TBT Token

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek
    umit bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı
    g2k bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Nerede bu tbt?

millet koskoca forum sisteminin bu kadar ekibimi var diye daşşak geçiyor!

forum'un bi suçu yok. supply'ın %60'ını ön satışla satarsan, LP açılış FDV'yi de ön satışın 2 katına koyarsan olacak olan şey bu.

oha cidden böyle mi oldu? büyük acemilik.

Hocam 1. round soldout oldu, işi bilen balinalar otomatik çatır çatır aldılar. 2. round soldout oldu. 3. rounnda hala kullanıcılar trip atıyordu biz giremek falan diye metamask kullanıcımız azdı. şimdi bolca var.

Doğru yönettik. 1 haftada moon beklemiyosunuz heralde=)

doğru yönetilmedi , 3. round satış sürerken, ön satıştan alınanlar daha claim edilmeden ,  tahta açıldı , millet ordan çatır çatır alıp sattı , 2x de kar ettiler 

ordan alıp satanlar kar etmedi hocam. ön satış claim edilmeden tahta açıldı da sadece tahtadan alanlar satış yapabiliyordu orda. (ekip hariç. ama orda ekip satsa claim'den önce düşüş olurdu. ekip satmadı orda tabi ama teknik olarak satabilirdi.)

tahta açıldıktan sonra claim açıldı. orda yanlış birşey yok. öyle olması gerekiyordu. dump claim'den sonra geldi.

evet birileri 2x kar etti. dışardan gelip 0.0008den alıp 0.0016'da dumlayıp gittiler. doğru yönetilmediğine katılıyorum.

1. hata: ön satışta satılan token miktarı çok fazlaydı bi kere. supply'ın %60'ı ön satışla satılmaz. orda da ne kadar kişi alırsa o kadar kişi yükselmesini ister daha güçlü community olur falan gibi saçma bi fikirle yaptılar diye anladım. ama borsada işler böyle olmuyor. hadi ön satışta satılan oranı geçelim.

2. hata: ön satıştan sonra çok fazla bi süre geçmeden tahta açıldı. ve 3-5 gün önceki fiyatın hemen hemen 2 katından satılabiliyordu. bu süreçte tbt token'a yeterince alıcı ve talep oluşmadı, oluşturulumadı. bu kadar kısa süre içerisinde, ön satış fiyatının çok çok üstünde tahtanın açılması bi hataydı. çok kötü bi grafik oluşmasına neden oldu. ve tbt token için potansiyel talebi de kötü yönde etkiledi. evet ön satışlarda fiyat daha düşük konur ve market açıldığında daha yüksek bi fiyattan işlem görür. fakat normalde başka projelerde ön satış ile market açılma arasında daha fazla bi zaman olduğu için proje daha fazla yayılır duyulur vs. talep oluşur. eğer kısa sürede açılacaksa fiyat ona göre belirlenebilirdi. veya talep oluşturmak için başka çalışmalar yapılabilirdi. ekip diyebilirki her şey zamanla. bi anda mı yükselmesini bekliyordunuz? hayır ama böyle bi grafik çıkmasını beklemiyorduk. ön satışın ertesi günü ön satış fiyatının %30 altına düşmesini beklemiyorduk. tahta da market maker da yok. madem böyle birşey yaptınız bari belli bi yerden tokenları geri toplayın da grafik düzgün dursun. 

3. hata: tahribat forumu üyelerinin web3 ile tanışması için yapıldığı söylenen tokenın ön satış tarihleri foruma yazılmadı. forumda kimsenin birşeyden haberi yoktu. hala nasıl alırım deniyor konuda. adam akıllı bilgilendirme, materyal eklenseydi talep de daha fazla oluşabilirdi. he yine de o yüksek fiyatı taşıyacak kadar olmazdı muhtemelen.

son ön satışta fiyat 0.00096 chz idi. 1 gün sonra tahta açıldı ve insanlar 0.00062 chz den alabildi. bu süreci iyi yönetmek değildir. eğer böyle birşeyi bekliyorduk, iyi yönettik deniyorsa orda bi sıkıntı var demektir.

he burdan da toparlayabilir tabi geç değil ama bu kafayla çok zor.

sonuçta şöyle kötü bi grafik çıktı ortaya. 

ben bunları kendimi ve kendi paramı düşünerek söylemiyorum. sonuçta bu bi meme token. kaybedebileceğim bi para koydum tabii ki. tahribat'ın token'ı daha iyi yerlerde olsun diye söylüyorum.

