folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Spigen Magesafe Enteresan Parça Anlayan İçeri

Spigen Magesafe Enteresan Parça Anlayan İçeri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

selam beyler,

yeni bir telefon alacağım için telefonu korusun etsin diye kıydık paraya bir kılıf aldık.

Spigen Magsafe Armor optik bilmem ne dalavere işte.

kılıf bugün geldi gayet güzele benziyor. çıkardım kutusundan elimle dokusuna bakarken bir şey farkettim. Kılıfın içinde rahatsız edici şekilde gizlenmiş bir parça mı diyim düğme mi diyim nohut gibi bir şey tam bilemedim çıt çut ses çılartan ve yumru duran bir parça var. Yani deri cüzdana küçük sivri bir taş koyup cepte taşısan ne olur delinir yırtılır o hesap.

şarj parçası falan değildir umarım çünkü telefonum gelince takınca büyük ihtimal bir kaç ay içinde kılıf oradan delinecek. Biri aydınlatsın konuyu ))

Bir inceleme videosu buldum ekran görüntüsü aldım. Görseli ekleyebilirsem yeşil işaretli kısmın alt taraflarında 

siyahbereli tarafından 05/Eki/22 22:32 tarihinde düzenlenmiştir

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Magsafe için mıknatıslar var kılıf içinde. 

mkyb tarafından 05/Eki/22 22:40 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Hepsi mi böyle, çok kötüymüş yav. kılıf oradan delinir kanımca ele geliyor demir gibi nohut kırığı gibi bir şey. Fena rahatsız etti içeri sorun yok kaplama gibi bir şey olduğundan ama dışarıdan belli.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Foto çektim

logonun üst kısmı belki fotodan anlaşılmaz ama kötü, telefon bile takılı değil henüz. İade mi etsem ne yapsam bilemedim.

siyahbereli tarafından 06/Eki/22 00:34 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Magsafe özelliği olmayan kılıf alabilirsin. Magsafe bence traş bir özellik. Havalı evet ama günlük hayatta bir boka yaramaz bir özellik. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Magsafe özelliği olmayan kılıf alabilirsin. Magsafe bence traş bir özellik. Havalı evet ama günlük hayatta bir boka yaramaz bir özellik. 

Dostum var mı kamerayı kapatıp açabileceğim korumalı magsafe olmayan kılıf önerin

Aldığım kılıf bu.

https://www.spigen.com.tr/urun/iphone-14-kilif-spigen-optik-armor-magfit-magsafe-uyumlu

siyahbereli tarafından 06/Eki/22 00:35 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

850 lira mı ? Ben o parayla şeker fabrikası kurarım. 

Sürgülü kamera korumalı kılıflara aldanma kısa bir kullanım süresinden sonra yalama oluyor. Kılıf olarak tank kılıf diye satılan markasız kılıfları öneririm. Arkasında yüzüğüde var. Bir şey izlerken açınca masada laptop gibi duruyor. 50 lira falan ücreti var onlardan al gitsin. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

o paraynan öküz alırıg ogul diyesim geldi benimde :D

Troubles'll come & they'll pass
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Sürgülü kamera korumalı kılıflara aldanma kısa bir kullanım süresinden sonra yalama oluyor. Kılıf olarak tank kılıf diye satılan markasız kılıfları öneririm. Arkasında yüzüğüde var. Bir şey izlerken açınca masada laptop gibi duruyor. 50 lira falan ücreti var onlardan al gitsin. 

Anlaşıldı, iade sürecini başlattım. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

megsafe olunca ne oluyor ki acaba anlamadım. ekstra özelliği ne, normal kılıflarla kablosuz şarj çalışmıyor mu ekstra kablosuz şarj mı getiriyor, ne kadar uzağım amk bu apple ekosistemine

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
Toplam Hit: 1292 Toplam Mesaj: 16
kılıfın içindeki parça