folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Hamam Böceği Ve Karınca İçin İlaç

Hamam Böceği Ve Karınca İçin İlaç

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Arkadaşlar hamam böceği ve karınca sorunu yaşıyorum. bunlar için eczaneden aldığım ilaçlar pek işe yaramıyor. önerebileceğiniz yöntemler nedir?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bayer Kothrine alıyorsun. Suya döküp karıştırıyorsun ve bir pompa yardımıyla Nazilerin Flammenwerfer silahı gibi sıkıyorsun.

İlaçlanacak alan ufaksa marketten cam sil al içindekini dök güzelce çalkala onun şisesini kullan işini görür.

mkyb tarafından 29/Eyl/20 14:53 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Hamam böceğini bilmem de karıncalara karanfil yağı çözüm olabilir hocam, bizim evdeki karıncalara böyle bir çözüm buldum ben.

Yuvalarının yakınlarına bi pamuğa karanfil yağı döküp koyarsan hepsi çil yavrusu gibi dağılıyor, hem öldürmemiş olursun hem de çözmüş olursun sorununu.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

https://www.eczane.com.tr/raid-bocek-yemi

denedinmi bunu ?

anca gidersin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    garga bunu yazdı

başka modelini denedim ama işe yaramadı. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

Bayer Kothrine alıyorsun. Suya döküp karıştırıyorsun ve bir pompa yardımıyla Nazilerin Flammenwerfer silahı gibi sıkıyorsun.

İlaçlanacak alan ufaksa marketten cam sil al içindekini dök güzelce çalkala onun şisesini kullan işini görür.

verdim sipariş. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Homo

ek not pireler için çözüm varmı kedi yavrulaımş evin tepesini pireler sarmış a.k yavrularıda atamıyorum dışarı 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    frekaze bunu yazdı

ek not pireler için çözüm varmı kedi yavrulaımş evin tepesini pireler sarmış a.k yavrularıda atamıyorum dışarı 

Kothrine tüm böceklerin itinayla amına koyar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

Büroda Kothrine veya türevlerini çok kullandım 6 ayda bir tekrarlamam gerekiyordu. ama bu efsane birşey. bir sefer kullandım 2 senedir böcek görmedim.

https://www.hepsiburada.com/chrysamed-fibron-hamam-bocegi-karinca-jel-35-gr-p-hbv000007jk9r 

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    frekaze bunu yazdı

Kothrine tüm böceklerin itinayla amına koyar.

Süper slogan :D 

طדṮ
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cohndoe
    cohndoe's avatar
    Erkek

İlaç olarak değil de fairy i hamamböceği ve daha pek çok böcek üzerine sıkınca olduğu yerde öldürüyor. Zınk diye ölüyorlar. Bir lokma değmesi bile yetiyor, öyle olduğunda bile biraz kaçsa bile gittiği yerde ölüp kalıyor.

cohndoe ///// ygzkoc ///// R10 YaÖzKo
Toplam Hit: 5070 Toplam Mesaj: 46
ilaç