Turkcell Hattı Vodafone'a Taşısam Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

4 yıldır tcell hattım var kontorlü vodafone'un bu son kampanyalarını falan duyduktan sonra geçsemmi diye karar veremedim geçmiş olanlar veya vodafone kullananlar bilgilendirirse sevinirim geçsem dahamı mantıklı olur yoksa tcell demi kalsam ? ne gibi avantajları var ? (kendi sitesinden okudum fakat kişi ağzından okumak daha inandırıcı )

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

2 hafta önce turkcelimi vod yaptım oldukça memnunum 

hiç durma

ha vod çok mu kral çok mu ucuz hayır ama turkcell kadar sadist değil

konuşma miktarın ve yönüne göre de binbir türlü tarifesi var seçersin birini

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

Tek dezavantajı Trcell de zırt zırt 10K sms varken msj atan arkadaşların artık atmayacaklar :|

!!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yagiztektas
    yagiztektas's avatar
    Erkek

Çevremdekilerin %90'ı Turkcell oldukları için hattımı değiştiremiyorum çünkü mesaj sorunu yaşayacağımı biliyorum.Eğer böyle bir sorun olmasaydı hiç düşünmez Vodafone'a geçerdim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

@ Promethus ] eyv hocam tcell'in bu yalancı ayaklarına karşıda ayrı bi ayar oluyorum o yüzden sırf geçirttircek.

@ Mr_Dark ] o sorun değil atan yine atar ya :d

@ yağiztektas ] her yöne 3000 sms vs paketleri vardı vodafone'un onu düşünerek geçmeyi deneyebilirsin bana o tcell den daha cazip geldi.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

9 liraya aylık 3bin yaptım her yöne

daha birçok seçeneği var tabi mesaj ve konuşmalar için

ola ki seçmedin günlük ilk ücretli mesajdan sonra (40 krş) her yöne 100 msj hakkın oluyor

cepözgür tarifesi var 30 lira yüklediğinde vodafone için arama başı 40 krş yani ara kapatana kadar 40 krş

diğer yönlere dakikası 40 kuruş lakin geçince knt yükledikçe aylık 100 dk veriyo 6 ay boyunca o bana yetiyo

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

bende bikaç ay önceden vodafonea geçtim avea dan. gayet memnunum. ilk 6 ay kontor yukledignde aylık 100 dkika her yöne beleş geliyo. 9 lirayada her yne 3000 msj alıyorm. rahat egçiyo 1 ay. bulundugum tarife cepfly diye bişey. heryöne 3 dakikası 40 kuruş , vodafone içi 15 dk sı 40 kuruş. yani arayan konusan bi insansan gayet güzel bi tarife. cepozgur mu ne öyle bişeyde var. o da çok güzel tarife. tavsiye ederim :)

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

insidae bunu yazdı:
    -----------------------------

@ Promethus ] eyv hocam tcell'in bu yalancı ayaklarına karşıda ayrı bi ayar oluyorum o yüzden sırf geçirttircek.

@ Mr_Dark ] o sorun değil atan yine atar ya :d

@ yağiztektas ] her yöne 3000 sms vs paketleri vardı vodafone'un onu düşünerek geçmeyi deneyebilirsin bana o tcell den daha cazip geldi.

-----------------------------

Hocam hat bile alıp verdiler trcell msjlaşabilek diye düşün artık 2 kntr bu devirde çok değerli :F

!!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yagiztektas
    yagiztektas's avatar
    Erkek

Ben karşı tarafa mesaj atarım benim tarifem bana uyar ama Turkcell'in kazıklarını göremeyen çevrem bana atamayacak sorun o :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bende avea mı vod. yaptım çok memnundum türkcell vardı faturalı duruyodu eski hat diye kapattırmıyodum sabit ücreti bir anda 10 lira yapınca turkcell gittim vod. a taşıdım onuda çok memnunum 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Turkcell kalitesinden hiç bi zaman vazgeçmem..

Toplam Hit: 5522 Toplam Mesaj: 34