folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Türknet %47,5 Zam (Comnete Zamsız Geçiş 15 Şubata Kadar Devam Ediyor)

Türknet %47,5 Zam (Comnete Zamsız Geçiş 15 Şubata Kadar Devam Ediyor)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Comnet kac gunde bagliyor neti ? Suan Turknetteyiz 100mb aliyoruz 8mb uplod . Sorun yasamadik ama fiyatari cok yuksek ciddi anlamda. Birde portu kaybetmek istemiyoruz. Port icin Turktelekom CEO suyla konusarak ayarlatmistim. Baska portlari vermislerdi dusuk geliodu. Turknet yapamayiz Turktelekomda yapamayiz diyince CEO uzerinden cocuk oyuncagi gibi 5 kez port degistirtmistim

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLdPriNCe
    coLdPriNCe's avatar
    Erkek
    MsXLaBs bunu yazdı

Comnet hizmet noktasında henüz 1 aylık kullanımım neticesinde herhangi bir sorun yaşamadım. Ben de 12 aylık peşin aldım umarım ilerleyen zamanlarda ödediğim meblağı burnumdan getirmezler.

Ref Kodu: CMT359WVQ

comnet için eğer bakiyeniz 180 günden fazlaysa referanstan bir şey kazanamıyorsunuz.... varsa başkasınınki kullanılsa daha kazançlı olur

De genio e de louco, todos temos um pouco!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı

Comnet kac gunde bagliyor neti ? Suan Turknetteyiz 100mb aliyoruz 8mb uplod . Sorun yasamadik ama fiyatari cok yuksek ciddi anlamda. Birde portu kaybetmek istemiyoruz. Port icin Turktelekom CEO suyla konusarak ayarlatmistim. Baska portlari vermislerdi dusuk geliodu. Turknet yapamayiz Turktelekomda yapamayiz diyince CEO uzerinden cocuk oyuncagi gibi 5 kez port degistirtmistim

Sıfırdan bağlantı sürer ama aktif internetin varsa 1-2 güne taşınır.

Edit : Bugün zaten ayın son günü gece yarısından sonra fiyatları değişecek boşa kasmayın geçmek için.

mkyb tarafından 31/Oca/23 14:04 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MsXLaBs
    MsXLaBs's avatar
    Erkek
    coLdPriNCe bunu yazdı
    MsXLaBs bunu yazdı

Comnet hizmet noktasında henüz 1 aylık kullanımım neticesinde herhangi bir sorun yaşamadım. Ben de 12 aylık peşin aldım umarım ilerleyen zamanlarda ödediğim meblağı burnumdan getirmezler.

comnet için eğer bakiyeniz 180 günden fazlaysa referanstan bir şey kazanamıyorsunuz.... varsa başkasınınki kullanılsa daha kazançlı olur

Öyle bir durumun olduğunu bilmiyordum hocam hali hazırda 369 günüm var. 6 ay sonra düşünen olursa, araya kaynamazsa kullanılabilir :)) 

Şeytana kızma, bi iyilik yap o sana kızsın...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLdPriNCe
    coLdPriNCe's avatar
    Erkek

