folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Vadesiz Hesap İşlem Ücreti.

Vadesiz Hesap İşlem Ücreti.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ClothingStore
    ClothingStore's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bugün bankaya gittim vadesiz hesaptaki parayı cekmeye parayı gişeden alırken görevli bana 34 tl kesildiğini söyledi nedenini sorduğumda hesap işlem ücreti dedi. bn bu hesapı sadece para alıp,göndermek için kullanıyorum. ztn banka birine para gönderceğin zaman havale ücreti alıyor. bu parayı neden kesiyor ayrıca?  biraz araştırdım tüketici mahkeme heyetine basvurunca iade ediyolarmıs galiba bu konu hakkında bilgisi olan veya daha önce mahkemeye basvurmus olan var mı ?  banka garanti bankası.

Nike,Adidas,Puma,Abercrombie & Fitch, Gucci, Christian Audigier, Kappa, UGG ve daha bir cok marka burda http://picasaweb.google.com/ClothingStore4216 Ayrıntılı bilgi için: clothingstore4216@hotmail.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

ben bugün o iş için gittim hakem heyetine.

bi form verdi.bunu doldur,önceki ayların hesap ekstresini getir. hesap cüzdanına işlendiyse onunda fotokopisini getir dedi.
    hesap cüzdanı varsa ekstrelere gerek yokmuş hatta.

5 tl'lik posta pulu getir birde dedi

o belgelerden de iki kopya olcak dedi

YANİ:

1)
    varsa hesap cüzdanının(üstünde hesap işletim ücreti kesildiği işlenmiş olcak)
    hesap cüzdanında işlenmiş diilse ekstrelerinin çıktısı ve hesap cüzdanının fotokopisi(hesap numarasını doğrulamak için)

2)
    tüketici heyetinden aldığın form

3)
    5 tl'lik posta pulu

üstte yazanların ikişey fotokopisi ile başvuruyosun.geresini bilmiyorum.

daha belge hazırlama kısmındayım bende.

ayrıca bkz veriyim: http://forum.donanimhaber.com/m_36594955/mpage_1/key_/tm.htm

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ClothingStore
    ClothingStore's avatar
    Erkek

Hocam hesap babamın kredi kartının hesabı. parayı alırken kesilen 34 tl ye ait makbuz fln vermedi sadece aldığım paranın dekontunu verdi. ay sonunda hesap ekstresinde fln mı gözükür bu kesinti ?

Nike,Adidas,Puma,Abercrombie & Fitch, Gucci, Christian Audigier, Kappa, UGG ve daha bir cok marka burda http://picasaweb.google.com/ClothingStore4216 Ayrıntılı bilgi için: clothingstore4216@hotmail.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

o geri iade edilen kredi kartı işletim ücretimi öyle birşey vadesiz hesaptan 6 ayda 1 kesilen o ücret i geri vermiyorlar benden de kestiler 2 tan faturanı git bankaya otomatik ödeme talimati ver almazlar o parayı senden

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Hesablarınızdan ücret kesilmesini istemiyorsanız,

İlgili banka şubesinden asgari 2 adet otomatik ödeme talimatı vermeniz yeterli,

Banka o zaman ücret felan kesmiyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek

öğrenci hesabı olunca kesilmiyor

Yapay zeka, zeka değildir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

aynı olayı ben hesap açtırdıgımda aldılar eyvallah dedim o gun fena sekilde lazımdı hesap aradan 2-3 hafta gecti paramatikten para yatırdım ofise geldim biryere havale yapıcam yatırdıgım para 6 lira eksilmiş aradım bankadaki bana hesabı açan elemanı dedim 6 lira cekilmiş benden hesap işlem ücreti olarak.

bankadaki eleman evet zam gelmiş haberim yoktu ben sizden eksik almışım filan dedi bende şarter attı o anda garanti bankası insanları bu şekilde soyuyor filan dedim elemanda hesabını iptal edelim isterseniz beyfendi dedi dedim et ulan sen kimsin benim paramı geri vericeksiniz dedim ben garanti ile çalışmak istemiyorum dedim filan 2-3 gun sonra 40 liramı hesabıma yatırmışlardı ve hala kullanıyorum hesabımı kapatmadılar yani.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

gişedeki elemana yaptırınca kesiyor.

internet ve bankamatik den yapınca kesilmiyor :|

bankamatiklerdede hesaba para yollama zırıltısı genellikle pasif oluyo nedense  giriyon gişeye domalıyon internet en iyisi.

(:
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

iş bank sanayi şubesi vadesiz hesap işletme ücreti 75 TL

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ClothingStore
    ClothingStore's avatar
    Erkek

bu parayı hesaba para gelince kesiyor bunun nedeni ne ? ztn para benim hesabıma gelirken gönderen kşiden havale ücreti alınıyor. ben yinede dilekçeyle basvrup hakkımı arıyacam. düşünsenize her hesap sahibinden bu kadar para kesildiğini yıllık 70 lira. resmen haksız kazanç.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

2009'da öğrenci belgesiyle başvurup iptal ettirdim.ama öncekileri geri almak istiyorum..

@ClothingStore: o para ekstrede gözükür.makbuz vermezler onun için.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 9580 Toplam Mesaj: 49