folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kiralık Geforce Now (Gameplus)

Kiralık Geforce Now (Gameplus)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

hocalar merhaba 22.04.22 tarihinde 1 aylık geforce now gameplay aboneliği aldım kullanmak için net yetmedi ilgilenen olursa uygun fiyattan vereyim 

blackhorror tarafından 23/Nis/22 18:30 tarihinde düzenlenmiştir

salla gitsin ölecez zaten :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Netin kaç mbps ? Bu arada fiyatı çok kazık olmuş. Önceden bu kadar pahalı değildi. Kaldı ki fiyatını hak eden bir servis değil. Steam'deki tüm oyunlar olsa anında senelik alırdım ama şuan çöp. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Netin kaç mbps ? Bu arada fiyatı çok kazık olmuş. Önceden bu kadar pahalı değildi. Kaldı ki fiyatını hak eden bir servis değil. Steam'deki tüm oyunlar olsa anında senelik alırdım ama şuan çöp. 

hocam şu an 25/6 lık paket kullanıyorum fakat oyunlarda 480p gibi hissettiriyor

1 hafta önce 1 aylık fiyat 70 liraydı yine arşa çıkarmışlar fiyatları eskiden 24 saat kiralama vardı 20 tlye onuda kaldırmışlar denemek için aldım maalesef sonuç hüsran

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Uzun zaman sonra fibere geri döndüğüm için deniyim dedim. 20ms ping alıyorum ama yok, cıh. Değmez. Keşke değse ama değmez. Götüne, aman netine güvenen varsa alsın denesin rtx güzel :D

Almanya Fatihi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Wi-Fi ile bağlanıyorsan 5 ghz üstünden veya kablo ile bağlanmayı dene. Türkiye sunucusu olmadan önce Almanya sunucusunda 10 mbps ile oynardım. Aşırı hareketli sahnelerde kalite düşerdi ama genelde oynanabilir seviyedeydi. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Wi-Fi ile bağlanıyorsan 5 ghz üstünden veya kablo ile bağlanmayı dene. Türkiye sunucusu olmadan önce Almanya sunucusunda 10 mbps ile oynardım. Aşırı hareketli sahnelerde kalite düşerdi ama genelde oynanabilir seviyedeydi. 

bir bakayım hocam

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    deja-vu bunu yazdı

Uzun zaman sonra fibere geri döndüğüm için deniyim dedim. 20ms ping alıyorum ama yok, cıh. Değmez. Keşke değse ama değmez. Götüne, aman netine güvenen varsa alsın denesin rtx güzel :D

sitede 720p için 15 1080p için 25 deniliyor fakat tam verimlilik söz konusu değil :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ayrıca Chrome tarayıcı üstünden oynamanı öneririm. O daha stabil. 

https://www.technopat.net/2020/08/21/pc-mac-ve-linuxda-chrome-uzerinden-geforce-now-nasil-kullanilir/

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

Eskiden 30 liraya alıyordum, şimdi fiyatı kazık olmuş

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ayrıca Chrome tarayıcı üstünden oynamanı öneririm. O daha stabil. 

https://www.technopat.net/2020/08/21/pc-mac-ve-linuxda-chrome-uzerinden-geforce-now-nasil-kullanilir/

buradan kullandığımda ara sıra hafif dalgalanma oluyor onun haricinde erişim yetersizliği uyarısını sürekli alıyorum 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

up olsun son fiyat 60 tl

Toplam Hit: 1223 Toplam Mesaj: 12
abonelik geforce now gameplus