folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder (Ücretsiz) İngilizce Dersi Vermek İstiyorum

(Ücretsiz) İngilizce Dersi Vermek İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

:) Ders istiyorum :P Şaka bi yana süper bir hizmet taktir ettim seni ;) 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    sokoban bunu yazdı

Peki neden ücretsiz ?

İyilik diye bir şey duydun mu hocam daha önce :D Zibilyon insanla buluştuk görüştük hepsinin böbreği yerinde. Ayrıca çalacak olsam kornea çalarım.

Konuyu baltalamak için sormadım bu arada cidden merak ettiğim için sordum.Sonuçta vakit ayırıyorsun vakit paradan daha değerli o yüzden ücret beklememene hem şaşırdım hem de takdir ettim.

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    candemirhalil
    candemirhalil's avatar
    Erkek

Hocam böyle bir işe giriştiğin için takdir ederim seni, bilemiyorum ne kadar faydası olur ama net üzerinden yapsan böyle bir eğitimi bizlerde katılsak. tabiki net üzerinden fayda sağlayacaksa birebir gibi olmaz ama bence benim açımdan iyi olacağını düşünüyorum...

Veni, vidi, vici
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

online olsada bizde dinlesek :) ama tebrik ederim böyle düşünmen çok hoş .

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

Arkadaşlara katılıyorum online olursa verim olarak biraz daha düşer ama daha çok kişye ulaşmış olursun sevabın artar :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

odtuye otobüs girişini yasaklamislar.nasil yurucek bu insanlar kütüphaneye .öğrenciler nasil gidiyor okullarina 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

istanbulda sube istiyoruz :)))

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

hocam skype ustunden ingilizce muhabbet etsekte olur.bende katilirim bole bisiye

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

aha ben gelirim hacı :) zaman olursa ruhiyide alırım yanıma

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    sokoban bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    sokoban bunu yazdı

Peki neden ücretsiz ?

İyilik diye bir şey duydun mu hocam daha önce :D Zibilyon insanla buluştuk görüştük hepsinin böbreği yerinde. Ayrıca çalacak olsam kornea çalarım.

Konuyu baltalamak için sormadım bu arada cidden merak ettiğim için sordum.Sonuçta vakit ayırıyorsun vakit paradan daha değerli o yüzden ücret beklememene hem şaşırdım hem de takdir ettim.

Hocam şimdi şey de olmasın da ücretsiz verdiğim ilk ders bu olmayacak, bu dönem normalde gittiğim derneğe gitme fırsatım yok o yüzden burda böyle bir şey yapayım istedim. Burda da İngilizce olaylarında kimseden hiçbir zaman tek kuruş para almadım, ücretliyse yapayım dediklerimden dahi bittikten sonra hiçbir şey almadım, durduk yere kendimi savunmak da tuhaf geliyor ama şüphe varsa şey yapayım, eski mesajlarımdan rastgele üç beş sayfaya tıkladım, örnek 1 örnek 2 örnek 3 , matematik olsun fizik olsun elektronik olsun bir sürü ücretsiz soru da çözdüm burda, ayrıca sayısız pm ve profilim.

Benim de burda vaktini aldığım karşılığında ücret istemeyen çok insan oldu.. Böbrek falan yok içiniz rahat olsun.

izzmarit tarafından 04/Mar/14 11:39 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 14112 Toplam Mesaj: 142