folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 0.Facebook.Com Turkcell Helal Sana

0.Facebook.Com Turkcell Helal Sana

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

vodafone da aynı mesaj geldi sinirlendim gittim turkcelle geçiş için başvurdum. sonra m.facebook a girdim kontörüm yoktu zaten. fotoğraflar felan gözüküyodu. dedim noluyo. baktım tüm internet sitelerine giriyo beleş. bi deneyim dedim mp3, oyun, video iniyor mu hepsi indi. transferi de durduramadım. mesaj geldi yarın 06:58 de geçiş tamamlanacak diye. baktım vodafone kapanmış. turkcelli taktım hat yok. dımdızlak kaldım. dünden beri  telefonsuzum :D

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

aynı bok bende de oluyor.. dün gece çok fena küfür ettim toplara.. kontör kalmış olsa arayıp müşteri hizmetlerine de kayacaktım..

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek
    bende sorun yok.avea kullanıyorum. nokia x3 var.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

5800 ile denedim oparetor türkcell sorun yok

ama arada çaktırmadan tl gidiyor o ayrı mesele

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutkun
    tutkun's avatar
    Erkek

pSkpt bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaşlar bugün girdim facebook'a (0.facebook.com) bir hata mesajı :

Standart veri ücretlerine tabi olabilir.
    Üzgünüz, 0.facebook.com yalnızca belirli cep telefonu operatörleri tarafından desteklenmektedir ve senin cep telefonu operatöründe kullanılamaz. Mobil operatörünüzle iletişime geçiyorsanız, IP adresinizin (xx.xxx.xxx.xx) desteklenmediğini söyleyin.
    Şuraya git: m.facebook.com (Standart veri ücretlerine tabi olabilir)
    Yukarda ki hata mesajı pc'den alınmıştır fakat aynı hata mesajı telefonda da çıkıyor ve TL'lerim gitti.
    0.facebook.com iptal mi oldu ? Yoksa bu aralar reklamı bastılar herkes girerken 1-2 gün TL'mi koparalım dediler?
    Nedir bu rezillik daha öncede böyle birşey yaşadım. 5-6 TL'm gitti aradım söyledim genel bir sorun var geri iade etcez dediler. Hani nerde?

-----------------------------

Sebeb-i hikmeti "Türksellinin gücü, Türkselin s gücü; yaşasınnn!" :)

Şaka bir yana da, sorun operatörlerde değil; kısmen tabii... Çünkü telefonunuzun şebeke göstergesi azaldığında bu sorun oluyor. En az yarıdan yukarı olmak zorunda; tecrübelerime dayanaraktan... :)

Eğer şehir merkezindeyseniz, telefonunuz da gayet iyi çekiyor gözüküyorsa ve bu sorun yaşanıyorsa sebebi şebekenin yoğunluğudur.

Hiç bir operatör hiç bir ücret almıyor bu servisten. GPRS bağlantı ücreti de almıyor...

Bilen konuşmuyor, konuşan bilmiyor...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chnayzt
    chnayzt's avatar
    Erkek

ewt vallahi helal olsun bende 6300 bide lg de hep giriyordum buqün ne kadar girdiysem o hatayı verdi kopardı paraları

Seni Sevmeden Önce Anlamak İsterim Seni Bulmadan Önce Aramak İsterim Seni Bir Ömür Boyu Bitirmek Değilde Sana Her An Yeniden Başlamak İsterim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erc
    erc's avatar
    Erkek

hocam ben de turkcell'im ama ben bu hata ile karşılaşmadım. Turkcell WAP  ile giriyorum..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

beyler bende windows mobile 6.1 kulanıyorum 0.facebook a hiç giremiyorum nasıl ayar yapmam lazım anlayan varsa yardımcı olabilir mi?

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eXeLanS
    eXeLanS's avatar
    Erkek

Vodafone kullanıyorum ara sıra oluyor kendi kendine düzeliyor, geçenlerde 1 hafta kadar böyle kalmıştı, m.facebook.com kullandım bende işin ilginç tarafı kontürümde gitmiyor, internetede bedava giriyor, var bişey ama nedir bilemiyorum...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

Ocak ayı boyunca cepten internet bedava'ydı vodafone da ama tarihleri geri kalmış heralde :D

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
Toplam Hit: 4676 Toplam Mesaj: 28