WPA Hack Bilen Müridler Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Müridler wpa veya wpa 2 hack yapabilicek backtrack 4 ile lütfen yazabilirlermi ben şimdilik wep leri hackliyebiliyorum ama wpa yı araştırdım hepsi ingilizce fazla anlamıyorum nerde ne yaptığımı bilmek istiyorum lütfen yardım

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rido59
    rido59's avatar
    Erkek

hocam bildiğim kadarıyla wpa ile wpa2 kly hacklenmiyor urasmadım ama arastırdım yazanlarda ole ufak userler değil ama bi bilen vardır belki :)

Edit: hocam ufak bi araştırdım istersen göz at buraya :) http://murat.cesmecioglu.net/wireless-sifre-kirma-wpa/

zzzzzz...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

rido59 bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam bildiğim kadarıyla wpa ile wpa2 kly hacklenmiyor urasmadım ama arastırdım yazanlarda ole ufak userler değil ama bi bilen vardır belki :)

Edit: hocam ufak bi araştırdım istersen göz at buraya :) http://murat.cesmecioglu.net/wireless-sifre-kirma-wpa/

hocam sağolasın ama bunda wordlist filan gerekiyor onuda benim hazırlamam imkansız internettede tam düzenli ve tr ye göre hazırlanan pek bulunmuyorS:

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rido59
    rido59's avatar
    Erkek

wpa hack unut o zmn hocam zor kırılması wpe gibi değil hacklenmesi uzun ve yorucudur dokümanı sonuna kadar oku eleman zaten soylemis kırmanın zorluğunu uraşmayın diyede not eklemiş :)

zzzzzz...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

rido59 bunu yazdı:

wpa hack unut o zmn hocam zor kırılması wpe gibi değil hacklenmesi uzun ve yorucudur dokümanı sonuna kadar oku eleman zaten soylemis kırmanın zorluğunu uraşmayın diyede not eklemiş :)

hocam benim iş zorlardır herzaman ama bende az önce bikaç araştırma yaptım japon bi bilim adamı wpa2 yi sadece 1 dk da hacklemiş ve videoları nette birsürü

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

rido59 bunu yazdı:

hackerlar wpa2 yi dakikalar içinde hackliyor. show yapıyorlar resmen

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rido59
    rido59's avatar
    Erkek

Siz hacker mısınız ? hacker sanız neden dakikalar içinde hacklemiyosunuz :| Hocam linux bilgin iyimidir veya cok bilgilimisin linux hakkında senin bu söylediğin adamlar OS ile dalga geçiyorlar aradaki farkı umarım çözmüşsündür :)

zzzzzz...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

there is no such thing hocam. anca bruteforce ile kırarsın.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Wpa Yi Kırmak Zordur Ama imkansız Degildir Buda Windows Ortamında Kırılıyor Artık Linuxa Felan Gerek Yok Ama Sabır Lazım Beyin Lazım Hayal Gücü Lazım Vede Boş Hizli Bir Pc Hepsi Bende var Ama Boş Pc bulmak Zor Oluyor Kardeşlerden Sıra Gelmiyor Yoksa Kırmak Kolay

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rido59
    rido59's avatar
    Erkek

hocam bende kırılmaz demedim kırmak zor dedim büyük emek sarfetmek gerek kolay bişe olsaydı herkez wpa hacklerdi yanlısmıyım :)

zzzzzz...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

rido59 bunu yazdı:

hocam bende kırılmaz demedim kırmak zor dedim büyük emek sarfetmek gerek kolay bişe olsaydı herkez wpa hacklerdi yanlısmıyım :)

ben sana zamanında dedim backtrack olayına geçelim diye.

wpa 2 kırman zor hocam. Wpa' kırılabilir :)

Toplam Hit: 5012 Toplam Mesaj: 30