Yeni Tahribat.Com V10

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Olmamis valla ya alismaya calisiyorum da olmuyor

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

Olmamis valla ya alismaya calisiyorum da olmuyor

alışmak denilen şey hemen olmayan bir olay hocam.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    manyaki bunu yazdı

MSYS'ye gönderilen sorular da KPSS Genel Yetenek mübarek. Hele bazılar var teknoloji forumuyla baya alakalı, yaratıcı sorular gelmiş hep. Buna bir eleme getirilmeyecek mi ?

bilemedi Bir Tahribat Üyesi sabah kahvaltısı için elindeki kredi kartı ile süper markete gider ve ne alır... narkozMRT tarafından sorulmuş

bilemedi Eşşekten bi farkın varmı? Tnrsk tarafından sorulmuş

Geçersiz soru bildirimi var toplist kısmında. Ayrıca bu sorular 7 yıl falan önce girildi sisteme. işin başında elimde 4000 soru vardı ama onaylayacak zamanım yoktu. Millet işaretledikçe gereken soruları sileriz. Birkaçını temizledim bugünden.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

En çok kullanılan ve en önemli şeyler yok

1. sol üstte cevapla butobu

2. Sol üstte sayfadaki yorum sayısını seçme butonu

3. Yine aynı yerde üye seçme butonu ( bn belki sadece şeyhin yazdıklarını okuycam ) 

+ Olarak 

Tasarım çok hoş iyi ancak arka planlar beyaz renk gri sarı gb bişi olmal  çok göz alıyor.

Sol üstteki cevapla butonuna basarak cevplamak içeriği okumadan cevaplamaktır hocam. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaaaz

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    FireX bunu yazdı

Öncelikle hayırlı olsun. Güzel olmuş :)

Benim tavsiyelerim şu şekilde,

- Üstteki mavi tanıtım panosuna kapat butonu gelse güzel olur.
    - Arkadaşların da söylediği üzere doküman resimleri bence de ufak olmalı
    - Yıldızlarla puanlama yapma kısmı ise oy verilmemiş ise boş durmalı. Standart haliyle tüm içerikler "bok gibi" şeklinde tanımlanıyor.
    - MSYS soruları 5 yerine 10 olmalı. 5 soru bence kişiyi değerlendirme ve tanıma açısından yetersiz geldi.
    - MSYS'de süre kısaltılmalı ki, kişiler Google'dan faydalanamasın. Bir soru için 20-30 saniye dahi yeterli. Zira kısa ve bilgiye dayalı sorular.
    - MSYS sistemini üyeler de kendilerini deneme amacıyla kullanabilsin. Hem üyelere bilgi yönünden katkı sağlar, hem de soruların kalitesi, doğruluğu kontrol edilmiş olur. Sorular üyeler tarafından oylanır.
    - Düzenleme süresi, eskisi gibi sınırsız olmalı. İletinin hangi zaman içerisinde düzenlendiği altında belirtiliyorsa bu işleme olanak sağlanmalı.

mavi tanıtım panosu geçici bişey.

Döküman resimlerini bilerek büyük yaptım. sebebi ise milletin elindeki cep telefonlarının 1600*2000 gibi çözünürlüklerde olması ve o resmi bunun içine tek başına da sığdırmam gerekmesi. O şekilde resimler bozuk görünüyor onun için olduğundan büyük koymalıym.

Bir de kendi girmediğin içeriği düzgün oturtmak çok güç yani bana kalsa her hresmi 150*80 gibi sabit boyutta keserim jilet gibi durur, kullanıcı aspect ratio, çözünürlük fln iplemez yüklerken onun için döküman içindeki ikonlar geniş de dar da güzel görünecek şekilde yapmaya çalıştım.

