folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Beyaz Eşya Öneri

Beyaz Eşya Öneri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı
    Korkuluk bunu yazdı

Evde ki süpürge vs hariç  beyaz eşyalar siemens ve bosch. Bi sorun yaşamadım. 

Ben de beyaz eşyaların tümünü Siemens aldım ancak, elektrik süpürgesi konusunda bayii deki arkadaş bana Elektrolux önerdi.

Kalktık gittik baktık ki stand açmışlar çekiş gücü konusunda iddialilar vs. Güzel dedik aldık. 

Abi evet gerçekten çok güzel alet ama hali modunda ve ennnn düşük güçte iken halıya bir koyuyorsun, kafayı yemiş pitbull gibi yapışıyor halıya. Tamam çekiş gücü iyi de yani bu bir problem. Halılar artık ufak öyle eskisi gibi 10 m2 hali yok ki. 2 m2 halıya bir koyuyorsun hali komple sağa sola gidiyor. Bir ayağın ile basıyorsun ittiriyorsun kazıya kazıya gidiyor 3 tane ufacık hali supureceksin ter içinde kalıyorsun. Enteresan bir alet.

Biz bir de robot aldık. Haftada bir gözü karartıp çıkarıyoruz yoksa genelde robot geziyor. 

Fikir olması açısından paylaşayım dedim.

Benim beyaz esyalarda Electrolux fazlasıyla memnunuz 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

16.04.2016 - BD3056W3VN - Buzdolabı

18.04.2016 - CMG140DTR - Çamaşır Makinesi

18.04.2016 - BM5220MG - Bulaşık Makinesi

06.11.2023 - KM961RCTR - Kurutma Makinesi

Düğün dernek zamanı ilk üçünü aldım. Baya araştırdım ince eledim sık dokudum. Siemens > Bosch > Profilo bu üç marka aynı banttan çıkan ürünler aslında. Benim aldığım zamanda Bosch ile Profilo arasında 2K' ya yakın fiyat farkları vardı.

O farkı vermedim ve Profilo' yu uzun araştırmalar sonucunda almaya karar verdim. İyi ki de almışım. Bu zamana kadar gık demediler ve performanslarından gram eksilme yok. Bu performans neticesinde kurutma makinasını da uzun araştırmalar sonucu yine Profilo' dan tercih ettim.

İyi ki de almışım diyorum. Ailemde iki aileyide değişim kampanyası ile tüm beyaz eşyalarını profilo ile yeniledik. Ben hayatımda her türlü ürünü alırken F/P dengesine bakarım. Herkesin kendi tercihi. Ben gözüm kapalı Profilo' yu öneririm. Artık gerisi sizin recihiniz. Başarılar.

BaD_BoYs tarafından 29/Nis/24 09:28 tarihinde düzenlenmiştir

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alkolikkarga
    alkolikkarga's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    alkolikkarga bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı
    alkolikkarga bunu yazdı

Ben bosch fabrikasında çalışıyorum öneririm, ayrıca samsung ta olabilir.

Hangi fabrikası hocam? 

Çerkezköydeki.

çok kişi oldu Çerkezköy çorludan bu ne arkadaş :D 

ben de çerkezköydeyim, Tekirdağ merkezde oturuyorum. 

edit : kendimi bildim bileli Altus kullanıyoruz. Çocukluktan beri  klima, çamaşır bulaşık makineleri , buzdolabı Allah ne verdiyse. Evlenen arkadaşlarıma da , kardeşime de kendime de yine Altus aldık. Valla bir sorun yaşamadık etmedik. Arçeliğin markası yazanlar olmuş zaten. F/p mi evet. Bütçen varsa tabiki de Samsung bosch'tan şaşma. Fakat ben ekonomik ama parasına göre de iyi ürünler arıyorum dersen de altus'a bak derim. Üzmez. 

Bende merkezdeyim, hergün gidip geliyorum :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    alkolikkarga bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    alkolikkarga bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı
    alkolikkarga bunu yazdı

Ben bosch fabrikasında çalışıyorum öneririm, ayrıca samsung ta olabilir.

Hangi fabrikası hocam? 

Çerkezköydeki.

çok kişi oldu Çerkezköy çorludan bu ne arkadaş :D 

ben de çerkezköydeyim, Tekirdağ merkezde oturuyorum. 

edit : kendimi bildim bileli Altus kullanıyoruz. Çocukluktan beri  klima, çamaşır bulaşık makineleri , buzdolabı Allah ne verdiyse. Evlenen arkadaşlarıma da , kardeşime de kendime de yine Altus aldık. Valla bir sorun yaşamadık etmedik. Arçeliğin markası yazanlar olmuş zaten. F/p mi evet. Bütçen varsa tabiki de Samsung bosch'tan şaşma. Fakat ben ekonomik ama parasına göre de iyi ürünler arıyorum dersen de altus'a bak derim. Üzmez. 

Bende merkezdeyim, hergün gidip geliyorum :D

çekilmiyor yollar. hele çerkeze kadar.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Avcilar
    Avcilar's avatar
    Erkek

Arçelik. Ek garanti kesinlikle yap. Çok sağlam tenik servisi. 7 yıllık çmşr makinasına 900 tl ile 1 yıllık ek garanti yapıp ertesi gün servis çağırdım.

tüm kaasasını ve tabanını

piano ön panelini ve ana kartını hatta program düğmesini

iç lastik körük, komple kapağını ve çelik menteşesini

pompa motoru tahliye iç ünitesi hatta dış kapağını..

detejan bölmesinin iç kısmında kireç bile sökmüşler sağolsunlar.

garanti dışı olsa 12000 tl tutardı dedi. işçilik hariç.

pas'tan tekeri içe çökmüş makinayı 3 gün sonra sıfır hale getirip teslim ettiler.

2 kişiye 100'er lira verdim sevinçten

Avcilar tarafından 29/Nis/24 16:03 tarihinde düzenlenmiştir

Light Rock Fishing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Paran varsa miele özellikle yıkama grubunda 

1-2sene önce bulaşık makinası bozulmuştu araştırırken bu markayı gördüm. Çok sağlammış 25 yıl tık demezmiş falan filan derken ben 5,5 a bosch bulaşık makinası aldım. Mielle 20 bin liraydı.

2011 yılında evlenirken  makinaları bosh almıştım, (bulaşık makinasını sonradan hotpoint almıştım bulaşık makinası dağıldı) evlendiğimden beri aynı makinaları kullanıyorum  çamaşır makinası arada salona doğru gezmeye başladı ama gene idare ediyor. 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek

siemens al hocam.

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ariela
    ariela's avatar
    Dişi

Siemens - LG - Samsung

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

Arçelik'ten şaşma 

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
Toplam Hit: 1793 Toplam Mesaj: 44
beyaz eşya öneri