folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Taşınabilir Hdd Alcam Yardım Piliz :D

Taşınabilir Hdd Alcam Yardım Piliz :D

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tLG
    tLG's avatar
    Erkek

arkadaşlar ben usb den bağlanan hdd almak istiyorum biri dedi ki smart disk al onlar tv ye bağlanır video falan seyredersin...

şimdi bu smartdisk yazan ürünlerin hepsinde varmı bu olay? sizin tavsiye edeceğinizi ürün nedir?

teknosada 270 ytlye 750 gb kamyon gibi bişi buldum smartdisk... bu arada bunlar adaptör kullanıomu

ben içinde çok bilgi saklayabileceğim ve fazla büyük olmayan adaptörsüz bişi istiyorum :D

"Geri geri çıkarken, biiip biiip sesi çıkaran araçların seslerini zil sesi yapmayı sevenlerin buluşma noktası" diye bi grup açsam katılır mısın lan feysbuk"ta?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    anacım adaptör istemiyosan 3.5" lik dana gibi bişe almıcan gitçen paşa paşa laptop hdd si olan bişe alıcan (bu seçim otobüsleri komedi olmaya başladı) eğer tek derdin veri taşımaksa hdd kutusu al rahat olur bilgisayarını komple yanında taşırsın ama dediğim gibi 35" lerin adaptörsüzünü görmedim

tahribat.com a can feda
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tLG
    tLG's avatar
    Erkek

o smart harddiskler in hepsi tv özelliği var mı?

ve şunu sorcam, aynı fiyata toshiba 250 gb, trekson 500 gb hangisini alayım :D

"Geri geri çıkarken, biiip biiip sesi çıkaran araçların seslerini zil sesi yapmayı sevenlerin buluşma noktası" diye bi grup açsam katılır mısın lan feysbuk"ta?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

dediklerinin özellikleri neler onları bilmek gerenk birde büyük diskleri kullanmada dikkat edilmesi gerekli noktalar var sonra çok hantallaşıyorlar ama ben arşiv yapcam diyosan tabiki 500gb al ama özelliklerine bakmak gerenk bi kere alınıyor

tahribat.com a can feda
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

yawuz bunu yazdı:
    -----------------------------
    anacım adaptör istemiyosan 3.5" lik dana gibi bişe almıcan gitçen paşa paşa laptop hdd si olan bişe alıcan (bu seçim otobüsleri komedi olmaya başladı) eğer tek derdin veri taşımaksa hdd kutusu al rahat olur bilgisayarını komple yanında taşırsın ama dediğim gibi 35" lerin adaptörsüzünü görmedim
    -----------------------------

taşınabilir hdd de hız ve saglamlık acısından hangi marka öneriliyor en cok ? tbt üyelerını de dınlemek ısterım bu konuda

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tLG
    tLG's avatar
    Erkek

usta ben arşiv yapıp seyehatlerde yanımda taşıyacağım için, hızlı ve büyük kapasiteliler tercihimdir.. (normal hdd büyüklüğünde olsa süper olur bide)

birinin özelliği:

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125420161&CS_Category=_SABIT_DISK_TASINABILIR_DISK821&CS_Catalog=_BILGISAYAR

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

daha önceden bende benzeri bir konu açmıştım http://tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=67770

benim önerim western digital mybook modeli. ben 1 tblik kullanıyorum yaklasık 6-7 ay oldu ve en ufak bir problem ile karşılaşmadım. ısınma sorunu hiç yok. ses kesinlikle cıkarmıyor. hiç darbeye maruz kalmadı ancak sitenin birinde darbeye dayanıklı oldugu yazıyordu ne kadar doğrudur bilemem. bence veri depolama için mükemmel bir hdd. ancak büyük denebilir birazcık birde adaptörle çalışıyor.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    western digital oneririm

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    bitane smart diskim bitanede maxtor diskim var.. maxtor yada wd .. al maxtor seagate ait ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek
    microlab ile toshibanın modelleri de güzel

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tLG
    tLG's avatar
    Erkek

trekstor 320 gb sadece usbden giren bi modelini aldım. 2 usb girişi var biri güç için, diğeri disk için...

sigara paketinden biraz daha büyük, ince bişi aldım...

225 ytl. belki kazık ama benim işimi gayet iyi görüyor, bu arada normal harddiskimden hızlı, onu anlamış deilim.. 

Toplam Hit: 2749 Toplam Mesaj: 15