Erken Seçim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

hala bişeylerden korkuyor olmaları beni şaşırttı. 

mütemadiyen 2019 kasıma dem vururlarken bir anda iki ay sonraya seçim ha ? üstelik uyum yasası vs cart curt hiçbirşey çıkmadan ?

çöpçüler kralı ile ilgili görsel sonucu

tabi lan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

baktılar oylar hızla düşüyor napak napak  bari daha çok kişi uyanmadan hemen seçim yapak hala uyanamayanlardan almya devam edek. 

ehuehueehueheueh şu videoyu da şuraya bırakayım. Şu laflardan sonra aynı safa geçen birisi nekadar namuslu ve şerefli olabilir ki? || Video baya eski ama sonuç olarak verilen bir söz - söylem var...

https://www.youtube.com/watch?v=Jhmbg7K6OnM

videoda sıkıntı yok. yarın başka bişi olur bu adam başka bişi destekler. sıkıntı bahceliyi destekleyenlerde. yav arkadaş bugün bunu dedi yarın bunu yapıyor diyerekten destekten vazgeçmesi lazım ama yapmıyor. o salonda alkış tutanlar yarın akp ye oy verecekler... Sorun reiste değil sorun bizde.

birde benim anlamadıgım/çözemediğim birşey daha var. bizim millet herşeyi ben biliyorum diye bilmediği konuda bile yorum yapar ama iş seçimlere gelince reisin bi bildiği vardır, en doğrusunu o yapar, bi bildiği olmasa böle yapmaz diyorlar. anlayamıyorum bunu

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

O  kadar yazıp çiziliyor oylar felan düşüyor felanca ile koalisyon kuruluyor vs...

Adamlar güçlenerek çıkarsa şaşırmayın. Gövde gösterisi olur gibi geliyor.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    satrekarte
    satrekarte's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

atatürkün izinde

daha çağdaş bir türkiye için

daha fazla özğürlük için

boşa fazla efelenmeyin 

osmanlı tokadını sağlam atıcaz inşallah

havada durdum,şahitlerim var
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

seçimi kim kazanır diye soacak olursanız Koçum Alamanya aynı Beşiktaş gibi top oynuyor,alır Dünya Kupasını...Talisca'da Gol kralı olup Beştepe'de beyliğini ilan eder...Taliscaoğulları 

Acaip derecede agresifim !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

O değil de aday gösterilmeyenleri seçimden sonra büyük bir supriz bekliyor. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

baktılar oylar hızla düşüyor napak napak  bari daha çok kişi uyanmadan hemen seçim yapak hala uyanamayanlardan almya devam edek. 

ehuehueehueheueh şu videoyu da şuraya bırakayım. Şu laflardan sonra aynı safa geçen birisi nekadar namuslu ve şerefli olabilir ki? || Video baya eski ama sonuç olarak verilen bir söz - söylem var...

https://www.youtube.com/watch?v=Jhmbg7K6OnM

videoda sıkıntı yok. yarın başka bişi olur bu adam başka bişi destekler. sıkıntı bahceliyi destekleyenlerde. yav arkadaş bugün bunu dedi yarın bunu yapıyor diyerekten destekten vazgeçmesi lazım ama yapmıyor. o salonda alkış tutanlar yarın akp ye oy verecekler... Sorun reiste değil sorun bizde.

birde benim anlamadıgım/çözemediğim birşey daha var. bizim millet herşeyi ben biliyorum diye bilmediği konuda bile yorum yapar ama iş seçimlere gelince reisin bi bildiği vardır, en doğrusunu o yapar, bi bildiği olmasa böle yapmaz diyorlar. anlayamıyorum bunu

Yıllardır tüm MHP lilere aynı şeyleri söylüyorum ama nafile. Her partinin liderini Allah sayan kesimleri var ve bu kesimler Türkiye'nin %30 u falan oluyor . Biraz daha ılıman kesim var o da anasını yatakta reisle yakaladı anasından supelenecek kesimdir (ki videosu var ) tipamtolarak bakarsak beyni olmayan ama kesinlikle seçime etki eden bir %45-50 kesim var . Vel hasılı kelam hiç umudum yok ...

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Akp toplantılarında sorunlar şöyle çözülüyor büyük ihtimalle :
    - Efendim bu durum anayasa aykırı
    + Sikim anayasayı xDd
    - Efendim Ankara'yı kaybettik
    + Bok kaybettik xDd
    - Efendim İyi Parti seçime girerse sıkıntı olabilir
    + Yaramı girerler xDd

Hahahahaha varya çok fenasın. :)))

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Akp toplantılarında sorunlar şöyle çözülüyor büyük ihtimalle :
    - Efendim bu durum anayasa aykırı
    + Sikim anayasayı xDd
    - Efendim Ankara'yı kaybettik
    + Bok kaybettik xDd
    - Efendim İyi Parti seçime girerse sıkıntı olabilir
    + Yaramı girerler xDd

Hahahahaha varya çok fenasın. :)))

Ama harbiden şu anki durum bunu gösteriyor:)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Meral Akşener aylar öncesinden "kesin erken seçim olacak" diyordu ama kendisi 100 bin imza ile aday olacağını açıklamıştı.
    Merak ettiğim konu ise o imzaları topladı mı ? Erken seçimi öngörüyordu ama bu kadar erken olması durumunda işler karışır mı ?

edit: cevabı buldum https://www.facebook.com/meral.aksener.9/videos/1685801064842856/

LhaNeT tarafından 18/Nis/18 21:51 tarihinde düzenlenmiştir

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
Toplam Hit: 10065 Toplam Mesaj: 68
erken seçim