Yardımcı Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marlon20
    marlon20's avatar
    Erkek

Eski şirketimi kaptıp başka bir yerde çalışmaya başladım. Gelen ekstra işlerde yoğunluktan dolayı yardımcı olacak birini arıyorum.

Bursada ikamet eden;

gelen ekstra işleri ortaklaşa yapacağımız;

flash, php bilen en azından html flash bilen (genelde flash site satıyorum onlar yapılacak);

yeni projelerde yer alacak;

alışveriş sitesine ürün girip düzenleyecek;

bazı portallara makale ekleyip düzenleyecek;

evden veya işten arta kalan zamanda işleri halledebilecek.

ücret : yarı yarıya

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek
    Neden Bursada ikamet etmesi gerektiğini tam olarak açıklarsan belki benimle aynı soruyu sormak isteyenler olur. cevaplamıs olursun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marlon20
    marlon20's avatar
    Erkek

Şu anda çalıştığım yerde msn yasak, ekstra iş yasak. evde internetim yok, bu yüzden şehir dışından bir arkadaşla derdimi anlatmak zorluk çekeceğime inanıyorum. Gelen projeleri dökümanlarıyla detaylı bir şekilde yüz yüze anlatmayı tercih ediyorum.

Bu arada makale eklenecek siteler Bursa portalları, Bursadaki aktivite ve  hadiseler ile ilgili makale eklenecek.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek
    msn memesen yasakmış :) hocam kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz. Benim patron bi aralar beni tebrik etmişti msn de 500 kiş iaçık oldugunu görünce :) Site yaparsın sende açıyomu kayma varmı yokmu güzel mi öneri vs almak için şarttır öyle yerlerde. 

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek

Aslında var ya ilerde bu msn - iş konusu çok büyük international bir konu olacak.Aca şimdiden dernek mi kursam: D

Aslında var ya.Ben tasarım konusunda hiçbir zaman birinin istediği gibi bi site açmaK olarak görmedim.Bii tasarımcının estetik zevki yoksa programlamanın babasını bile wewb tasarımdan en azından anlamaz derim.

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marlon20
    marlon20's avatar
    Erkek
    Hacılar katılıyorum size lakin işimi yapar maaşımı alırım. Şirketin politikasına uyarım. Kendi şirketimde bende msnden çok faydalandım.
Toplam Hit: 1060 Toplam Mesaj: 6