folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Windows Live Communications Platform Sorunu

Windows Live Communications Platform Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opter
    Opter's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bilgisayarı formatladığımdan beri, msn'i her açtığımda aynı hatayı veriyor. Hata raporu gönder veya gönderme kısmına tıkladığımda msn kapanıyor. Bende çıkan ekranı sürükleyip başlat menüsünün alt tarafına gizliyorum ve idare ediyorum. Onlarca kez msn'i sildim tekrar yükledim ama sorun hala devam ediyor. Ayrıca bu sorundan kaynaklanıyor herhalde arkadaş ekleyemiyorum. Eklendi gibi görünüyor fakat konuşma penceresini açmak için tıkladığımda kişinin profiline bağlanıyor. Kişi ç.içi olsa bile bende ç.dışı görünüyor. Farklı bir pc'den oturum açtığımda eklediğim kişi ile konuşabiliyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Not: Resimçok ufak olmuş :) Windows Live Communications Platform bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz vs. vs. yazıyor

Adalet dolu dünya, merhamet dolu dünyadan daha büyüktür. | Kuşandık sarı laciyi, Saraçoğlu yokuşlarında...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

edit:nvidia nın network access manager programı da bu hataya sebep olabilir

combofix ile bi tarat hocam sorun devam ederse tekrar bakalım

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opter
    Opter's avatar
    Erkek

Süpersin :) çok teşekkürler kardeşim halloldu. 

Adalet dolu dünya, merhamet dolu dünyadan daha büyüktür. | Kuşandık sarı laciyi, Saraçoğlu yokuşlarında...
Toplam Hit: 1403 Toplam Mesaj: 3