folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder UFO‘Lar , UFO‘Cular (Fikir Alışverişi)

UFO‘Lar , UFO‘Cular (Fikir Alışverişi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo

Selam Muritler. Bugün sizden her zamankinden daha farklı bir şey isteyecegim. 

Ufolar yani undefined flying object denen şeylere gökyüzünü incelerken 2-3 kez rastladım. 

Sizle dalga geçtiğimiz falan yok. Geceleri arada Gözlem yaparım. Bu ufo dediğimiz Seyler şayet uçak değilse ki değil çünkü titresim hareketi yaparak ışık saçan şeylerdi. Cin falan diyen oluyor çok bilmiş idiot  insanlar , cinin işi gücü yok ufo mu olacak. 

Aramızda Ufolar ile ilgilenen gördüm diyen varsa ve benim gibi deli damgası yiyip kale alınmayanlar varsa yaşadıklarini anlatabilir mi?  Cidden inanan ve benim gibi düşünen insanların olduğunu biliyorum.

Konu gizli , Adımız çıkmasın sanalda

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Sen şurdan başla hocam.. Bunlar görmeli değil inanmalı mevzu ama denk gelmemişsindir sanırım diye düşünerek bi yazayım dedim.

http://www.tahribat.com/Forum-Galaktik-Federasyon-Ve-Global-Anons-A-Dogru-Ashtar-Sheran-135511/

http://www.tahribat.com/Forum-22-Haziran-2012-Galaktik-Federasyon-Mesaji-160380/1

edit: ben ufoyu gözümle görsem tokalaşsak ne içtim diye düşünürüm.

izzmarit tarafından 01/Oca/14 22:28 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo

Hocam aslinda gördüğüme hala inanıyorum ama bosverin. Konuları okudum bu Amerikalı adamlara inanmak yerine gerizekalı sevgilim şarkısını söyleyen adama inanırım daha iyi.  Adamlar fantastik yaşıyor. Sirius ufo falan bakarim arada. Başka var mı Böyle konular? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

yığınla şey var araman lazım bu belgeseli izleyebilirsin 4 part

bu konu ne zaman açılsa farklı alanlara sapmalar yaşanabiliyor :) iyi seyirler

http://www.youtube.com/watch?v=jr4HAcOigXA 

http://www.youtube.com/watch?v=6i_qUwCdu_k

http://www.youtube.com/watch?v=A18nBsSyVTA

http://www.youtube.com/watch?v=x0WxfzmXICI

OCEANUS tarafından 01/Oca/14 23:19 tarihinde düzenlenmiştir

KNOWLEDGE IS POWER!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

rastgele bir yıldızı araştırıp bize olan uzaklığını beynimin algılayabileceği şekilde kurgulayıp gece açık gökyüzünde o yıldıza baktığımda 3-4 saniyeden sonra error veriyorum başım dönüyor amk. böylesi bir sistemde o kadar farklı kombinasyonlar olası ki..

galaksimizde güneşten daha yaşlı yıldızlar ve bu yıldızların sistemleri var...  devamında bizim galaksimizden yaşlı galaksiler var... devamında ışık hızından daha hızlı şekilde genişlediği düşünülen en büyük sistem var.. bizden daha gelişmiş varlıkların olmamasına imkan yok.

bu sistemin yanına insanlığı koyup hee biz de varız demek komik geliyo bana. evren insanlıktan 14 milyar yıl daha yaşlı..
    modern insan 40bin yaşında.. ve 5 bin sene önce yeni yeni bilgi aktarmaya başladı.. ve sadece 500 sene önce galileo ile kafasını kaldırmayı başardı. 25-30 senedir de sözde gözlem yapıyo işte..

sonuç olarak bence amazon ormanlarından seçilecek random bir karıncanın bir insanla karşılaşma ihtimali neyse insanlığın da dışarıdan birşeylerle karşılaşabilme ihtimali o kadardır.

