folder Tahribat.com Forumları
linefolder Grafik - Animasyon - Flash - 3D Modelleme
linefolder *** Yeni Grafik Merkeziniz | Yakında... ***

*** Yeni Grafik Merkeziniz | Yakında... ***

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MrLion
    MrLion's avatar
    Erkek
    burda birlik olup yardım edeceğinize daha çok batırmaya çalışıyorsunuz madem birşeyler biliyorsun öğretki oda bilsin

alıyına isyan ölümüne göztepe (MrLion)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    ir2 ben bişey demiyorum sen ilgilen...

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uchak
    uchak's avatar
    Erkek
    designer ben sana daha önce biyerde daha söyledim yediremedin admin olduğun için silmişsin "BURUN ÇOK BÜYÜK" insanlara daha düzgün davran!!!!!!

HEPİMİZ ÖLÜCEZ!!! http://www.pardus.org.tr
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KIZILYILDIZ
    KIZILYILDIZ's avatar
    Erkek
    designer varya geldin geleli millete kendini sevdiremedin.
    ehehe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aymeba
    Aymeba's avatar
    Erkek
    valla harbi konusmak lazim Designer sevdirmedi falan dionuz ama O kendini kanitladi ne kadar iyi oldunu yaptigi calismalari gören de zatn pek öle havali diemez... kaldi ki bi arkds yazmis her insan biraz havalidir diye bu da dogru...

neyse simdi yalakalik yapio dersiniz... ama bence sunu sorun foruma sirf bunun icin mi takilio?? ve biseyler bileni zaten ülkemizde sürekli elestirmek cok dogal ki bu elestiriler genelde hep yikici oluo :)
    eyvalla...

Görünmez Bir Mezardir ZAMAN...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uchak
    uchak's avatar
    Erkek
    Aymeba bunu yazdı:
    -----------------------------
    valla harbi konusmak lazim Designer sevdirmedi falan dionuz ama O kendini kanitladi ne kadar iyi oldunu yaptigi calismalari gören de zatn pek öle havali diemez... kaldi ki bi arkds yazmis her insan biraz havalidir diye bu da dogru...

neyse simdi yalakalik yapio dersiniz... ama bence sunu sorun foruma sirf bunun icin mi takilio?? ve biseyler bileni zaten ülkemizde sürekli elestirmek cok dogal ki bu elestiriler genelde hep yikici oluo :)
    eyvalla...
    hoja yiğidi öldür hakkını yeme helal olsun yaptıklarına dediğim birşey yok zaten insanları küçümsemesi benim sinirime dokunuyo! insan biraz alçak gönüllü

HEPİMİZ ÖLÜCEZ!!! http://www.pardus.org.tr
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    uchak bunu yazdı:
    designer ben sana daha önce biyerde daha söyledim yediremedin admin olduğun için silmişsin "BURUN ÇOK BÜYÜK" insanlara daha düzgün davran!!!!!!
    onu ben silmedim. muhtemelen beni seven biri silmiştir.ve şunu unutmaki ben yazı editlemem direkkonuyu siler üyeyide databaseden atarım... o derece sinirlenmem lazım yani.

KIZILYILDIZ bunu yazdı:
    ehehe

işte bak sorun ne biliyomusun sen ve snein gibi düşünenler.. Aymeba benimle biraz muhabbet etti sor bakalım benim nasıl biri olduğumu düşünüyo?
    adam ortaya "yeni grafik merkeziniz aha burası" diye konu açmış. ulen benim g.tüm yemiyo kendime site yapıp o sıfatı takmaya. sen öyle konuş acarsan millette güzel bişey bekler..
    çıkmazsada yorumunu yapar alay eder..

