folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Şişme Bot İle Bostancı Adalar Turu Yapabilir Miyim?

Şişme Bot İle Bostancı Adalar Turu Yapabilir Miyim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

Excursion 5 sisme bot sahibiyim. Yeni sayılır bir kac kez baraj göllerinde bir sorunu var mi diye kontrol amacli kullandim.

Ürünü bilenler bilir. Büyükçe bişey oldukca guvenli ve kullanisli. Modifiye yapmaya da cok uygun.

Kurekle kullanmasi da zevkli aslinda cunku hem kendisi hem kurekleri cok hafif ahsap sandallar gibi ağır degil ama ben başlıkta belirttigim gibi kullanmak istiyorum.

Bota sert zemin yaptiracagim. Üstüne de yine zemin gibi katlanabilir, takıp cikarabilicegim tente bir çatı. Elektrikli motor ve akü.

Bu haliyle bostancidan adalara gitsem koy koy gezsem keyif yapsam önümde bir yasal engel var mıdır?

İkinci olarakta aramizda sisme bot kullananlar varsa tecrubelerini ve zorluklarini paylasirlarsa sevinirim.

Bir de sisme botlar icin elektrikli hava pompaları var. Genelde hava basmak icin kullaniliyor. Acaba terse calisan pompalarda var midir botun icindeki havayi ceken ?

https://youtu.be/7S_rtcNJKDU 

tabi lan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

amatör denizci belgesi motoru 10 beygir üzeri 2.5 metreden büyük olan deniz taşıtları için,öyle sanıyorum ki sorun olmaz.

bende kano var,acaba kanoya ufak bir motor takabilir miyim ?

..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Benzinli motor alacaksan motorun faturası ve botun CE belgesini liman başkanlığına bildirmen gerekiyor. Ayrıca Videodaki olay da şahaneymiş. 

İndia İndia !
Toplam Hit: 893 Toplam Mesaj: 3
şişme bot zıpkın geze geze göre göre asım