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    Hybris bunu yazdı

rastgele bir yıldızı araştırıp bize olan uzaklığını beynimin algılayabileceği şekilde kurgulayıp gece açık gökyüzünde o yıldıza baktığımda 3-4 saniyeden sonra error veriyorum başım dönüyor amk. böylesi bir sistemde o kadar farklı kombinasyonlar olası ki..

galaksimizde güneşten daha yaşlı yıldızlar ve bu yıldızların sistemleri var...  devamında bizim galaksimizden yaşlı galaksiler var... devamında ışık hızından daha hızlı şekilde genişlediği düşünülen en büyük sistem var.. bizden daha gelişmiş varlıkların olmamasına imkan yok.

bu sistemin yanına insanlığı koyup hee biz de varız demek komik geliyo bana. evren insanlıktan 14 milyar yıl daha yaşlı..
    modern insan 40bin yaşında.. ve 5 bin sene önce yeni yeni bilgi aktarmaya başladı.. ve sadece 500 sene önce galileo ile kafasını kaldırmayı başardı. 25-30 senedir de sözde gözlem yapıyo işte..

sonuç olarak bence amazon ormanlarından seçilecek random bir karıncanın bir insanla karşılaşma ihtimali neyse insanlığın da dışarıdan birşeylerle karşılaşabilme ihtimali o kadardır.

Hoca ben burdan uyduruk bir radyo ile yunan Radyo istasyonunu  dinliyorum. Koskoca çanaklar vs  var illa iletişim olması gerekmez miydi? 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

4.tür

Converse giyen uzaylı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

aga konu neden gizli

uzaylılar görmesin diye mi

murdery tarafından 02/Oca/14 00:00 tarihinde düzenlenmiştir

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek
    ETRoot bunu yazdı
    Hybris bunu yazdı

Hoca ben burdan uyduruk bir radyo ile yunan Radyo istasyonunu  dinliyorum. Koskoca çanaklar vs  var illa iletişim olması gerekmez miydi? 

yine karınca örneğinden yola çıkayım.

sen amazondaki her karınca kolonisini neden anlamaya çalışasın ki.. karıncanın doğasını biliyosundur zaten..
    o koloni çoğalacak amazonda 1 mevsim yaşayıp sonra yok olacak.
    insanlık da aynı şekilde bi karınca kolonisi gibi.. daha hızlı çoğalmak ve daha iyi şeyler yemek için kasacak sonra yok olacak..
    farklı türleri gelecek ilerde.

biz 15 önce nerdeyiz şimdi nerdeyiz. bizden milyar yıl önce düşünmeye başlayanlar kim bilir şimdi neyle uğraşıyodur.

senin o koca çanaklarını karınca anteni olarak düşün :D amk organizmalarına bak nası haberleşiyolar diyolardır belki de :D

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    Hybris bunu yazdı
    ETRoot bunu yazdı
    Hybris bunu yazdı

yine karınca örneğinden yola çıkayım.

sen amazondaki her karınca kolonisini neden anlamaya çalışasın ki.. karıncanın doğasını biliyosundur zaten..
    o koloni çoğalacak amazonda 1 mevsim yaşayıp sonra yok olacak.
    insanlık da aynı şekilde bi karınca kolonisi gibi.. daha hızlı çoğalmak ve daha iyi şeyler yemek için kasacak sonra yok olacak..
    farklı türleri gelecek ilerde.

biz 15 önce nerdeyiz şimdi nerdeyiz. bizden milyar yıl önce düşünmeye başlayanlar kim bilir şimdi neyle uğraşıyodur.

senin o koca çanaklarını karınca anteni olarak düşün :D amk organizmalarına bak nası haberleşiyolar diyolardır belki de :D

Aslında doğru dedin. Düşünsene adamlar bize bakıp ibret alıyor Allah nasıl güzel yaratmış , ama sadece biz uzaylılara düşünme yeteneği vermiş diye :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

-seti aramaları kapsamında dünyaya wow(vay canına) adlı bir sinyal gönderildi.

-marsta ilkel kurt fosilleri bulundu.

-jupiterin uydusu eurapada dünyadakinin 3 katı kadar su var ve bu gezegenin üst yüzeyi buzlarla kaplı.

-ece marsa gönderildi.

-80 lerde amerika ve rusya arasında ay yarışı olduğu gibi 2000 lerden beri ufo ve alien yarışı var

-şu an uzayın binlerce köşesinde dünya gibi gezegenler var bunların 2-3 tanesi tespit edildi.

-seti aramaları kapsamında  DNA bilgilerimizi ekosistemiz gibi önemli şeyler uzaya gönderiliyor.

-mısırlılar,sümerler hepsi inanmış ve bu uzaylılara daha yakın olabilmek için yüksek binalar dikmişlerdir.bu 2 uygarlık astroloji dalında çok öndeydiler.

hala inanmazmısınız?

Converse giyen uzaylı
Toplam Hit: 4640 Toplam Mesaj: 43