Hitom logo tasarladım bakın diye bi konu açmıştı.. açın onu okuyun ben ne ve nasıl yorum yapmışım..

seveninde sevmeyeninde canı saolsun •<nokta

Sen Yenisin Galiba...... &#1769; &#1096;&#1096;&#1096;.&#354;&#1076;&#1115;&#1103;&#7881;&#1041;&#64308;&#354;. &#1501;&#1499;&#1084; &#1769;
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Savaş Madalyası Developer Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    şşş noluoruz. kendinize gelin uçmak isteyen yoktur herhalde beyler

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=4345

ey ulu TÜRK öğün, eşin yoktur altında göğün..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PYTH0N
    PYTH0N's avatar
    Erkek
    ***ne hava basıosun kocum biz burda 1 seneye yakın takılıoruz bilen biliyor kim oldugumuzu ne yaptıgımızı senin o sitendeki glassy sphere flash animasyonunun icindeydi ben onu neden kasayım ki ordan alayım, olm onlar sıradan seyler bende yapıorum, git zaten cogu ps ogreten sitelere bak sende gorursun cok zor bi sey deil, o kadar mal deilis sen olm iki grafik gosterdin diye millete havalandın neden oldugunu bilmiorum burada beraber bir seyler ogrenecegimiz+ogretecegimize milletle alay geciosunuz, ir2 sanada bi sey demiorum sen de o designer denen arkadasın uzerinden kendini bi sey zannederek biseyler sayıklıorsunn burda 1 tane calısman bile yok, bana da oyle psyi ogretmeye kalkma o resimi o siteden almadım kendim yaptım, ayrıca sana da ogretiyim o "hue" dedigin komutdan deilde diger komutlardan da degisebilirsin rengi, mesela color balance penceresinden(CTRL+B), veya IMAGE-ADJUST-VARIATIONS menusunden ehehe bana mı ogretiorsun bu kadar basit seyleri, neyse guluorum sana sadece ehehehe

sen olum y a l a k a s ı n !!! ir2 , milletle alay gecene kadar kendi ayaklarının uzerinde durmayı ogren kek!

artı ey tahribat cemaati o designer ın sozunu ettigi resmi size yapmayı gosterecem yakında... onu da ogrenirsiniz, ir2 sende ogrenirsin!!! kek ir2

designer, ayrıca benim senden farklı oldugumu bu projeyi gerceklestirdigimde goreceksin senin g.tunden banane yemio diye milletle lagara lugara konusman anlamsız gelio, kısacası yaptıgım zaman gorursun!

su anlık test sayfası, ilerde icerigini de yerlestirecem simdilik menu kısmını da gorebilirsiniz, tam anlamıyla bitmedi ama prototip olarak gorebilirsiniz. sayfayı 1024x768 olarak dizayn ettim. cunku grafikler bence en guzel bu sekilde duruyor. cubuklar falan gecici olarak duruor degisebilirim onları her an neyse olan bitenlerden haberiniz olacak. bu sitede herkez birsey yazacak yani bi bolumde sizede yer verrecegim, yaptıgınız guzel calısmaları orada yerlestirecem falan daha cok fikrim var, yorumlarınızı bekliyorum

l0ve is n0thing with0ut fucking!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KIZILYILDIZ
    KIZILYILDIZ's avatar
    Erkek
    Designer bunu yazdı:
    uchak bunu yazdı:
    onu ben silmedim. muhtemelen beni seven biri silmiştir.ve şunu unutmaki ben yazı editlemem direkkonuyu siler üyeyide databaseden atarım... o derece sinirlenmem lazım yani.

KIZILYILDIZ bunu yazdı:
    ehehe

işte bak sorun ne biliyomusun sen ve snein gibi düşünenler.. Aymeba benimle biraz muhabbet etti sor bakalım benim nasıl biri olduğumu düşünüyo?
    adam ortaya "yeni grafik merkeziniz aha burası" diye konu açmış. ulen benim g.tüm yemiyo kendime site yapıp o sıfatı takmaya. sen öyle konuş acarsan millette güzel bişey bekler..
    çıkmazsada yorumunu yapar alay eder..

Hitom logo tasarladım bakın diye bi konu açmıştı.. açın onu okuyun ben ne ve nasıl yorum yapmışım..

seveninde sevmeyeninde canı saolsun •<nokta

hojam sen de bana ne kızıyon. ben izlenimlerimi yazdım. yoksa sana bi gıcığım yok. aksine tasarımlarını beyendiğim birisin yani. ben hep millet sana sataşıyor diye yazdım yani.
Toplam Hit: 5939 Toplam Mesaj: 30