g2k tarafından 16/May/24 17:06 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

son raund sıkınıtılıydı kim ne derse desin bir mal nasıl olurda maliyetinin altına düşer bu da insanlarda tekrar mal alımını zora soktu 

atıyorum sonraund da alan adam tahtayı kaldırdı 2x yaptı geri çaptı indirdi eyw yahu bu adam nasıl oluyorda ilk raund altına mal veriyor bu kadar mı eşek bu kısmı anlamadım gitti sağlık olsun olan oldu önümüze bakıcaz. satmıyoruz ama alımda temkinli çünkü kewl borsada stop yok 

her şey tbt tokenimizin yükselmesi daha iyi olması için

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProTogi
    ProTogi's avatar
    Erkek
    g2k bunu yazdı
    umit bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı
    g2k bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Nerede bu tbt?

millet koskoca forum sisteminin bu kadar ekibimi var diye daşşak geçiyor!

forum'un bi suçu yok. supply'ın %60'ını ön satışla satarsan, LP açılış FDV'yi de ön satışın 2 katına koyarsan olacak olan şey bu.

oha cidden böyle mi oldu? büyük acemilik.

Hocam 1. round soldout oldu, işi bilen balinalar otomatik çatır çatır aldılar. 2. round soldout oldu. 3. rounnda hala kullanıcılar trip atıyordu biz giremek falan diye metamask kullanıcımız azdı. şimdi bolca var.

Doğru yönettik. 1 haftada moon beklemiyosunuz heralde=)

doğru yönetilmedi , 3. round satış sürerken, ön satıştan alınanlar daha claim edilmeden ,  tahta açıldı , millet ordan çatır çatır alıp sattı , 2x de kar ettiler 

ordan alıp satanlar kar etmedi hocam. ön satış claim edilmeden tahta açıldı da sadece tahtadan alanlar satış yapabiliyordu orda. (ekip hariç. ama orda ekip satsa claim'den önce düşüş olurdu. ekip satmadı orda tabi ama teknik olarak satabilirdi.)

tahta açıldıktan sonra claim açıldı. orda yanlış birşey yok. öyle olması gerekiyordu. dump claim'den sonra geldi.

evet birileri 2x kar etti. dışardan gelip 0.0008den alıp 0.0016'da dumlayıp gittiler. doğru yönetilmediğine katılıyorum.

1. hata: ön satışta satılan token miktarı çok fazlaydı bi kere. supply'ın %60'ı ön satışla satılmaz. orda da ne kadar kişi alırsa o kadar kişi yükselmesini ister daha güçlü community olur falan gibi saçma bi fikirle yaptılar diye anladım. ama borsada işler böyle olmuyor. hadi ön satışta satılan oranı geçelim.

2. hata: ön satıştan sonra çok fazla bi süre geçmeden tahta açıldı. ve 3-5 gün önceki fiyatın hemen hemen 2 katından satılabiliyordu. bu süreçte tbt token'a yeterince alıcı ve talep oluşmadı, oluşturulumadı. bu kadar kısa süre içerisinde, ön satış fiyatının çok çok üstünde tahtanın açılması bi hataydı. çok kötü bi grafik oluşmasına neden oldu. ve tbt token için potansiyel talebi de kötü yönde etkiledi. evet ön satışlarda fiyat daha düşük konur ve market açıldığında daha yüksek bi fiyattan işlem görür. fakat normalde başka projelerde ön satış ile market açılma arasında daha fazla bi zaman olduğu için proje daha fazla yayılır duyulur vs. talep oluşur. eğer kısa sürede açılacaksa fiyat ona göre belirlenebilirdi. veya talep oluşturmak için başka çalışmalar yapılabilirdi. ekip diyebilirki her şey zamanla. bi anda mı yükselmesini bekliyordunuz? hayır ama böyle bi grafik çıkmasını beklemiyorduk. ön satışın ertesi günü ön satış fiyatının %30 altına düşmesini beklemiyorduk. tahta da market maker da yok. madem böyle birşey yaptınız bari belli bi yerden tokenları geri toplayın da grafik düzgün dursun. 

