Yavru Golden Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    Merhabalar, ailem ile uzun pazarlıklardan sonra golden almaya karar verdik. fakat bu pazarlığın sonucunda bütçemde oldukça düştü. :) 3-6 aylık

Cinsiyeti fark etmez

Rengi farketmez

Kısacası golden olması yeter :)) İstanbul içi gelip elden alabilirim.

Köpeğini satacak olan arkadaşların bakım konusunda hiçbir sıkıntısı olmasın. Öz evladım gibi bakacağım. :)

Bütçem : 150 çok zorlarsam 200 liradır. Fiyatın düşük olduğunu biliyorum. fakat elimden gelen bukadar. şimdiden teşekkürler.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek
    bende arıyorum:)

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dyrnade
    dyrnade's avatar
    Erkek

Ya sormayın bizim Golden dişi 9 tane yavruladı daha doğrusu yavrulucaktı hepsi karnında ölmüş yazık ya şansımıza.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

hipokondriyak(böyle mi yazılıyo bilmiyorum :D) 8 tane golden yavrusu var 1 ay olmamıştır belki doğalı yavrular ama bedavaya vermiyo :| çook denedim olmadı :D

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

http://www.sahibinden.com/search.php?b%5Bsearch_text%5D=golden+retriever  

Al sana golden. Hemde gönüllü sahiplendirme. Yani parayla değil, güvenle... 

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı:
    -----------------------------

http://www.sahibinden.com/search.php?b%5Bsearch_text%5D=golden+retriever  

Al sana golden. Hemde gönüllü sahiplendirme. Yani parayla değil, güvenle... 

Hocam iyi güzel söylüyorsunda buradaki hayvanların hepsi yaşlı. yaşlı hayvanların bana alışması çok zor olur. kurulu düzenden getirip psikolojisini bozmak istemem.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

hocam lınktekı hayvanlar yaslı nasıl alıscak yenı ortama :/

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MarlboroLight
    MarlboroLight's avatar
    Erkek

başlığı yavru gölden arıyorum diye okudum :)))

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek

valla bende arıyorum ama 400 tl filan diyorlar insaf.

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

DaSpOnGe bunu yazdı:

hipokondriyak(böyle mi yazılıyo bilmiyorum :D) 8 tane golden yavrusu var 1 ay olmamıştır belki doğalı yavrular ama bedavaya vermiyo :| çook denedim olmadı :D

:D:D sımdı soyle bır durum soz konusu kardesımın yavrular ben artık kopek ısıyle ılgılenmıyorum.Ama 300 350 lıradan asagıya olan golden tırttır kırma kopek alırsın.

Buyuk golden alabılırsın dısı tercıh et alırken sende yavruları 2yuzden vermezsın ama buyuk kopek denk gelırse haber vereyım gercı ıstanbul a ızmırden gondermek cok zor otobus almaz buyuk kopegı o taraflarda bulmaya calıs

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diCk
    diCk's avatar
    Erkek

Hayvan koruma yerlerine gidin oradakiler kafaya alın onlara çok geliyor numaranızı bırakın elli lira vericem diyin

onlar sizi ararlar her türlü bir hafta içinde..

FuCk yOu System..
Toplam Hit: 4487 Toplam Mesaj: 20