüste götü benim koltuğun yarısını kaplayıp bana yarım götlük yer bırakıyodur,

tabi ki söverim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

güzel yazı . toplum farklı olanı dışlar . bu insan doğası.

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    my4 bunu yazdı

güzel yazı . toplum farklı olanı dışlar . bu insan doğası.

maycity olum senmisin yine

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
Toplam Hit: 2446 Toplam Mesaj: 24