Sifirdan C# Kursu Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

https://www.btkakademi.gov.tr/portal/course/c--7008#!/about

Burada Engin Demiroğ anlatıyor. Udemy ile neredeyse aynı galiba. Buradan bakın anlatımı güzelse udemy den alın. Ben pek beğenmedim anlatımını. Ücretsizdir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    micropin
    micropin's avatar
    Erkek

Ben Engin Demiroğ'dan öğrendim, 33 yaşında yazılımcı oldum. Çok basit ve anlaşılır anlatıyor, sıkı çalışırsa 3 ayda kolaylıkla .Net'i öğrenir.

"Nasıl doğabilirsin ki yeniden önce küle dönmeden..."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    micropin bunu yazdı

Ben Engin Demiroğ'dan öğrendim, 33 yaşında yazılımcı oldum. Çok basit ve anlaşılır anlatıyor, sıkı çalışırsa 3 ayda kolaylıkla .Net'i öğrenir.

C# VE .NET öğrenmek için 3 ay kısa bir süre. Bilmediğiniz konular olabilir ve bunların farkında olmayabilirsiniz. İnsanlar genelde neyi bilmediklerini bilmediğinden, tüm konuları kendi öğrendikleri konulardan ibaret sanıyorlar.

Örnek olarak söylüyorum. Mesela Expression Trees isimli konu. C# biliyorum diyen insanların büyük çoğunluğu Expression Trees isimli konudan bihaberdir. Bunun gibi çok konu var.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    micropin
    micropin's avatar
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı
    micropin bunu yazdı

C# VE .NET öğrenmek için 3 ay kısa bir süre. Bilmediğiniz konular olabilir ve bunların farkında olmayabilirsiniz. İnsanlar genelde neyi bilmediklerini bilmediğinden, tüm konuları kendi öğrendikleri konulardan ibaret sanıyorlar.

Örnek olarak söylüyorum. Mesela Expression Trees isimli konu. C# biliyorum diyen insanların büyük çoğunluğu Expression Trees isimli konudan bihaberdir. Bunun gibi çok konu var.

Tamamını öğrenmek imkansız ve gereksiz. İyi bir seviyeye gelmek için belki 5 yıl bile kısa bir süre. Ancak işe girmek için başlangıç seviyesinde öğrense yeter. Yeni işe girenleri görüyorum, çok az şey bildikleri halde işe alınıyorlar. Hatta şirkette tanıdığını olduğu için yazılımla ilgili hiçbir şey bilmeden giren yazılımcı bile gördüm.

"Nasıl doğabilirsin ki yeniden önce küle dönmeden..."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    micropin bunu yazdı
    Hannibal_King bunu yazdı
    micropin bunu yazdı

Tamamını öğrenmek imkansız ve gereksiz. İyi bir seviyeye gelmek için belki 5 yıl bile kısa bir süre. Ancak işe girmek için başlangıç seviyesinde öğrense yeter. Yeni işe girenleri görüyorum, çok az şey bildikleri halde işe alınıyorlar. Hatta şirkette tanıdığını olduğu için yazılımla ilgili hiçbir şey bilmeden giren yazılımcı bile gördüm.

oda bir şey mi ben mezun olduktan 20 gün sonra 8.000₺+remote+bireysel emeklilik + özel sağlık sigortası +remote oldugu için internet ve dogalgaz yarıdımı gibi haklar  ile hiç bilmedigi alanda türkiyenin en büyük bankasında işe gireni bile gördüm :D hemde 1-2 telefon ile. 

Roark tarafından 18/Kas/21 00:37 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

henüz c# yok ama takip etmekte fayda var;
    https://www.youtube.com/c/CodeBabes/videos

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Bence başarılı anlatmıyor Engin

S.et kardom

Kurtlar tasma takmaz....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

Bence başarılı anlatmıyor Engin

S.et kardom

bende anlatımını hiç sevmiyorum, ne anlatıyor bu ne diyor moduna giriyorum belirli bir dakika sonra. Kurumsal mimari, sektöre yönelik eğitim vb diyerek sadece iyi bir rant yaparak adını duyurduğunu düşünüyorum. 

Memnun olanlarda vardır tabii ama ben belirli bir dakika sonra kafayı yiyecek gibi oluyorum engin videoları izlerken. 1 adet kursunu almıstım, öylece bıraktım. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Takip edelim.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    micropin bunu yazdı

Tahribatta ilk yıllarda bu bilgiler varken öğrenmediiğim için her gün kafamı duvarlara vurasım var.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 2788 Toplam Mesaj: 23
c# .net core