Yurtdışında İngilizce Eğitim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Herkese merhabalar,

5 aylığına yurtdışında ingilizce eğitim kursuna gitmeyi düşünüyorum gramerim iyi ancak konuşmam ve konuşulanı hızlı anlamamda sıkıntı var sizce 5 ay yeter mi ?

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dryrock
    Dryrock's avatar
    Erkek

Cambly'i denemelisin

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omerfurkan1098
    omerfurkan1098's avatar
    Erkek

Bence yeterli ama söyle hiç Türkçe konusmaman lazım hergun 8saat en az sokakta yada derste onun dışında hiç altyazisiz film dizi ve haber izlemelisin. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    omerfurkan1098 bunu yazdı

Bence yeterli ama söyle hiç Türkçe konusmaman lazım hergun 8saat en az sokakta yada derste onun dışında hiç altyazisiz film dizi ve haber izlemelisin. 

+1milyon

hiç Türkçe konusmaman lazım

anca gidersin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

şimdiye kadar kursların faydasını görmedim göreceğimi de zannetmem. ingilizce altyazılı film izlerken altyazıyı okumayın altyazıya bakmadan filmi anlamaya çalışın. sherlock dizisi master degree resmen. adamlar öyle bir aksanla konuşuyor ki o diziyi altyazısız anlayacak seviyeye gelen insan, just like native language şakır şakır spik ingiliş. 

HACKEROKAN!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı

şimdiye kadar kursların faydasını görmedim göreceğimi de zannetmem. ingilizce altyazılı film izlerken altyazıyı okumayın altyazıya bakmadan filmi anlamaya çalışın. sherlock dizisi master degree resmen. adamlar öyle bir aksanla konuşuyor ki o diziyi altyazısız anlayacak seviyeye gelen insan, just like native language şakır şakır spik ingiliş. 

he öyle 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

manita yap hocam. ben taa 2007 de imkansizliklar icinde canada'dan manita yapmistim, voip ile gunde 2 saat muhabbet ediyordum. durduk yere kimse senle 6 saat muhabbet etmez, hem de baska faydalari da var :)

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jackass
    jackass's avatar
    Erkek

Hocalar iyi günler konu açamadığım için buraya yazmak durumunda kaldım... 

Bu yıl lisans mezunu olucam... Ancak yüksek lisans ımı yurtdışında yapmak istiyorum ve ne yazikki durumum öyle çok iyi değil .

Yanlış olmasın fakir değiliz allaha şükür ancak zenginde değiliz orta halli bi aileyiz.

Size danışmak istediğim şey yurt dışında burslu yüksek lisansı veya bana burs vericek dernekleri nerden nasıl bulabilirim ?? 

Teşekkürler iyi günler 

Değişmeyen tek şey değişimin ta kend... Şaka la şaka benim fakir oluşum..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jackass
    jackass's avatar
    Erkek

Hocalar nolur bi yardım ?? 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    jackass bunu yazdı

Bu yıl lisans mezunu olucam... Ancak yüksek lisans ımı yurtdışında yapmak istiyorum ve ne yazikki durumum öyle çok iyi değil .

Yanlış olmasın fakir değiliz allaha şükür ancak zenginde değiliz orta halli bi aileyiz.

Size danışmak istediğim şey yurt dışında burslu yüksek lisansı veya bana burs vericek dernekleri nerden nasıl bulabilirim ?? 

Teşekkürler iyi günler 

stipendium mu ne var macaristana yolluyorlar az cok bi para veriyorlar. kalacak yerde sağlayabiliyorlar bak buna bir

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jackass
    jackass's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı
    jackass bunu yazdı

Teşekkürler iyi günler 

stipendium mu ne var macaristana yolluyorlar az cok bi para veriyorlar. kalacak yerde sağlayabiliyorlar bak buna bir

eyvallah hocam sağolasın 

Toplam Hit: 2216 Toplam Mesaj: 15
ingilizce kurs okul yurtdışı