Chery Araç Alınır Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrC
    TrC's avatar
    Erkek

Uzun ömürlü olsun yakıtı makul olsun ama dokununca da yine gitsin, extrem özelliklere gerek yok bagaja da pek ihtiyacım olmuyor diyorsan Nissan Juke al geç. Bulabilirsen en donanımlı versiyonu Platinum Premium bose ses sitemi ile geliyor. Koltuk kafalıkları falan hoparlörlü harika bir ses sistemi var. Tarz olsun diyorsan Limited Edition bence rengi ile iç döşemeleri ile diğer tüm B-SUV'lardan ayrılır benim diyeni elek eder ama bulman biraz zor.

Büyüdükçe mi fakirleşiyorsun, fakirleştikçe mi büyüyorsun?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek

Bizim dükkan sahibi almış bende ondan gaza gelerek gittim müracaat ettim çıktı tam kapora vericektim dükkan sahibinin oğlu kaza yapmıştı bende aracın olası kazada servis parça v.s tedarik için biraz bekledim adam yaptircam diye arabayı 2 ay uğraştı şimdi sattı iyiki almamışım dedim birde çok yakıyor dedi ancak görüntüsü çok hoş

2 milyon TL bandına çıkabilirsen düşük kmli

2023 model Audi Q2 bak derim

C-force tarafından 16/Nis/24 22:19 tarihinde düzenlenmiştir

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek

Bende Çinlilere güvenmiyordum babam almış tiggo 7 araç güzel halen bir yerleri dökülmedi ;))

Şikayet vara bakın bir çok araçta çoktan beri yedek parça sıkıntısı var yani bu Çinlilere özel bir durum değil pejoda 10 ay parça bekledim 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    metalati bunu yazdı

Bende Çinlilere güvenmiyordum babam almış tiggo 7 araç güzel halen bir yerleri dökülmedi ;))

Şikayet vara bakın bir çok araçta çoktan beri yedek parça sıkıntısı var yani bu Çinlilere özel bir durum değil pejoda 10 ay parça bekledim 

ona bende baktıydım zamanında 

şikayetvar da en yüksek puanlı araç firması renoydu

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

bir önceki mesajdada yazdıydım 

geçen ay hyundai tucsonu muafiyetli satıyordu

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Herkes çok iyi diyo ve piyasası giderek artıyor.

Dolayısıyla bence mantıklı.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

yedek parça konusunda bence sorun yaşamazsın hocam. çinde bunlar deli gibi satan markalar değil mi ? adamlar gidip avrupaya da fabrika falan açmadı mı. en kötü aliexpressten söylersin bi şekil, gürcüden mürcüden.

5 sene sonra satma konusunda da : satılmayan araba mı var ? 

millet vw yi 10 kuruşa 3 günde satar sen 8 kuruşa 5 günde satarsın. 5 sene güzel arabaya bindim dersin

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

omada değil ama diğerlerine bakabilirsin alternatif olarak MG HS tavsiye ederim 1 yıldan fazladır kullanıryorum taş gibi hala

Living Death
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

range rover gibi araba hocam, sen söylenenlere bakma. Yollar çin malı arabalarla dolup taşacak. Yakın zamanda Çine gittim her yerde BYD var.

1 milyona clio alacağıma , Cherry alırım. tank gibi araba. hava yastığı felan hikaye 500 yıllık teknoloji. Çalışmama ihtimali yok.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    mavitutku bunu yazdı

range rover gibi araba hocam, sen söylenenlere bakma. Yollar çin malı arabalarla dolup taşacak. Yakın zamanda Çine gittim her yerde BYD var.

1 milyona clio alacağıma , Cherry alırım. tank gibi araba. hava yastığı felan hikaye 500 yıllık teknoloji. Çalışmama ihtimali yok.

Range rover gibi değilde :D Hocam  yakıt ve güvenlik sorunları çok fazla. Örnek şerit takip asistanı saçmalıyor bazen. Airbag olayı şehir efsanesi değil, 5 takla atmış araba açmamış.Servis tutanağında gerekli darbe almadığı için açılmamış gibi bir ibare bile gördüm.

Parça konusunda zamanla aşılır diye düşünüyorum. Ama teneke clıo egea alacağıma bundan alırım yada ssangyong alırım satma derdim yoksa. 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
Toplam Hit: 2766 Toplam Mesaj: 54
chery