folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Beyler Acer Driver (Yardım)

Beyler Acer Driver (Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ativaran216
    ativaran216's avatar
    Erkek

beyler vista vardı elektronikçiyiz ya dedim xp kurayım en sonunda kurdum ama driverleri yok wireless baglanmıyor Acer 5920G xp için elinizde driver varsa yada internetten indirme programı varsa cok hyra gecer bide vista yok oldu 2de duruyor gozukse de sadece xp geliyor

format konusunda uzman sayılsam da bu sata ne nalet bişiymiş? 

yorum tartısmada olur imza da değil...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Mesaj kutuna bak özelden attım...

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

formatin uzmanligimi var

15 tane tusa basiyorsun..

acer uretiyorsa driverini koymustur hocam sitesine,

bulamadim anlayan biri link versin desen tamamda

hic toz kondurmuyorsunuz kendinize :)

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ativaran216
    ativaran216's avatar
    Erkek

uzmanlık 3 haftada bir format atarsan gozu kapalı bile sırasını biliyorsun ben ondan bahsettim yani kurulumda yanlıslık yapmadım dedim ama siitesinden ekran kardı driver indirdim sole yazıyor hep

bak sole yazıyor..

"The NVIDIA setup program could not locate any drivers that are compatiple with you current hardware.Setup will now exit.."

ne demek simdi bu yaw???

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    alt
    İşletim sistemi her çöktüğünde tüm aygıtların sürücülerini teker teker yüklemek size işkence gibi geliyorsa ve ghost gibi çözümlere dalmak istemiyorsanız , bir diğer alternatifiniz sizin için tüm aygıt sürücüsü ayarlarının yedeğini alan ve yeri geldiğinde geri yüklemenize imkan tanıyan bu yazılım işinize yarayacaktır.Çok kısa sürede yedek alabilir tek mouse tıklamasıyla yedekleri geri yükleyebilirsiniz. Tüm driver dosyalarını tek çalıştırılabilir bir dosya haline (EXE) getirebilir böylece programı kurmadan geri yükleme seçeneğini kullanabilirsiniz.
    Bilgisayarınıza format attınız diyelim sürücülerin yedeğini almadınız o zaman update seceneğine tıklayarak bilgisayarınızda bulunan donanimları tarar ve sizin icin gerekli olan sürücüleri indirmenize olanak sağlar. 10.000 sürücüyü tanıyabilmekte.

alt
    Kullanımı
    1. Backup : Bilgisayarınızın yedegini almanıza yarayan kısım buraya tıkladıgınızda bilgisayarınızda yüklü olan sürücülerin listesini görürsünüz. Sürücülerin yanlarında bulunan kutucuklardan secerek start backup seçerek yedekleme işlemini başlatabilirsiniz. Küçük bir not olarak Options kısmına tıklayarak "Driver Backup Options" kısmında bulunan "Back up Drivers to an auto-setup package (.EXE)" seçeneğini seçerseni yedek aldıgınız dosyalar tek bir kurulum dosyası olarak bilgisayarınıza yedekler formatdan sonra Driver Magician'a gerek duymadan bilgisayarınıza sürücüleri kurabilirsiniz..
    2. Restore : Yedek almıs oldugunuz sürücüleri bu kısımdan yükleyebilirsiniz.
    3. Update : Bilgisayarınızda sürücülerin yedekleri yoksa bu kısımdan otomatik olarak donanimlarınızı tarar ve gerekli sürücüleri indirmek icin adresleri gosterir.
    4. Select None : Tümünü Seç
    5. Start : İşlemlere Başlatır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    sisteminde olmayan birseyin driverını yukluyorsun dolayısıyla hata veriyor tabiki. acer bildigim kadarıyla intel grafik kartlarını kullanıyor nvidia degil, zaten acer'ın web sitesinden istedigim tum driverlara erisebilirsin sadece elindeki laptopun modelini seciceksin ve liste gelicek. bukadar mezarcı olmayın. gomu aramıyorsun, google da acer driver diye arasan bulacaksın zaten, 10 saniyeni almayacak.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasansabah
    hasansabah's avatar
    Erkek

www.notebook.gen.tr

pek cok marka ve modelin vistadan xp ye gecişini gerekli driverleriyle birlikte sata disk sorunu v.s adım adım  anlatan ve resimlerle destekleyen harika site (reklam kokmasın benim çok hayır duamı aldılar. arayan bilir vistadan xp ye gecerken driver bulma derdini )

C E N S O R E D b y G O V E R N M E N T
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ativaran216
    ativaran216's avatar
    Erkek

beyler sagolasınız xp kurdum vista ya elveda oldu silmedim ama artık calısmıyo anca yer  kaplıyor. Neyse yasasın crackli xp ..

essen hocam ayrıca sana tesekkur etmek isterim 2-3 dur ne zaman sıkıssam imdadıma yetişiyorsun kardes muridimsin eger kabu edersen.. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dAfidAf
    dAfidAf's avatar
    Erkek
    Denemedim ama harika bir programa benziyor..

Düttürü dünya!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    ativaran216 bunu yazdı:
    -----------------------------

beyler sagolasınız xp kurdum vista ya elveda oldu silmedim ama artık calısmıyo anca yer  kaplıyor. Neyse yasasın crackli xp ..

essen hocam ayrıca sana tesekkur etmek isterim 2-3 dur ne zaman sıkıssam imdadıma yetişiyorsun kardes muridimsin eger kabu edersen.. 

rica ederim hoca bazende gözümden kaçmış olabilir konular mesajınıda geç cevap yazdık sanırm. :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ativaran216
    ativaran216's avatar
    Erkek

DkN bunu yazdı:
    sisteminde olmayan birseyin driverını yukluyorsun dolayısıyla hata veriyor tabiki. acer bildigim kadarıyla intel grafik kartlarını kullanıyor nvidia degil, zaten acer'ın web sitesinden istedigim tum driverlara erisebilirsin sadece elindeki laptopun modelini seciceksin ve liste gelicek. bukadar mezarcı olmayın. gomu aramıyorsun, google da acer driver diye arasan bulacaksın zaten, 10 saniyeni almayacak.

dkn kardes bizde biliyoruz bak modelini yazdım nvidia var 1 gunluk bilg. kullanıcısı degiliz ki. sitesinden indirdim olmadı hata verdi hemde 8400 lerden 8800 lere kadar indirdim olmadı 5 gundur xp kurmaya calıstım sonunda basardım ama wireless siz ve ekran bagdastırıcımı kaybderek

inannın mezarcı degiliz basımız sıkısmasa niye sizi yoralım.. 

Toplam Hit: 3051 Toplam Mesaj: 13