folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sokakta Balon Satmak

Sokakta Balon Satmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

Ben ve bir kaç arkadaş ramazan eglencelerının oldugu yogun yerlerde balon satmayı dusunuyoruz.Ama oyle normal balonlarda degıl sosıs denılen sekıl verılebılen balonlar varya onlardan zaten herturlu şeklı verebiliyoruz.Sormak istedigim bir arkadş sattırmazlar mafyası var onların dedı.Acaba daha once bu ısı yapan bırılerı varmı yardımcı olurmusunuz.

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

öyle her istediğin yerde satamazsın,sattırmazlar.düzen kurulu,ekmeği böldümezler hoca..ama yinede dene bi şansını,belki karışan olmaz,olursada uzarsın

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Sosi mafia sı heryerdeler :D İtina ile sosiler istenilen şekle sokulup satılır.. Dipnot : montaj bizden :D

Öle şey mi olur olum gidin satın kim ne diyecek bunun haracı aldısı verdisi mi olur =)

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

bişi olmaz bence satarsın. ama ramazan geçiyor yani elini cabuk tut.

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

birbirine zıt 2 cevap geldı bende gaza geldım gıdıcem ama 3 kuruş için postu deldırmekte ıstemıyorum.Şöylede bişey var hani derler ya karısızlık canıma tak ettı dıye ıste  benımde aynen oyle parasızlık canıma tak etti D:

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

Baracuda bunu yazdı:
    -----------------------------

birbirine zıt 2 cevap geldı bende gaza geldım gıdıcem ama 3 kuruş için postu deldırmekte ıstemıyorum.Şöylede bişey var hani derler ya karısızlık canıma tak ettı dıye ıste  benımde aynen oyle parasızlık canıma tak etti D:

hocam bi bok olmaz. hazır hevesin varken kazan 3 5 kuruş. senaryoları düşüncek zamanın yok illaki biyere çökersin :)

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

Baracuda bunu yazdı:

Ben ve bir kaç arkadaş ramazan eglencelerının oldugu yogun yerlerde balon satmayı dusunuyoruz.Ama oyle normal balonlarda degıl sosıs denılen sekıl verılebılen balonlar varya onlardan zaten herturlu şeklı verebiliyoruz.Sormak istedigim bir arkadş sattırmazlar mafyası var onların dedı.Acaba daha once bu ısı yapan bırılerı varmı yardımcı olurmusunuz.

Bu işlerin mafyası benim ; nerde satmayı planlıyorsun ? 

dont think twice its all right
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Sizden başka satan yoksa kim ne diycek ? Birde eğer varsada gidin satın hocam Bi skıntı olursa sinmeyin korkutun zira ekmek aslanın ağzında..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek

memleket nere nerde satacan ankara ise seni bu ısın mafya babalarıyla tanıstırırım senı:D saka bır ysns nkara ise yardımcı olabılırım bende organızasyon ısındeyım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

clogu bunu yazdı:

memleket nere nerde satacan ankara ise seni bu ısın mafya babalarıyla tanıstırırım senı:D saka bır ysns nkara ise yardımcı olabılırım bende organızasyon ısındeyım

sağolasın ben istanbuldayım ama istanbulda tanıdıgın ajans sahıplerı varsa onlardan ıs ayarlarsan cok yardımcı olursun deneyımım var palyaçoluktan supermenlıge kadar :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek

hacı ankarada olsaydın aenı bos bırakmazdım ama ıstanbul da saglamdır buk onuda. ben ıstanblda daha cok kesıf pm my weddıng gıbı fırmaları bılıom anımasyon fırması cok fazla degıl ama ıstersen sısme oyun parkı kıraladıgımız ıstanbul fırmalarının nolarını gondrırırım en azından part time çıkar ara sıra

Toplam Hit: 6191 Toplam Mesaj: 24