Düzenleme süresini arttırayım da sınırsız saçma olur. Sonra bişeye kızan üye gider 1 sene önceki mesajlarını silmeye kalkar, konu bütünlüğünün içine eder.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı
    FireX bunu yazdı

Öncelikle hayırlı olsun. Güzel olmuş :)

Benim tavsiyelerim şu şekilde,

- Üstteki mavi tanıtım panosuna kapat butonu gelse güzel olur.
    - Arkadaşların da söylediği üzere doküman resimleri bence de ufak olmalı
    - Yıldızlarla puanlama yapma kısmı ise oy verilmemiş ise boş durmalı. Standart haliyle tüm içerikler "bok gibi" şeklinde tanımlanıyor.
    - MSYS soruları 5 yerine 10 olmalı. 5 soru bence kişiyi değerlendirme ve tanıma açısından yetersiz geldi.
    - MSYS'de süre kısaltılmalı ki, kişiler Google'dan faydalanamasın. Bir soru için 20-30 saniye dahi yeterli. Zira kısa ve bilgiye dayalı sorular.
    - MSYS sistemini üyeler de kendilerini deneme amacıyla kullanabilsin. Hem üyelere bilgi yönünden katkı sağlar, hem de soruların kalitesi, doğruluğu kontrol edilmiş olur. Sorular üyeler tarafından oylanır.
    - Düzenleme süresi, eskisi gibi sınırsız olmalı. İletinin hangi zaman içerisinde düzenlendiği altında belirtiliyorsa bu işleme olanak sağlanmalı.

mavi tanıtım panosu geçici bişey.

Döküman resimlerini bilerek büyük yaptım. sebebi ise milletin elindeki cep telefonlarının 1600*2000 gibi çözünürlüklerde olması ve o resmi bunun içine tek başına da sığdırmam gerekmesi. O şekilde resimler bozuk görünüyor onun için olduğundan büyük koymalıym.

Bir de kendi girmediğin içeriği düzgün oturtmak çok güç yani bana kalsa her hresmi 150*80 gibi sabit boyutta keserim jilet gibi durur, kullanıcı aspect ratio, çözünürlük fln iplemez yüklerken onun için döküman içindeki ikonlar geniş de dar da güzel görünecek şekilde yapmaya çalıştım.

Düzenleme süresini arttırayım da sınırsız saçma olur. Sonra bişeye kızan üye gider 1 sene önceki mesajlarını silmeye kalkar, konu bütünlüğünün içine eder.

şeyh tema desteği gelecekmi

daha şuanki tema asırı göz yoruyor da :(

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adsizcengaver
    adsizcengaver's avatar
    Erkek

Bir de aslında etiket sistemi gelse daha iyi olur gibi. Mesela birisi yoruma bir müridi katınca -örn. @adsizcengaver- gibi etiketlenen kişiye bir bildirim gitse "sizden bahsedildi" gibisinden daha güzel ve kullanışı olacağı kanaatindeyim.

"Algısız kavramlar boş, kavramsız algılar kördür."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Forum daha temiz daha derli toplu açıkçası ben alıştım HIZLIMI alıştım nedir bilmiyorum gözüme güzel geliyor oldukça forum.

Anasayfada aktif forum konuları ortada en dipte değilde daha yukarda olsa daha iyi olurdu , arkaplan beyaz rahatsız ediyor denmiş ben herhangi bir rahatsızlık hissetmiyorum açıkçası sadece forum konularında mesajlara " like unlike " gibi bir buton olsa etkileşim arttıran güzel birşey olabilirdi. Foruma mesaj yazarkende "words" türkçe olabilir sanırım nokta satır başı vs.. den sonra otomatik Büyük karakterle başlayabilir

Kurtlar tasma takmaz....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Öncelikle ellerinize sağlık bizim için yaptığını her şet tadire şayan

Şeyhim görseller iyi güzel de düzen biraz iyi olamaış yani gözü en azından benim gözümü yoruyor.. Konu öbeklenmesi dağılmış görsel olarak yani 

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

dökümanlar ve haber kısmı açılır pencere olsa ilk girdiğimizde açık olsalar sonralkilerde kendinden kapansa, birde kontrast çok yüksek gibime geldi benim gri siyah kullansanız daha az göz yorabilir diye düşünüyorum

Toplam Hit: 79837 Toplam Mesaj: 573
tbtv10 tahribatv10