Satılık Ayakkabı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek
    AslanAmca bunu yazdı

geçen sene aldıydım 1600 lira  küsüre geldi indirimli vs vs vs, Ama şunu rahatlıkla  söyleyeyim  çok rahat ayakkabı.

Hocam almak üzereyim. 41,5 giyiyorum. Direk 41,5 alsam uyar mı? Sen direk numaranı mı aldın? Bir boy büyük bir boy küçük alma mevzusu var mı?

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samast
    samast's avatar
    Erkek
    BaD_BoYs bunu yazdı
    AslanAmca bunu yazdı

geçen sene aldıydım 1600 lira  küsüre geldi indirimli vs vs vs, Ama şunu rahatlıkla  söyleyeyim  çok rahat ayakkabı.

Hocam almak üzereyim. 41,5 giyiyorum. Direk 41,5 alsam uyar mı? Sen direk numaranı mı aldın? Bir boy büyük bir boy küçük alma mevzusu var mı?

Ben 42 giyiyordum 42 numara aldım.Kalıbı hafif dar olduğu için yarım numara büyükte olsa sıkıntı olaçağını düşünmüyorum yazlık zaten çok sarmasına gerek yok bence.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek
    samast bunu yazdı
    BaD_BoYs bunu yazdı
    AslanAmca bunu yazdı

Ben 42 giyiyordum 42 numara aldım.Kalıbı hafif dar olduğu için yarım numara büyükte olsa sıkıntı olaçağını düşünmüyorum yazlık zaten çok sarmasına gerek yok bence.

Az önce Columbia' ya gittim. Aynı ayakkabıyı 41.5 denedim cuk oldu. 8.500₺ fiyatı var. İndirimle 6.500-6.800 mü ne oluyor.

Bu ürünü gösterdim satıcıya. Ne diyorsun bu konu hakkında dedim. Abi Amazondan cidden çok uyguna geliyor. Bu ayakkabılar Türkiye de teknolojik ürün statüsünde geçiyor o yüzden teknoloji vergisi alınıyor ve pahalıya geliyor dedi. Ne alaka anlamadım.

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    BaD_BoYs bunu yazdı
    samast bunu yazdı
    BaD_BoYs bunu yazdı
    AslanAmca bunu yazdı

Az önce Columbia' ya gittim. Aynı ayakkabıyı 41.5 denedim cuk oldu. 8.500₺ fiyatı var. İndirimle 6.500-6.800 mü ne oluyor.

Bu ürünü gösterdim satıcıya. Ne diyorsun bu konu hakkında dedim. Abi Amazondan cidden çok uyguna geliyor. Bu ayakkabılar Türkiye de teknolojik ürün statüsünde geçiyor o yüzden teknoloji vergisi alınıyor ve pahalıya geliyor dedi. Ne alaka anlamadım.

Tam onu diyecektim mağazadan denedim sonra sipariş verdim kalıbı tam tuttu.

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek
    AslanAmca bunu yazdı
    BaD_BoYs bunu yazdı
    samast bunu yazdı
    BaD_BoYs bunu yazdı
    AslanAmca bunu yazdı

Tam onu diyecektim mağazadan denedim sonra sipariş verdim kalıbı tam tuttu.

Hem konuya up olsun. Siparişi geçtim bakalım (2.386,09₺). Gelince bakacaaaz.

BaD_BoYs tarafından 12/Oca/24 12:58 tarihinde düzenlenmiştir

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

Hem UP olsun hem bilgi olsun.

12.01.2024' de siparişi verdim. Siparişi verdiğimde 26.01.2024 teslimat diyordu fakat 19.01.2024' de teslim edildi.

2.386,09 TL' ye aldım. 41,5 standartta ne giyiyorsam onu aldım ve cuk oturdu. Taaa nereden geldi kargo kutunun köşesinde ezik yok ezik. Ayakkabı mükemmel. Tavsiye edilir.

https://www.columbia.com.tr/siyah-peakfreak-nomad-waterproof-erkek-ayakkabi-p-13512

https://www.amazon.com.tr/dp/B00GUXJRF0?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details

BaD_BoYs tarafından 19/Oca/24 21:54 tarihinde düzenlenmiştir

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Dünya da ki fiyatları ve kalitesine göre ise gideri vardır alınır yalnız bu fiyatlar son fiyatlar bu yılın fiyatları olamaz bence.Bende de şu rakam çıkıyor fena değil.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samast
    samast's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

Dünya da ki fiyatları ve kalitesine göre ise gideri vardır alınır yalnız bu fiyatlar son fiyatlar bu yılın fiyatları olamaz bence.Bende de şu rakam çıkıyor fena değil.

Bu rengi bu fiyatlarda hocam zaten siyahı pahalı :).Şimdi baktım siyah 43 yine tükenmiş gözüküyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek

Hocam konu bayağı dallanmış budaklanmış fiyat ne onu bi netlesen ya anlamadım hiç her postta fiyat var:D 

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    BaD_BoYs bunu yazdı

Hem UP olsun hem bilgi olsun.

12.01.2024' de siparişi verdim. Siparişi verdiğimde 26.01.2024 teslimat diyordu fakat 19.01.2024' de teslim edildi.

2.386,09 TL' ye aldım. 41,5 standartta ne giyiyorsam onu aldım ve cuk oturdu. Taaa nereden geldi kargo kutunun köşesinde ezik yok ezik. Ayakkabı mükemmel. Tavsiye edilir.

https://www.columbia.com.tr/siyah-peakfreak-nomad-waterproof-erkek-ayakkabi-p-13512

https://www.amazon.com.tr/dp/B00GUXJRF0?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details

Seninki iyi erken gelmiş ben 10 ocakta aldım 23 ocakta teslim gösteriyor, gerçi gümrükden çıkmış  Kolay gelsin dağıtıma teslim edilmiş belki yarın teslim edilebilir. Bu arada ben 42,5  2.705 liraya aldım sen 2386 liraya almışsın senşn kisi daha iyi fiyatmış. 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
Toplam Hit: 2625 Toplam Mesaj: 27
ayakkabı