folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder AKP Kömürleri Genelevden Çıktı

AKP Kömürleri Genelevden Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berdush
    berdush's avatar
    Erkek
    AKP kömürleri genelevden çıktı

Hükümetin kömür yardımı krize yol açtı. İhbar üzerine genelev basan polis, torbalarca kömür buldu. Bazı hayat kadınları, daha fazlasının ise dışarı kaçırıldığı görüşünde.

Adana geneline 44 bin 400 kişiye, toplam 22 bin 200 ton kömür yardımı yapılıyor. Kimi zaman yaşanan tartışmalar, adaletsiz dağıtım iddialarıyla arbedeye dönüşürken, kaymakamlıklara da ihtiyacı olmayana bile kömür verildiği yönünde çeşitli ihbarlar yağıyor. Akşam gazetesinin haberine göre önceki gün Seyhan Kaymakamlığı’nı arayan bir hayat kadını, Yeşiloba’daki genelevlerde çalışan bazı kadınların haksız yere kömür aldıkları ihbarında bulundu. Genelevi basan polis ekipleri terasta 5 torba yardım kömürü ele geçirdi.

KRİZ BİZİ DE VURDU

Yapılan incelemede torbaların ekonomik kriz nedeniyle işsizlikten yakınan bir hayat kadınına ait olduğu belirlendi. Kömürleri, yoksulluk belgesi bulunan annesinin adına aldığı tespit edilen kadın “Torbaları alıp buraya geldim. Mesaiden sonra eve götürecektim. Annem fakir. Zaten iş yok. Ona bakamıyorum. Ekonomik kriz bizi mahvetti” dedi. İddiası doğrulanıncaya kadar 5 torba kömüre el kondu.

BASKIN GEÇ YAPILDI

Bazı hayat kadınları ise, “Burada torbalarca kömür vardı. Baskın geç yapıldı. Bir gün önce yapılsaydı kömürlerin tamamını ele geçirebilirlerdi. Çoğu götürdü. Bizler AKP’nin kömürlerini istemediğimiz için almadık” dedi.

sonsayfa

Felek Adamın A. qor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Treasure
    Treasure's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek
    Kerhanecinin Dostu, Ak Parti...

Başta sn.başbakana bakanlara en ufak kamu çalışanlarına kadar.lütfen artık maçlarda küfürleşme olmasın.saha kenarlarına fasulye fidanları ekilsinki insanlar sakinleşsin.artık kulağı kopanlar coplananlar görmek istemiyoruz.yeterki takımlar artık ceza almasın başkanlar alamasın.hoplayıveren çekirge ile zıplayıveren çekirge arasındaki tek benzerlik,ikisin de veriyor olmasıdır.Yani iş gücüne paralel olarak verimlilikte de artış gözlenir.Bu sebepten kuşlar uçar ve otlar yeşildir.Alım gücü yüksek bir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tugra
    tugra's avatar
    Erkek
    ee yardım etmek gerek Süleyman Demirel in dediği gibi '' kapatalım da beni mi s**sinler '' o hesap kapanmaması için temel ihtiyaçları karşılamak gerek ..

anlamayana Davul Zurna Saz ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

direk genel evemi vermişler çok merak ediyorum aydın doğan ile dalaştılarya medya artık olayı büyütürde büyütür...

benim anlamadığım olaya şu açıdan neden bakılmıyor tamam akp bu kömürü dağıttırıyor dağıtan kim akp nin kendisimi ? bu kömürü al dağıt diye verdiği kişiler sorumlu değilmi bu işten ???

olaya balıklama dalarsak akp ninde medyanında m.q... yukarı tükürsem bıyık aşağı tükürsem sakal olayı.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek
    yarın da dagdaki pkk kamplarından çıkarsa hiç saşmayın a.q

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    BuZuL bunu yazdı:
    -----------------------------

direk genel evemi vermişler çok merak ediyorum aydın doğan ile dalaştılarya medya artık olayı büyütürde büyütür...

benim anlamadığım olaya şu açıdan neden bakılmıyor tamam akp bu kömürü dağıttırıyor dağıtan kim akp nin kendisimi ? bu kömürü al dağıt diye verdiği kişiler sorumlu değilmi bu işten ???

olaya balıklama dalarsak akp ninde medyanında m.q... yukarı tükürsem bıyık aşağı tükürsem sakal olayı.

-----------------------------

katılıyorum

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    tamam şimdi aylarca bunu konuşurlar. bir kaç gün önce de yine kömür mevzusu vardı.

We can be more, we can be much more.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ataturkcu1
    ataturkcu1's avatar
    Erkek
    Kaynağa güvenemiyorum valla bir yorum yapamayacağım

Pragmatism&Realism
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cgtytchn
    cgtytchn's avatar
    Erkek
    dağıtılan kömür torbalarının her birinden 1'er kilo eksik çıkıyormuş bu da yaklaşık 150milyon dolarlık bir vurgun demek...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    en çok genel eve lazım olm ne var bunda adam soğukta nasıl iş tutucak sıcak olucakki zevki çıksın akp kömürü ile ısınıcak mala vurucak rahatlıycak :) Herkez menun AKP oy alıcak

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    hamdolsun kriz yok hamdolsun bizi teğet geçecek. hamdolsun ekonomi yere sağlam basıyor diyen faşistin suratına tükiriym

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 6298 Toplam Mesaj: 44