Yazıcı Tavsiyesi Verir Misiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Selamlar,

Evde kullanmak için bir printer almam gerekiyor, çok sık kullanmayacağım için lazer tercih etmem gerekiyor galiba kurumaması için. Tabii farklı fikriniz varsa memnuniyetle dinlemek isterim.
    Airprint özelliği olsun istiyorum iOS/Wifi ile yazdırmak için. Tabi almışken tarayıcı ve fotokopi özelliği de olsa iyi olur sanki.
    Teşekkürler.

Twitter: @CanKirca
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek

L6290 Aldım vatandan tavsiye ederim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

muadil toner kullanabilen laser yazıcı al. tanklı alırsan her gün çıktı alman lazım sorun yaşatıyor. orjinal toner kullanan alırsan tonere servet harcarsın hiç gerek yok. kartus.com.tr telefonlarına ulaş sizden sürekli tedarik yapacağız hangi yazıcıları tavsiye edersiniz diye sor model tavsiyesini onlardan al muadile en uygun olanı muadil satıcısı bilir neticede kafa yormaya araştırma yapmaya gerek yok.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Ne zor işmiş yahu seçim yapmak. Evde düzgün bir cihaz olsun, bir şey basmak istediğimde basayım istiyorum. Yok toneri, yok muadili, yok dolumu...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Alacağım ürünün yazılım yüklenebilir olması ve muadil toner kabul edebilmesi gerekiyormuş, bu konuda var mı bir öneriniz?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    CanKirca bunu yazdı

Alacağım ürünün yazılım yüklenebilir olması ve muadil toner kabul edebilmesi gerekiyormuş, bu konuda var mı bir öneriniz?

Canon'dan şaşma. Seni üzmez hocam. Bütçene uygun lazer yazıcılarından seçebilirsin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

Bütçe durumunu bilmiyorum ama çevremde Epson ecotank kullananlar var, memnunuz diyorlar. Türkiye fiyatları sanırım yüksek :/ 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Bulduğum Aldığım ve ÇOK Memnun olduğum markalı en ucuz TONERLİ yazıcıyı buraya bırakıyorum:

1- HP KALİTESİ.

2- Wifi ile yazdırma. Bakın ne alırsanız alın sormanız gereken soru şu: INTERNET OLMADAN YAZDIRABİLİR MİYİM? Çoğu ucuz yazıcıda ya wifi desteği yok ya internet bekliyor.

3- Allah aşkına kartuşlı yazıcılar kapatılsın artık.

4- Fotokopi özelliği yok ama gerekte yok onu telefondan siyah beyaz çekerek hallediyorum.

Aşağıdakine telefondan cart diye yazdırıyorum her şeyi.

Ek sorun varsa sor yanıtlarım.

https://app.hps.im/d7ct/fsteiq14

zeybekustasi tarafından 29/Oca/23 19:47 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Evde çok fazla kullanılmayacağı için muadil olayı çok önemli olmadığını düşünüyorum.Güzel bir lazer yazıcı fazlası ile iş görür.Ofis gibi sürekli kullanılsa muadil önemli ancak basit ev kullanıcıları için çokta önem arz etmez diye düşünüyorum

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Evde çok fazla kullanılmayacağı için muadil olayı çok önemli olmadığını düşünüyorum.Güzel bir lazer yazıcı fazlası ile iş görür.Ofis gibi sürekli kullanılsa muadil önemli ancak basit ev kullanıcıları için çokta önem arz etmez diye düşünüyorum

Lazerjet yazıcıların yanında tam dolu toner gönderilmez. yüzde 30 dolu gönderilir. ve Orjinal tonerler genelde yazıcı fiyatındadır. Sineğin kanadından yağ çıkarılan bir ekonomi ortamında her kuruş çok önemli, adam yemek yiyeceği parayı neden tonere versin havadan para kazanılmıyor gereksiz para sarfiyatı ve düpedüz israf...

RETRET tarafından 29/Oca/23 22:17 tarihinde düzenlenmiştir

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 1161 Toplam Mesaj: 18
yazıcı scanner printer airprint