folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Sosyalmedya BAN SERVİSİ (Instagram Facebook Whatsapp Snapchat)

Sosyalmedya BAN SERVİSİ (Instagram Facebook Whatsapp Snapchat)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MikRoBiT
    MikRoBiT's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı

Hizmet güzel gerçekten yapıyorsan müşteride oluruz ama mkyb dediği gibi bi tane verilen kapatıp ispatlarsan referans olunur.

Tüm sorularınızı içtenlikle yanıtlamaya çalışacağım

❓Güvenilirlik ve Kabiliyetlerle ilgili sorularınız

ilandada belirttiğim gibi "Siparişleriniz için Escrow kabul ediyoruz"

Bilmeyenler için escrow hizmeti nedir ?

İşlem süresince parannın emanetçi 3. bir tarafta blokeli durması ve işlem sonunda hizmet alanın işi onaylaması ile paranın serbest bırakıldığı bir emanetçi hizmetidir.

Böylece iki tarafda güvende olur! Biz hizmet bedelini alacağınızdan sizde hizmetinizi alacağınızdan emin olursunuz.

Escrow nasıl tespit edilecek

Doğası itibariyle bu iki tarafında güvenebileceği itibarlı biri olmalıdır. Birçok ulusal ve global hack formunda yönetim tarafından resmi Escrow hizmeti sunuluyor. "Malesef TBT üzerinde böyle bir hizmet sunulmuyor" (TBT adminleri kabul ederse elbette biz onların emanetçiliğinide kabul ederiz) 

Fakat üye olduğunuz ve kabul edeceğiniz  "Resmi Escrow hizmeti sunan" forumların listesini bildirebilirsiniz. Yada bizim üye olduğumuz forumların yönetimlerinin escrow hizmetlerini kullanabilirsiniz.( %3-10 arası hizmet komisyonu tarafınıza ait olmak koşulu ile) İtibarlı tüm emanetçileri kabul edeceğiz. ZİRA GERÇEK BİR HİZMET SUNUYORUZ!

İşin maliyetleri ve Teknik yönleri ile ilgili sorular

Whatsapp ban mümkün mü? -Evet mümkün hesap sonsuza kadar silinir.

Maliyetler ve fiyat ? Evet ciddi ve komplike bir operasyon özellikle son güncellemelerden sonra. Bu yüzden hizmetlerimiz ucuz değil. Min. 150$ `dan başlar. Ancak bu hizmet için etrafınızda binlerce dolar ödeyecek birçok insan olduğunu unutmayın. Şuan işlemdeki 17 işin neredeyse %90'ı resellerlarca getirildi. Ya kendi ban işlemlerini bedavaya getirmek yada işlem üzerine komisyon almak isteyen insanlarca hizmetimiz yeniden pazarlanıyor.

Bunda bir sakınca yok. Zira bu hizmete ulaşmak isteyip ulaşamayan binlerce insan var. Herkeze tek tek ulaşamayız. Özellikle etrafınızda hacker ve güvenlikten anlayan bir kişi olarak biliniyorsanız. Bu çeşit istekleri çokça duyduğunuz anlamına gelir. Yetenek paketinize bizi eklemenizde sakınca yok. Ancak lütfen bizimle pazarlık yapmayın. Çünkü kabul edilmiyecek. Zamanımıza saygı duyun.

Forumda aktif olamayabilirim. Sorularınız için lütfen telegram'dan iletişime geçin.

Ban servis - Instagram Facebook WhatsApp Snapchat
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı
    blackhammer bunu yazdı

wp de ban var sozlesme ihlali dolandiriclik vb durumlarda ama bugune kadar wp.den banlanan birine denk gelmedim.

ben @kaptan yüzünden banlandım whatsap için bot yazıyorduk :D 

:D:D aynı anda 1000 mesaj atıyorduk ne güzeldi :D

Hic gormemistim ilk oldunuz

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acab
    acab's avatar
    Erkek
    MikRoBiT bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı

Hizmet güzel gerçekten yapıyorsan müşteride oluruz ama mkyb dediği gibi bi tane verilen kapatıp ispatlarsan referans olunur.

Tüm sorularınızı içtenlikle yanıtlamaya çalışacağım

❓Güvenilirlik ve Kabiliyetlerle ilgili sorularınız

ilandada belirttiğim gibi "Siparişleriniz için Escrow kabul ediyoruz"

Bilmeyenler için escrow hizmeti nedir ?

İşlem süresince parannın emanetçi 3. bir tarafta blokeli durması ve işlem sonunda hizmet alanın işi onaylaması ile paranın serbest bırakıldığı bir emanetçi hizmetidir.

Böylece iki tarafda güvende olur! Biz hizmet bedelini alacağınızdan sizde hizmetinizi alacağınızdan emin olursunuz.

