folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Yine Bir Turknet Problemi

Yine Bir Turknet Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    venom88 bunu yazdı
    VDSL2 Annex B kısmını A olarak değiştir modemi aç kapa.

nasıl yapıyoruz hocam onu ? zyxel modem kullanıyorum. ttnet in verdiği.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opsiyonel
    opsiyonel's avatar
    Erkek

sinyal değerleriniz çok iyi modemin bir ayarı ile oynadıysanız reset atabilirsiniz birde kablodan almayı deneyin yine olmuyorsa bir itimalde ıp çakışması gibi bir sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz başka bir ciaz ile değerlerinizi ölçün 

imza
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    opsiyonel bunu yazdı

sinyal değerleriniz çok iyi modemin bir ayarı ile oynadıysanız reset atabilirsiniz birde kablodan almayı deneyin yine olmuyorsa bir itimalde ıp çakışması gibi bir sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz başka bir ciaz ile değerlerinizi ölçün 

hocam bi ayarı ile oynamadım reset attıktan sonra normal sadece  turknet bilgilerimi ayarladım.  Kablo ile ölçüyorum zaten hocam. benim anlamadığım gelen 101.000 mbps civarında iken giden 5.100 mbps civarında bundan dolayı sıkıntı yaşıyorum galiba. En kısa zamanda bi modem bulup deneyeceğim.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Hocam modeme bi firmware at güncelle bence.

next next next install
Toplam Hit: 2251 Toplam Mesaj: 15
problemi net hız modem turk değerleri