folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Tüm Yeni Filmler Netflix'de Yayınlansa Sinemaya Yinede Gidermisiniz ? (Anket Eklendi)

Tüm Yeni Filmler Netflix'de Yayınlansa Sinemaya Yinede Gidermisiniz ? (Anket Eklendi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Bazı filmler vardır sinemada izlenir bazıları vardır evde izlenir, Bence gitmek isteyen hertürlü gider zaten sinemaya,

Tek sorun ülkemizde sinema fiyatları gerçekten çok yükseldi bunları düzeltmeleri lazım.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    serhat8102 bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

en son sinemaya 2015 de gittim

ben en son avatara gitmiştim 2009  :D

ben en son muro'ya gitmiştim. o da beleşe gelmişti. sinemaya para vermem. :D

Ben de konuya sinemaya giden var miymis yav diye girmistim hobbitlere gittim ondan oncesini hatirlamiyorum bile

sigara değil, balık olan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Sinemanın olayı farklı olmuştur her zaman. 

Zaten çiftler sevişmeyecekse falan sadece kaliteli filmler için gidiyo sinemaya insanlar bence. :-))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

sinemaya niye gitmiyorsunuz yaw.

küçük olan özel salonlar var. koltukları en orta kısımlarda seçtiğiniz zaman ekrandan başka hiçbirşey görmüyorsunuz o zaman çok kıyak oluyor.

ben o küçük salonlardaki sisteme özenip evdeki küçük odaya 126 ekran plazma almıştım camlarıda filmle kaplayınca benzer bir atmosfer yakalamıştım. ama yine de sinemadaki tadı vermemişti.

kız arkadaşlarımdan tiksinmeye başlamıştım hatta bir süre sonra.

çünkü  hiçbirşey film izlemek için can atıpta filmde sürekli konuşan ve kaçan altyazıları önemsemeyen bir kadından daha iğrenç olamaz. 

o yüzden sinema iyidir. ilişki kurtarır.

tabi lan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Sinemaya gitmeye değer filmler için gidilir.. 

Kendine İyi Bak ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

imax falan değil de büyük perdede izlemek istediğiniz filmler için gidilir. Örneğin marvel filmlerini güzel bir ses sistemiyle büyük perdede izlemek hoşuma gider ama organize işler için 2 kişi mısırlı menüye 50tl vermem. 8tlye netflixten izlerim.

marvel'ın gelecek filmini sinemada izlerim mesela, mısırımı evde yapıp giderim. gofretim ve bimden aldığım içeceğimle salona giderim. sinema güzeldir.

istediğim filmi sinemada izlerim istediğimi netflixte, kim karışabilir ki?

NoktaliVirgul tarafından 18/Şub/19 11:04 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Netflix candır fakat herkesin beğenisine veya tarzına göre bazı filmler de sinemada izlenmelidir. Örneğin dört gözle beklediğim iyi bir sinemada izleyeceğim film #JohnWick3 sinemada izlenir. 

😎 Bu da burada dursun 🐕

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

imax için evet.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vardamir
    vardamir's avatar
    Erkek

Bence ayni anda olmalilar ve seyirci tercih yapmali. Ozellikle 3b filmler ve imax olan sinemalar icin salona gidilmeli. Ama recep ivedik filmlerinim salonlarda yayinlanmasina gerek yok.

Bu yukaridakiler benim tercihim ve herkes kendine gore bir tercih yapabilmeli. Bu tercih film sinemadan kalktiktan sonra dvd icin 7 ay beklemek gibi de olmamali.

glossiness effect
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Sinemanın olayı zaten dev ekran ve kaliteli ses sistemi. Ancak bonus olarak kafa siken liseli çiftler ve filmin ortasında karanlıkta deniz feneri gibi telefonunu çıkaranlar seyir zevkimin içine ediyor.

Hele birde dakikalarca süren reklam muhabbeti var ki çok kötü. En son sinemaya İstanbul 1453 müydü neydi ona gitmiştim. 

Muğla gibi bir yerde yaşamanın güzelliği de burada başlıyor işte. mesela "ölümcül şehirler" filmine gittim senemaya, iki kişi izledik filmi :D Koca salonda kimse yoktu :D

Ne Mutlu Türk Doğana..
Toplam Hit: 8493 Toplam Mesaj: 78
sinema blutv netflix puhutv