3. hata: tahribat forumu üyelerinin web3 ile tanışması için yapıldığı söylenen tokenın ön satış tarihleri foruma yazılmadı. forumda kimsenin birşeyden haberi yoktu. hala nasıl alırım deniyor konuda. adam akıllı bilgilendirme, materyal eklenseydi talep de daha fazla oluşabilirdi. he yine de o yüksek fiyatı taşıyacak kadar olmazdı muhtemelen.

son ön satışta fiyat 0.00096 chz idi. 1 gün sonra tahta açıldı ve insanlar 0.00062 chz den alabildi. bu süreci iyi yönetmek değildir. eğer böyle birşeyi bekliyorduk, iyi yönettik deniyorsa orda bi sıkıntı var demektir.

he burdan da toparlayabilir tabi geç değil ama bu kafayla çok zor.

sonuçta şöyle kötü bi grafik çıktı ortaya. 

ben bunları kendimi ve kendi paramı düşünerek söylemiyorum. sonuçta bu bi meme token. kaybedebileceğim bi para koydum tabii ki. tahribat'ın token'ı daha iyi yerlerde olsun diye söylüyorum.

Kesinlikle sana katılıyorum hocam. Nereden tutsan elinde kalıyor. Çok acemice yönetildi. Adam akıllı bir rehber bile hazırlanmadı.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Paniğe gerek yok herşey whitepapera uygun şekilde ilerliyor.

Yabancı yatırımcı tahribattakilerden iyi web3 bildiği için daha hızlı davrandı. 1. dakka satmak isteyeni durduramayız Web3 ün doğasına aykırı.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antichrist
    antichrist's avatar
    Erkek

Whitepaper'a nereden ulaşabiliriz? Projenin dayanaklarını merak ediyorum. Genelde oyun vb. bir sistemle gelir bunlar. Telegram kullanmıyorum. Kaynakların buradan da paylaşılması hoş olur sanki.

|~_~|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    antichrist bunu yazdı

Whitepaper'a nereden ulaşabiliriz? Projenin dayanaklarını merak ediyorum. Genelde oyun vb. bir sistemle gelir bunlar. Telegram kullanmıyorum. Kaynakların buradan da paylaşılması hoş olur sanki.

henüz yayınlanan bi whitepaper yok ortalıkta

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    antichrist bunu yazdı

Hocam bu bir meme token. Meme tokenların arkasında dayanakları olacak diye bir şey yok. Topluluğun gücüne göre ileride utility token formuna dönüşebilir.

Örnek veriyorum;  xxxxx kadar TBT tokenı 1 ay elinde tutup kilitleyen (stake eden. https://www.bitlo.com/rehber/staking-nedir ) kişiler 1 adet foruma davet kodu kazanacak gibi işleyişler olabilir.

Bunun gibi kullanım alanları ileriki süreçlerde oluşturulabilir. Veya oluşturulmayabilir. Tamamen topluluğun ilgisiyle alakalı.

https://www.tahribat.com/static/TBTToken

İlk duyurusu yapıldığında da açıkça MEME token olduğu belirtildi.

Siz değerli üyelerimizin yükselen bir trend olan blockchain teknolojisini öğrenmelerini ve bu alanda kendilerini geliştirmelerini teşvik etmek amacıyla TBT Token'ı piyasaya sürüyoruz. Bu adım, tahribat kitlesinin web3 dünyasına ilk adımı olacak ve bilgi paylaşımı ile teknolojiyi keşfetme fırsatını sunacak.

Unutmayın ki, TBT Token'i bir MEME Coin (eğlence tokenı)'dir. parasal bir değeri yoktur.

Mesela forumdan bir mürid program yapmış. Bunu TBT token ile satıyor.

https://www.tahribat.com/forum/binance-mum-avcisi-sadece-tbt-token-ile-258010

Bunun gibi 30 kişi TBT token için kullanım alanı oluşturursa o zaman TBT token değerlenir. Özetle süreci topluluğun yapacağı/yapmayacağı şeyler belirleyecek.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Twitter'dan DESTEK.

Gecko dan da kwl/TBT & chz/TBT olumlu oy verelim hergün. Unutmayalım.

Kurtlar tasma takmaz....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı
    antichrist bunu yazdı

Hocam bu bir meme token. Meme tokenların arkasında dayanakları olacak diye bir şey yok. 

...

hocam arkadaş şu mesaja istinaden sordu whitepaperı

HolyOne bunu yazdı

Paniğe gerek yok herşey whitepapera uygun şekilde ilerliyor.

Yabancı yatırımcı tahribattakilerden iyi web3 bildiği için daha hızlı davrandı. 1. dakka satmak isteyeni durduramayız Web3 ün doğasına aykırı.

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Like ve RT , bir zahmet

https://x.com/ChrisOtt/status/1791537321591930895?t=H1Vd2ID4VX9l-9UNO-vjoA&s=35

LaNCeLoT tarafından 17/May/24 22:13 tarihinde düzenlenmiştir

Kurtlar tasma takmaz....
Toplam Hit: 38480 Toplam Mesaj: 327
tbt web3 defi tbt token ethereum blockchain