folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder WOW Hesabı Olup Da Oynamayan Arkadaşlar Bir Bakabilir Mi?

WOW Hesabı Olup Da Oynamayan Arkadaşlar Bir Bakabilir Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

Merhaba hocalar.

Bayağıdır arkadaşlara oynayacak düzgün bir oyun arıyoruz, bulamadık. Hepimiz zamanında KO oynamış mmorpg hastaları olarak doğru düzgün bir mmorpg bulamadık. Wow dışında.

Hakkı var, harika oyun. Sarıyor da. Ama 65-70 EURO 'ya mal olacak üstüne bir de her ay para vereceğiz. Her ay para vermeyi geçtik, oyunu almamız imkansız şu an 230 lira falan tutuyor nası verelim öğrenci halimizle o parayı :D Euro'nun patladığı dönemde giriştiğimiz işe bak -.-

Velhasıl, wow hesabı olup oynamayan/bırakmış mürid var mıdır aramızda? Sonradan gelip yamuk yapmayacaksa, hesabı boşta duracağına ben aylık ücretini verip oynasam o kişi için sorun olur mu? Acc'sine zarar vermeyeceğime söz veriyorum. Sitede bir çok insanla iş yaptım, yine sitedeki hatrı sayılır birçok kişi kefil gösterebilirim, bizde yamuk olmaz.

Saygılarla.

Avukat/Hukukçu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

hocam g2a.comda battle chest , 30day game time (42tl) + draenor (102 tl) yaklaşık 144 lira aklınızda olsun. oyuna başlayacak olursanız haber edin geleyim tek başıma kaldım bıaktı herkes sıkılıyorum :(

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

Bi up. Yok mu murid dayanışması yapacak kimse :/

Avukat/Hukukçu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

Bi kaç güne lotus ile beraber bizde girişiyoruz tekrar. 

Hocam senin soruna gelince de, wow oynamış olan adamın en kıymetlisidir battle.net hesabı :) 

Edit: oyuna başlamak için 30 lira gibi bir ücret vermen yeterli. Hatırladığım kadarıyla mists of pandaria da battlecheste eklenmişti. Cataclysm zaten eklendi ondan eminim. Başlamışken hepsini alayım demenin hiç zamanı değil, çünkü yeni paket legion geliyor. O geldiği zaman draenor da ucuzlayacak. Sen pandarianın sonuna gelene kadar oyna hele 30 lira verip sonrası çözülür

Edit2: Battlechest efsane kutusuyla d&r da 49 lira. Wowa kesinlikle kutulu sahip olmalısın. Öyle key falan alma arada çok büyük bi fiyat farkı olmadıkça. Bambaşka bi duygu, açıp açıp bakıyorum ben bebeklerime. 

Huerfanos tarafından 15/Eyl/15 00:58 tarihinde düzenlenmiştir

Anarsistherif...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

Hocam anlamadığım için hiç. Diğer arkadaşlar zamanında oynamış, acclerini satıp bırakmış arkadaşlar. Onlar 1 ayda geliriz hayvan gibi son oyunun gerektiği yere sonra son oyunu almamız gerekir diyorlar, fikrim yok hiç. Keylere baktım ben battle netten 15 euro eskiler, 45 euro son oyun diyordu. 30 civarı da aylık ücret ödeyeceğiz bildiğim kadarıyla. Çok pahalı oluyor taksit falan olsa :D

Avukat/Hukukçu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek
    Ephesus bunu yazdı

Hocam anlamadığım için hiç. Diğer arkadaşlar zamanında oynamış, acclerini satıp bırakmış arkadaşlar. Onlar 1 ayda geliriz hayvan gibi son oyunun gerektiği yere sonra son oyunu almamız gerekir diyorlar, fikrim yok hiç. Keylere baktım ben battle netten 15 euro eskiler, 45 euro son oyun diyordu. 30 civarı da aylık ücret ödeyeceğiz bildiğim kadarıyla. Çok pahalı oluyor taksit falan olsa :D

bana kalırsa wowu önceden oynamış adamlarla wowa başlama. onlar hikaye falan takip etmeden çatır çatır devam edicekler sen eksik kalıcaksın hikayeden verdiğin para da bedavaya gidicek bişey anlamıcan.

Anarsistherif...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

hocam şimdi oyunun tamamını almana gerek yok battlechest var, son paket olan dreanor hariç hepsi içine dahil, 40 lira civarında, battlechest aldığında 1 aylık oyun süresini ücretsiz veriyor, yani şuan oyuna başlamak için 40 lira vermen yeterli, en uygun şekilde böyle yapabilirsin son paket gittikçe ucuzluyor zaten yeni paket duyruldu fiyat gittikçe düşer, ama emin olabilirsin kimse wow hesabını vermez para karşılığı bile vermez yani, server olarak twisting nether serverında oynamanı tavsiye ederim hem çok türk var hemde kalabalık

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzulli
    Fuzulli's avatar
    Erkek

Yeni başlayacaklar haber verirse aranıza katılabilirim TN da oynuyordum guild ile birlikte araya girdik, şimdi kimse kalmadı. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omerfurkan1098
    omerfurkan1098's avatar
    Erkek

şuanda gold ile aylık ödeme yapmak mümkün yani sağlam bir oyuncu çok kolay o gold u toplayıp oyunu bedava getirebiliyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omega3
    omega3's avatar
    Erkek

Toplaşıp oynıcaksanız bende gelirim bayadır oynamak istiyorum ama bahane bulamadım, banada iyi bir bahane olur takılırız hep beraber.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Starcraft 2de de aylik odeme var mi ?

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
Toplam Hit: 1834 Toplam Mesaj: 15
wow