folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yürüyüş Yaparak Kilo Vermek

Yürüyüş Yaparak Kilo Vermek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuZeTaR
    KuZeTaR's avatar
    Erkek

Full protein ve yağ ağırlıklı beslen, çok işe yarıyo, yağ yedikçe yağ yakıyo gibi oluyosun, bizzat denedim 3 haftada 6 kilo verdim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Söylemesi ayıp az önce yarım ekmek arasına domates, kaşar peyniri, kaymak üzerine bal serptim, yumurta, krem peyniri zeytin derken bir yedim. 

Bir de yatmadan önce bir yedim mi öyle rahat ve tatlı uyuyorum ki sormayın gitsin. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oqqanoo
    oqqanoo's avatar
    Erkek

Akşam 17.00 den sonra ekmeği kes. Bu saatten önce yediklerin ekmeklerinde içini asla yeme. Öğün atlama.Hamur işinden uzak durmaya çalış.  Şekeri hayatından çıkart. Asitli şeylerden içme, kola, gazoz gibi. Gece uyumadan mutlaka 1 kase  yoğurt yiyebilirsin. Spor şart tabi ama yapamıyorsan en azından bunları yaparsan daha fazla alacağını zannetmiyorum.(Allah korusun genetik bozukluk yoksa)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

of knki ömrümü yedin la adam kilolu senle ben gibi çiroz degil iştah acıcı seyler söyleme ayıp la @yazipçıkacak

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek
    yazipcikacak bunu yazdı

Söylemesi ayıp az önce yarım ekmek arasına domates, kaşar peyniri, kaymak üzerine bal serptim, yumurta, krem peyniri zeytin derken bir yedim. 

Bir de yatmadan önce bir yedim mi öyle rahat ve tatlı uyuyorum ki sormayın gitsin. 

Çok şükür evimde saydıklarının hepsi vardır ama yıllardır böyle kombin bir ekmek hazırlamadım. Öyle bir anlatmışsın ki bi yarım atasım geldi valla. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

diyet ayarlayıp toparlanabilirsin, yürümen çok çok iyi. ama koşma, yürü. diyet için de şunu diyeyim en az yapacağın şey şu olacak : ekmeği tamamen çıkart (hamur işi herşeyi çıkart) veya günde bir dilimle kısıtla. bu ayda 3-4 kiloyu garantiler. akşam 7den sonra hiçbirşey yeme maden suyu çay kahve bile içme sadece su iç. bu da ayda 4 kiloyu garantiler. 

son olarak daha da zayıflıcam diyorsan, ne yiyorsan tam yarı yarıya düşür. bunları kombo yaparsan uçarsın. ama mutlaka yürü.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HicEdebiyati
    HicEdebiyati's avatar
    Erkek

yasiniz daha cok genc..bu konu hafife alinacak bir konu degil.. yanlis beslenme sonucunda verdiginiz kilonun üc bes fazlasini geriye alma ihtimaliniz yuksek olur.. ya bilincli bir sekilde yediginiz ögünü yariya indirip ara ögünde ( ivir zivir -kola, cips, cerez gibi atistirmaliklari komple kesip) ayran , meyve , kefir vs..kalorisi dusuk ogunlere yonleniniz yada bulundugunuz ilde mutlaka bir diyetisyene basvurunuz..en kisa zamanda faydasini goreceksinizdir..

hem yürüyüs bana göre yapilabilinecek en ideal spordur.. ilk zamanlar yürüyüs ile baslayip.. sonrasinda bir spor salonuna yazilip verilen program ile calisirsaniz hem ideal kiloya iner hemde kendinizi sikmadan uzun bir süre bu tempoya ayak uydurmus olursunuz..

"Ardıma dönüp bakıyorum da,dallarımı kıran rüzgarları bile affetmişim ama, bir kendime uzanamamış elim.." Ahmet Haşim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

Şekeri ekmeği kes. Oturduğun yerde bile hareket yap.

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

hiit der geçerim.

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı

valla hocam en iyisi hem yiycen hem çalışcan :D

Bak ben tarlada 6dönüm çapalıyorum her hafta ama sabah kahvaltısında ana avrat ne varsa yiyorum :D  öğle yemeği yok akşama kadar 1 saat çalış 10 dakika dinlen şeklinde. 

Akşam yemeğinde 750 gr köfte piyaz manda yoğurdu ve kola :D 3 haftada bu şekilde 4 kilo verdim. afedersin öküz gibi yiyorum ama tarlada öldürüyorum kendimi çapa yaparken.

Bu yazıdan anlayacağın eğer haraket etmezsen(yürümekte bir hareket çeşidi) kilo vermen çok zor olur. Ayrıca aç kalarak sakın kilo verme. Şu yaşında kilo verirsin 50 yaşında başlarsın ilaç bağımlısı olmaya.

Yiyebiliyorken YE! hareket edebiliyorken hareket et ve YAK!

En basit formülü budur. Ben bunu bilir bunu söylerim hoca abi :)

manda yoğurdunu banada gönder la :(

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI