Intelligent Monsters - IMON

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hulagu
    Hulagu's avatar
    Erkek

Twitter da denk geldi meme coin launch ediyormuşsunuz, öncelikle hayırlı olsun. Nasıl alınır, nasıl satılır, airdrop olacaktı ne zaman olacak 😀 telegramda çok teknik şeyler konuşuluyor hiç bişi anlamıyorum. Bilale anlatır gibi anlatsanız süper olur. 

Madem Türksün Göster Ürksün!..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Gaybı bilen Şeyhiniz size zengin olmak için son bir alım fırsatı sunmuştu. Projeye icazet verip sitede söylediğim tarihte bunun fiyatı 0.007 CHZ'ydi.

Fiyatı 32 CHZ ye ulaştı. Şu an bitcoin crash arkasından IMON, 7 CHZ den işlem görüyor.

4500X e kadar değerlendi.

https://twitter.com/imondotai/status/1768482168081170744

HolyOne tarafından 17/Mar/24 04:21 tarihinde düzenlenmiştir

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo
    HolyOne bunu yazdı

Gaybı bilen Şeyhiniz size zengin olmak için son bir alım fırsatı sunmuştu. Projeye icazet verip sitede söylediğim tarihte bunun fiyatı 0.007 CHZ'ydi.

Fiyatı 32 CHZ ye ulaştı. Şu an bitcoin crash arkasından IMON, 7 CHZ den işlem görüyor.

efendim, arbitrum ağına da yayılıyoruz. IMON Chiliz ağındaki varlıkların bir kısmını burn edip arbitrum'da mintleyeceğiz.

iki proje ile anlastik. diger dex'ler ile anlasmalari bittiginde, likiditelerini bize tasiyacaklar.

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Şeyhim alim için launchpad den yatirdik ama. Launchpad süresi belli olmadı alamadık. Şuanda da yatırım yapanlar alamadı sanırım ben mi yanlış biliyorum yada yanlış işlem yaptım bilgilendirirmisiniz eica etsem. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    McM bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

Şeyhim alim için launchpad den yatirdik ama. Launchpad süresi belli olmadı alamadık. Şuanda da yatırım yapanlar alamadı sanırım ben mi yanlış biliyorum yada yanlış işlem yaptım bilgilendirirmisiniz eica etsem. 

Yok almadık hocam ama launchpad e bakınca birçok kişi ya geri çekmiş yada başka birşey olmuş ki hepsinin üstü çizili. Sadece 26 kişi kalmış ve çoğu tbt üyesi. Umarım güzel bir airdrop gelir ve yatırdığımız miktarın 1k-10k arası gelir elde edebiliriz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jinpachi
    Jinpachi's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

nasıl yapılacağını anlayamadık ki

Yaşa, Öl...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Catapat
    Catapat's avatar
    Erkek
    wh0 bunu yazdı

efendim ilginize tesekkur ederim. bagis vs gerek yok.

ingilizce olmasi sart degil ama yorum, RT ve Like iyi olur....

bu isler malesef twitter hype'i ile yuruyor...

TBT Jeton'unu da chiliz aginda basmayi dusunuyoruz.

dolarlarınızı TBT jeton'una değer katmak için kullanırsınız.

seyhimiz herkese ilerleyen zamanlarda bedava dağıtıcak...

IMON'da bi ekosistem projesi... jetolarınızı kimseye bagli olmadan merkeziyetsiz olarak alıp satabileceğiniz platform.

Şöyle bir yorum vardı. Bizim bir şey yapmamız gerekmiyordu. Hata mı ettik anlamadım tam olarak :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

sozde alfabe degisince bir gecede cahil kalanlar gibi oldum su konuda.
    CHZ ne, ederi kac usd, yemin ediyorum yillar once interneti anlattigim buyuk dedemin bana baktigi gibi bakiyorum konuya. Bu kadar cabuk outdate olmamaliydim ya :S

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    gkhn bunu yazdı

sozde alfabe degisince bir gecede cahil kalanlar gibi oldum su konuda.
    CHZ ne, ederi kac usd, yemin ediyorum yillar once interneti anlattigim buyuk dedemin bana baktigi gibi bakiyorum konuya. Bu kadar cabuk outdate olmamaliydim ya :S

Hocam yalnız değilsin ben de aynı durumdayım hayır ben bu geliştirici ile devamlı görüşüyorum ben bile anlamıyorum şu anda.

Kendimi Bilal'den daha beter görüyorum

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    Catapat bunu yazdı
    wh0 bunu yazdı

efendim ilginize tesekkur ederim. bagis vs gerek yok.

ingilizce olmasi sart degil ama yorum, RT ve Like iyi olur....

bu isler malesef twitter hype'i ile yuruyor...

TBT Jeton'unu da chiliz aginda basmayi dusunuyoruz.

dolarlarınızı TBT jeton'una değer katmak için kullanırsınız.

seyhimiz herkese ilerleyen zamanlarda bedava dağıtıcak...

IMON'da bi ekosistem projesi... jetolarınızı kimseye bagli olmadan merkeziyetsiz olarak alıp satabileceğiniz platform.

Şöyle bir yorum vardı. Bizim bir şey yapmamız gerekmiyordu. Hata mı ettik anlamadım tam olarak :)

Açıkçası ben de bu yoruma güvenmiştim, çünkü ben de konuya cevap yazdığımda biz de para yatıralım destek olalım demiştim ama böyle bir cevap verince oturdum kaldım :)

Nasıl alabiliriz anlatan olursa biz de girelim. Tbt elemanı, destek oluruz. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
Toplam Hit: 7612 Toplam Mesaj: 105
imon intelligent monsters