folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Sosyalleşmek İçin Neler Yapıyorsunuz?

Sosyalleşmek İçin Neler Yapıyorsunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı

1,5 aydır yüzmeye gidiyorum 

nerde yüzüyorsun   ? 

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    erdem358 bunu yazdı

1,5 aydır yüzmeye gidiyorum 

nerde yüzüyorsun   ? 

https://www.kristalyuzmehavuzu.com geliceksen tavsiye ederim tek vesayit sana göre 

Yav he he
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

spor salonu ;)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Opsiyonel_Bilgiler's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

ben airsoft'a gidiyorum. 50vs50 kapışıyoruz yemek yeniyor. taktik yapıyorsun. orada gruplar oluyor birine katılıyorsun derken muhabbet ilerliyor

aynı zamanda spor oluyor. baya fit olmak gerekiyor çünkü sabah 10da başlayıp 4e kadar sürüyor. herkes 4e kadar kalmıyor ama devam edenler var. dağ tepe aşıyorsun yatıp kalıyorsun.

fakat pahalı bir aktivite. silah ve ekipmanlar pahalı ancak bir kere aldığında bir daha uğraşmak zorunda değilsin kafayı kırmazsan. ben genelde ilk başlayanlara kiralama tavsiye ediyorum. belki hoşunuza gitmez sonra bi ton silaha para vermiş olursunuz. 

ben ilk başlarken m4 silah aldım, oyunu beğenmezsem evde duvara asarım görüntüsünü seviyorum dedim :)

not: ben yurt dışında oynuyorum. türkiyede biraz daha farklıymış durumlar hiç denemedim. herkes çok hırslı oynuyormuş

airsoft denedim güzel ama pahalı. bir de beni çok sarmadı.

imza mı gelmiş?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

An itibariyle çok yalnızım; terk edildim. Çevresinde 30 lu yaşlarda entelektüel, yalnız hanım ablalar olup onlara üzülen hümanist kardeşlerim lutfedip profilleri yönlendirirlerse ciddi sevaba girecektir, ben şahsım adına çok dua ederim. Soğuk kış günlerinde kutupta yalnız bir deniz aslanı ne yapabilir? Ne yapabilir iki ayrı balina sonsuz maviliklere hey hat. Hiç bir bir insan kış günlerinde yalnız uyumamalı. Kederlendim... Gidip kendimi cugara ve şaraba vurayım mançiizdede kadayıfı gömerim. Beşiktaş iskelesindeki halatın bağlandığı demir babanın gece yaşadığı yalnızlığı yaşıyorum şu anda....

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cholpa
    cholpa's avatar
    Erkek
    Opsiyonel_Bilgiler bunu yazdı
    cholpa bunu yazdı

Ben yurt disinda Meetup la takiliyorum. Turkiye de olur mu bilmiyorum ama.

türkiyede denedin mi?

Yok aga denemedim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

An itibariyle çok yalnızım; terk edildim. Çevresinde 30 lu yaşlarda entelektüel, yalnız hanım ablalar olup onlara üzülen hümanist kardeşlerim lutfedip profilleri yönlendirirlerse ciddi sevaba girecektir, ben şahsım adına çok dua ederim. Soğuk kış günlerinde kutupta yalnız bir deniz aslanı ne yapabilir? Ne yapabilir iki ayrı balina sonsuz maviliklere hey hat. Hiç bir bir insan kış günlerinde yalnız uyumamalı. Kederlendim... Gidip kendimi cugara ve şaraba vurayım mançiizdede kadayıfı gömerim. Beşiktaş iskelesindeki halatın bağlandığı demir babanın gece yaşadığı yalnızlığı yaşıyorum şu anda....

cuğaralar saraplar buyuk ihtimalle ev yapımı guzel atistirmalik mançiizler filan !

Sanırım benim de terk edilmeye ihtiyacim var :D

tabi lan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Erkek adam sosyalleşmez, erkek adamın sevgilisi olur işi olur hobisi olur.

+1

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

butun yakin arkadaslarim evlendi, sevgili yapti is guc vs derken ayda yilda bir gorusur olduk. sosyallesim diye ispanyolca kursuna gittim herkes veletti, zaten girisken biri degilim, bi de fotografcilik kursunu deniycem bakalim

black implies white, self implies other, life implies death.
Toplam Hit: 5389 Toplam Mesaj: 40
sosyalizm