Kampanya Katılım Koşulları

• Hediye gün ayrıcalığından yararlanmak için aktif bir Comnet xDSL veya Comnet fiber internet aboneliğiniz olması gerekmektedir.
    • Davet için üretilen kupon kodu her hizmet alınan adres için 1 defa oluşturulmaktadır.
    • Adres değişikliği veya paket değişikliği yapılması durumunda kupon kodu değişecektir.
    • Davet edilen kişiler davet eden kupon kodunu ön ödemeli abone olma esnasında kullanmış olmalıdır. Abone olma esnasında kullanılmayan Kupon kodları abonelik sonrasında uygulanamaz.
    • Tek bir davet kodu ile sınırsız kişi davet edilebilir.
    • Kupon kodunu kullandıran kişi her aktif hizmeti için en fazla 180 Gün hediye kazanabilir. Kalan günlerinin azalması durumunda tekrar hediye gün kazanabilir
    • Davet kupon kodu sahibine, davet kodu ile yapılan her başarılı abonelik için 45 güne kadar aşagıdaki belirtilen tablodaki gibi hediye gün ek süre anında eklenir. 45 güne kadar hediye süre kupon kodunu kullanan yeni abone içinde hizmeti aktif olduğu anda geçerli olacaktır ve hesabına tanımlanacaktır.
    • Davet edilen yeni abonenin hesabının 90 günden önce iptal edilmesi veya başka bir servis sağlayıcıya geçilmesi durumunda. Taraflara hediye edilen süre geri alınacaktır.
    • Uygunsuz davranışlarda bulunan kişilerin (Kupon kodlarından maddi kazanç sağlamaya çalışan vb.) hediye günleri silinecektir.
    • Hediye gün kampanyası başka indirimlerle birleştirilemez. Comnet bu kampanya özelinde dileği zaman dileği şekilde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    • Kalan günleri 180 günden fazla olan kullanıcılar hediye gün kazanamaz.
    coLdPriNCe tarafından 31/Oca/23 14:27 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

turknetin en büyük hobisi :

eldeki musteri kacirip yeni kurbanlar aramak :)

kacmakta öyle kolay değil. çünkü iptal icin aradiginda musteri hizmeti yok. biraktim dedigine pisman etmeden gondermiyorlar :) and icmisler :)

kablonete bir bak 

bor iki ay once boyleydi fiyatlar

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    coLdPriNCe bunu yazdı
    MsXLaBs bunu yazdı

@coLdPriNCe

Bu ne demek açar mısın şunu bana

Kurtlar tasma takmaz....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLdPriNCe
    coLdPriNCe's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı
    coLdPriNCe bunu yazdı
    MsXLaBs bunu yazdı

@coLdPriNCe

Comnet'ten gün satınalıyorsun aslında. Kontörlü telefon gibi düşün. 100 dk 100 SMS gibi adam sana diyor ki xx mbps ile sana şu kadar gün satıyorum.

Parayı ödüyorsun, kum saati başlıyor saymaya. her gün azalıyor. 

o esnada yeni birini getirirsen diyor ki sana +45 gün daha veririm; ama diyor ki kalan günlerin 180 günden fazlaysa sana +45 gün vermem birini getirdiğin için.

umarım açık oldu.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    coLdPriNCe bunu yazdı
    LaNCeLoT bunu yazdı
    coLdPriNCe bunu yazdı
    MsXLaBs bunu yazdı

@coLdPriNCe

Comnet'ten gün satınalıyorsun aslında. Kontörlü telefon gibi düşün. 100 dk 100 SMS gibi adam sana diyor ki xx mbps ile sana şu kadar gün satıyorum.

Parayı ödüyorsun, kum saati başlıyor saymaya. her gün azalıyor. 

o esnada yeni birini getirirsen diyor ki sana +45 gün daha veririm; ama diyor ki kalan günlerin 180 günden fazlaysa sana +45 gün vermem birini getirdiğin için.

umarım açık oldu.

E 12 ay peşin alırsak ne olacak? 180 den fazla oluyor birinin davet kodunu kullanamıyor muyuz kendi yararımıza

LaNCeLoT tarafından 31/Oca/23 16:37 tarihinde düzenlenmiştir

Kurtlar tasma takmaz....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

comnet bağlatacaklara duyrulur:

adamlar şubatın 15 ine kadar fiyat artışını ertelemişler.

geçmek isteyenler elini çabuk tutsun.

35 lik pakete geçin bari 90 liradan 1 yıllık ödeyin kafanız rahat etsin.

modeminiz de beleş oluyor eğer fiber ise

Toplam Hit: 7376 Toplam Mesaj: 74
zamcık zam türknet turknet o.ç