folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Uykusuzlukla Gecen Bilmem Kacıncı Gecem..

Uykusuzlukla Gecen Bilmem Kacıncı Gecem..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

düsünme diyorum.. düsünme gececek hepsi.. rüya bittiginde yeni bir sen olacaksın diyorum.. diyorum ama dediklerime ben bile inanmıyorum ki.. senin arafına sıkısıp kalmısım, cehennemine cekip götürüyorsun beni.. hani senin oldugun yer cennetten baska bir yer olamazdı ? var bir celiski degil mi ? evet.. seninle ucuyorum.. seninle büyüyorum.. senin icin akıyor gözyaslarım.. 

-“deger mi lan !?” diye soranlara, basımı öne egip sessizce cevap veriyorum.. sana sorsam ne diyeceksin sevgili ? 

artık nesnelerle konusma alıskanlıgıma yeniden basladım biliyor musun ? bıraktıgım ilaclar yakalıyor beni belki de.. gözümü kapattıgımda yalnızca seni görüyorum.. beyaz bir elbise icinde, elinde gül..  bana “hoşça kal” diyorsun sanki.. düsünüyorum da, acaba fiziksel iskenceden daha mı zor bunu yasamak ? dayanılmazlıgın bir parcası oldun ütopyalarımda.. “çık git” diyemiyorum, silemiyorum hafızamdan.. kalbimle aklım birbirlerine düsman olmus.. uykusuzluk en iyi arkadasım..

“olacaklar sensiz olsun..” diyor müzisyen.. ya aslında hicbir sey olmayacaksa ? ya da olmayacak olanı bile seninle hayal ettiysem ?..

akıl sır erdiremiyorlarmıs yaptıklarıma.. ben ne yaptım ki bu zamana dek..

sessiz cıglıklarımla bozuyorum moralleri.. gecenin bi vakti tek basıma yürüyorum sokaklarda.. korkmuyorum.. sen aklımdayken calısmıyor korku duygularım..

son sigarayı icemiyorum, cünkü senden kalan hatırası var.. icmeye niyetlensem bile yakamam, cakmak da dogrudan senden olmasa da “hatıra”..

en iyisi gökyüzüne bakıp hava almak diyorum.. derin bir nefes.. 2-3 saniye cekiyorum havayı icime.. aynı yavaslıkta veremiyorum, bıkkınlıgın verdigi ruh hali bir anda bıraktırıyor havayı.. bu sefer de aynı sehrin havasını soludugumuz gercegi carpıyor suratıma..  gözlerim bir anda doluyor.. ah evet, buna sizofrenik belirtiler deniyor”mus”..

-"hasiktir ordan!" diyorum ben de onu diyenlere.. iyiyim ben.. iyiyim..

ne hayaller kurmustum oysa.. seninle elele yagmur altında dolasacaktık istiklalde.. dünyanın en sanslı erkegi sayacaktım kendimi o an.. yagmur yagdıkca ben ruhumu sana emanet edecektim..

daha fazla yazmak istiyorum seni, satırlara, paragraflara sıgma istiyorum ama parmaklarım her “enter” tusuna basmamda titriyor.. sen benim icin hayalsin, hayalden öte..

aklımın odalarını seninle doldurdugum icin yok belki de son bir aydır o “uyku” denilen yapı..

ama yine de zorlayacagım kendimi, yine basımı yastıga gömüp dudagımı ısıracagım..

sen simdi uyuyorsun ya.. …

04:59..

o5.12.2o1o

d..

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

yat%20uyu

destination@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

değmez hocam.Boşuna yoruyorsun kafanı.Ölen ile olana çare bulunmazmış.Zeki adamsın kafanı sana gelecek sağlayacak şeylere yor bence.Kesinlikle bir dalda/dallarda başarı saglarsın sen bence.Şuanda elde edemediğin şeyler ileride seni elde etmek için uğraşır.Dünyadaki gereksız kafa yoran konular arasında 1.dir belki kız meselesi.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek
    3kulhuvallahu Bir Fatiha oku olık bir duş al yat

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arne
    Arne's avatar
    Erkek

Benim düşüncemde değmez..

"Sen" uyuyamıyorsun peki "o"

"o"'da seni düşünüyormudur diye bir düşün,!

Sonra biliyorsundurki düşünmüyordur... Dünyada manyetik alan var.. (: hep aynı oda içerisinde durma,çık gez hava al oda değiştir..

Kendini nasıl rahat hissedeceksen onu yap..

Sonra kendi kendinede "Değermi Lan?!" de..  

Rahatlarsın,sonrada duanı et duş al yat paşalar gibi uyu derim....

Tahribat.com/Dua Ederek bekliyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Mihni
    By_Mihni's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Şiir midir o sıkıldım hepsini okumadım o yüzden konuya ingiltereli kaldım.

Mevzu nedir hacı canını sıkan biri mi var :W 

Peyami Rullaz Penguen Rullaz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

bu ne amk?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mortyr bunu yazdı:
    -----------------------------

bu ne amk?

ne desem ki sana cevap veremedim simdi, neyse. konuyu hortlatmasaydın keske p4nturk.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arne
    Arne's avatar
    Erkek

Andrei bunu yazdı:

ne desem ki sana cevap veremedim simdi, neyse. konuyu hortlatmasaydın keske p4nturk.

Senin iyiliğin için dedim kardeş. :) yararım dokunduysa ne mutlu bana..

Tahribat.com/Dua Ederek bekliyor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Erulluvatar
    Erulluvatar's avatar
    Erkek

günlerden pazar a denk geliyor.normaldir uyku tutmaz  :D

Onca zamanın üstünde eskimeyen bir düşüncesin şimdi. İnsan hergün anımsar mı aynı gözleri..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek

ben de uyuyamıyorum

Toplam Hit: 1898 Toplam Mesaj: 11