folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Switch Anahtarı(Vantilatör) Arıyorum.

Switch Anahtarı(Vantilatör) Arıyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Merhaba Arkadaşlar internet üzerinden araştırmalar sonucunda ali express de bulduğum parça ülkeye gelmesi zor olacağından dolayı çevrenizde yada yakın bir kişi resimdeki anahtardan satıyorsa talibim.

Evimi taşıma sonucu tavan vantilatörümün kontrol anahtarını kırmışlar internette türkiyede bir yer buldum oda 350 tl istiyor altı üsttü bir swicht a.k bu kadar etmemesi lazım bunun.

aradağım ürün

6 Pinli evrenselde olabilir tavan vantilatör anahtarı

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    34sileli
    34sileli's avatar
    Erkek

Anadolu yakasındaysan yazıcıoğlu 2.katta veya Avrupa da isen karaköy elektronikçiler pasajında bulursun. Başka şehirdeysen i dont know aga

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyyldrm
    mkyyldrm's avatar
    Erkek

Hocam 350TL nedir ya, dandik bir switch ardı ötesi. Bence aşağıya linkini bıraktığım ürün işini görecektir. Boyutları değşiklik gösterebilir. @34sileli Hocamında dediği gibi ist vs bulabileceğin mekanlar baya fazla. Diğer iller içinde basit elektrik elektronik malzemeleri satan bir dükkanda bulunabilecek basit bir malzeme o kadar masrafa girme bence 

https://www.motorobit.com/urun/slg-22-455-6-pin-surgulu-switch

mkyyldrm tarafından 23/Mar/22 18:42 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Teşekkür ettim yorumlar için malesef bursa dayım bir hafta sonu istanbula gelirsem alacağım.

@mkyyldrm buraya bakayım alıp deneme yapayım bakalım ne olacak çok teşekkür ederim.

Toplam Hit: 580 Toplam Mesaj: 4
6pin