folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Telefonu Sarj Ederken Ya Sabit Kaliyor Yada Geri Sayim Yapiyor.

Telefonu Sarj Ederken Ya Sabit Kaliyor Yada Geri Sayim Yapiyor.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

Sarj soketi değişecek.

tabi lan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O siyah tıpa olmadığı sürece bu batarya telefona takılsa bile en ufak sarsıntıda kapanır çünkü yuvaya ufak geleceği için oynama yapacaktır. Adamlar fazladan parça koymuyor yani. :)

General Mobile telefonların anakartlarındaki lehimler üstüne sigara basılmış gibi çok dandik. İlk çıkan Discovery'den tamirciler sağlam para kazanmıştı. Lehim yapıyorlardı 2 ay sonra tekrar kopuyordu.

Zaten General Mobile'da belasını buldu. Konkardato ilan etmişlerdi en son. 

https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/promosyondan-konkordato-cikti-41367634

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

korkarabatak şuan direniyorum :) sınavım var uğraşmayım. ne kadar sürüyor beklesem bakış verebilirler mi bırakıp yarın alma olmasa

x-filesyok ben oynamadım aynen alındığı gibi çektim. geri verdim zaten kadın hiç birşey demeden aldı

falcon valla doğru diyorsun çiünkü evdeki herkesin telefon markası bu.

discoveriden başladık adamların her çıkardığı seriyi aldık : )

doğru ...şarj kısmı bozulunca daha iflah olmuyor ancak şimdi telefona haksızlıkta yaptıramam :) 7 yıldır yoğun bir şekilde kullanıyorum hiç sorun çıkarmadı.   kullanımı kolay çok sevimli bir telefon. 50 kere elimden düşürdüm hatta ekranın camı betona gelecek şekilde düştüm koruması yok bir çizik bile olmadı. sağlam bir telefon. ama herşey gibi oda zamana yenik düştü. değişmeyi bekliyor

kady doğru diyorsun hiç aklıma gelmedi çekmek. telefonu kapatınca doluyor. açık halde dolmuyor. bunu da yeni keşfettim

mkyb hangi siyah tıpa bilmiyorum anlamadım ama resimdeki bantlı kısmı diyorsanız o kısım aldığımda öyle geldi

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

korkarabatak şuan direniyorum :) sınavım var uğraşmayım. ne kadar sürüyor beklesem bakış verebilirler mi bırakıp yarın alma olmasa

x-filesyok ben oynamadım aynen alındığı gibi çektim. geri verdim zaten kadın hiç birşey demeden aldı

doğru ...şarj kısmı bozulunca daha iflah olmuyor ancak şimdi telefona haksızlıkta yaptıramam :) 7 yıldır yoğun bir şekilde kullanıyorum hiç sorun çıkarmadı.   kullanımı kolay çok sevimli bir telefon. 50 kere elimden düşürdüm hatta ekranın camı betona gelecek şekilde düştüm koruması yok bir çizik bile olmadı. sağlam bir telefon. ama herşey gibi oda zamana yenik düştü. değişmeyi bekliyor

kady doğru diyorsun hiç aklıma gelmedi çekmek. telefonu kapatınca doluyor. açık halde dolmuyor. bunu da yeni keşfettim

mkyb hangi siyah tıpa bilmiyorum anlamadım ama resimdeki bantlı kısmı diyorsanız o kısım aldığımda öyle geldi

:) USB DEGİL 

ara film   şarj bordundan ana board a enerji  tasıyan plastık eleman    yatırım tavsiyesi degildir :) :)  çünkü uzaktan anca  bu   

bide tamirciye gidince telefonu kapatınca doluyor. açık halde dolmuyor. bunu da yeni keşfettim    bunu demeyı unutma 

acelen varsa düz normal telefonculara degil tamiri kendı bunyesınden yapanlara gıt   elı kalabalık degılse 5 dk

bide sen sunu degıs deme  degısır  duzelmez sen dedın ben yaptım a doner  sen derdını anlat  %80 fılm degısecek   %20 usb

kady tarafından 07/Ara/22 18:24 tarihinde düzenlenmiştir

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    kady bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

:) USB DEGİL 

ara film   şarj bordundan ana board a enerji  tasıyan plastık eleman    yatırım tavsiyesi degildir :) :)  çünkü uzaktan anca  bu   

bide tamirciye gidince telefonu kapatınca doluyor. açık halde dolmuyor. bunu da yeni keşfettim    bunu demeyı unutma 

acelen varsa düz normal telefonculara degil tamiri kendı bunyesınden yapanlara gıt   elı kalabalık degılse 5 dk

bide sen sunu degıs deme  degısır  duzelmez sen dedın ben yaptım a doner  sen derdını anlat  %80 fılm degısecek   %20 usb

çok teşekkür ederim. içindeki bilgileri alabileceğimi alıp zaten bu hafta öyle yapacağım. dediğiniz gibi araya 200 tl sıkışmış :)

kafayı şaştı açıp kapatınca bir gün öncenin tarihini atıyor. 

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
Toplam Hit: 1502 Toplam Mesaj: 16
general mobile cep telefonu mobil sarj sorunu