Escrow nasıl tespit edilecek

Doğası itibariyle bu iki tarafında güvenebileceği itibarlı biri olmalıdır. Birçok ulusal ve global hack formunda yönetim tarafından resmi Escrow hizmeti sunuluyor. "Malesef TBT üzerinde böyle bir hizmet sunulmuyor" (TBT adminleri kabul ederse elbette biz onların emanetçiliğinide kabul ederiz) 

Fakat üye olduğunuz ve kabul edeceğiniz  "Resmi Escrow hizmeti sunan" forumların listesini bildirebilirsiniz. Yada bizim üye olduğumuz forumların yönetimlerinin escrow hizmetlerini kullanabilirsiniz.( %3-10 arası hizmet komisyonu tarafınıza ait olmak koşulu ile) İtibarlı tüm emanetçileri kabul edeceğiz. ZİRA GERÇEK BİR HİZMET SUNUYORUZ!

İşin maliyetleri ve Teknik yönleri ile ilgili sorular

Whatsapp ban mümkün mü? -Evet mümkün hesap sonsuza kadar silinir.

Maliyetler ve fiyat ? Evet ciddi ve komplike bir operasyon özellikle son güncellemelerden sonra. Bu yüzden hizmetlerimiz ucuz değil. Min. 150$ `dan başlar. Ancak bu hizmet için etrafınızda binlerce dolar ödeyecek birçok insan olduğunu unutmayın. Şuan işlemdeki 17 işin neredeyse %90'ı resellerlarca getirildi. Ya kendi ban işlemlerini bedavaya getirmek yada işlem üzerine komisyon almak isteyen insanlarca hizmetimiz yeniden pazarlanıyor.

Bunda bir sakınca yok. Zira bu hizmete ulaşmak isteyip ulaşamayan binlerce insan var. Herkeze tek tek ulaşamayız. Özellikle etrafınızda hacker ve güvenlikten anlayan bir kişi olarak biliniyorsanız. Bu çeşit istekleri çokça duyduğunuz anlamına gelir. Yetenek paketinize bizi eklemenizde sakınca yok. Ancak lütfen bizimle pazarlık yapmayın. Çünkü kabul edilmiyecek. Zamanımıza saygı duyun.

Forumda aktif olamayabilirim. Sorularınız için lütfen telegram'dan iletişime geçin.

forum ve yaptığın hizmet için çok resmi ve suni bir cevap..

ücretlerini yaz sana referans olabilicek bir kaç sayfa hesap verelim eğer banlatabilirsen burdan sana çok ekmek çıkar.

cccyyyzzz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maydin
    maydin's avatar
    Erkek

Referans ✔️

İşini yapar hemde hemde kusursuz. İyi profesyoneldir 

İmza yerine parmak basmayı tercih ediyorum
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

Dolandırıcı mısın nerden bilcem hocam referansın varmı tahribattan ?

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek
    maydin bunu yazdı

Referans ✔️

353 login sayısı, 2009 den beri konu yok. gerçekten güven verdi hemen çalışmalıyız.

FCN tarafından 24/Nis/24 17:09 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Referans için bir işlem yap. Bizde bunu görelim buradan sana iş yağar. Yoksa böyle forumun deaktif bir üyesinin açtığı konu ve ona referansım diyen başka bir deaktif üyenin mesajının hiç bir etkisi yok. Burada düşmez size böyle müşteri.

alektamovikmovik
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maydin
    maydin's avatar
    Erkek
    FCN bunu yazdı
    maydin bunu yazdı

Referans ✔️

353 login sayısı, 2009 den beri konu yok. gerçekten güven verdi hemen çalışmalıyız.

Yol yemez kamil yaa :) okumada biliyor bak anladığım ahhaaa

https://www.tahribat.com/forum/osint-arsiv-acik-veritabanlarindan-bir-kisi-hakk-257685

İmza yerine parmak basmayı tercih ediyorum
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bu arkadasin satisi icin konusmuyorum;

Tahribat.com üzerinden yapilan her türlü satis, alis-veris konusun da herkesin kendi sorumlulugundadir.

Burasi sadece bilgi paylasim yeridir. Burasi güvenli müride güvenelim demeyin. Cok kazin atan, kaziklanan oldugunu defalarca gördük.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek
    maydin bunu yazdı
    FCN bunu yazdı
    maydin bunu yazdı

Referans ✔️

Yol yemez kamil yaa :) okumada biliyor bak anladığım ahhaaa

https://www.tahribat.com/forum/osint-arsiv-acik-veritabanlarindan-bir-kisi-hakk-257685

Öncelikle terbiyesizleşme, o "kamil" i yedirirler adama. Evet 2 tane konun olduğunu bende görüyorum ama demek ki siklememişim değil mi?

2009 dan beri 2 tane konusu,4 tane mesajı olan lamerlerle uğraşmayacağım. Benim derdim millet parasını kaptırmasın, temkinli olsun. yoksa "sikkime kadar yolun var" 

Toplam Hit: 1694 Toplam Mesaj: 34
ban facebook whatsapp instagram snapchat