folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder 1 Milyar Dolara Eşinizi Bir Başkasıyla Paylaşırmısınız?

1 Milyar Dolara Eşinizi Bir Başkasıyla Paylaşırmısınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek
    Türkiye de en değerli varlıklardan biri annedir ama gel gelelim en çok küfür edilen varlıkda öle.. bu da bi başka çelişkidir. hatta 50 bin kişi hepbir ağızdan yaparız Türkiye de bunu.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

ruhkanseri bunu yazdı:
    -----------------------------
    bı kere fıtratında var kı erkegın 99 kadının 1 nefsı var dıye bosuna demıyolar ama bu erkegın gıdıpe e ıste kocum varmıs bak fıtratda gıdelım bı sey ettırelım dıyecegı anlamına gelmez

herşey güzelde bu öyle değil. tam tersi. kadının daha çok nefsi vardır. kendini güzel göstererek tahrik etme gibi. şeytan kadınlarla daha çok ilgilenir yani dışarı çıkınca mesela onları güzel göstererek herkesin kadına bakmasına çalışır. [bediüzzaman Said Bin Nursi'nin kitabındandır, sağlamdır]

Konu Hakkındaki Yorumum : Biz Türk'üz. Her Şeye Kafamız Çalışır. Son Zamanlarda da Puştluğa çok ustaca çalışıyor. Ama Ne Zaman oLursa oLsun Biz Şerefliyiz Namus için adam vururuz. Trabzonda hiç sanmıyorum ki böyle birşey yapacak var mı diye? Namus için Adamın mına Koruz ! delik deşik ederiz.

bakın yakın zamanda Akçaabatta olan birşey :

benim arkadaşımın abisinin arkadaşı, bi tanıdığının evine gidiyodu. apartman kapısına geldi ki koşarak çıkan bi adam gördü. hemen peşinde de onun arkadaşı elinde silah. olay şöyle : kaçan kişi arkadaşımın abisinin arkadaşının karısıyla yapışıyordu. arkadaşımın abisinin arkadaşı da ona 1 Şarjör Mermi Boşalttı. hepsini üstüne sıktı. bu da yetmedi, şarjör bitince yerdki cesete atlayıp boğazını sıkıyodu. okadar ki sinirlenmiş. namus budur işte

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi
    silenceb bunu yazdı:

HolyOne bunu yazdı:
    -----------------------------dolara cocugunuzun cocuunun cocuunun cocuuunun .... diye 500 tane yanyana koyun hepsini çalışmadan iyi kalitede yasatirsiniz. (iyi kalite derken son model arabalardan fln bahsediom, 1 milyar dolarla hic yatirim yapmadinizi faize koymadinizi düsünerek)

-Çocuğum burda okumanın sebebi büyük büyük deden Anasını satmıştı da o yüzden.... :D

Aman Allahım nolmuş bu Holy' e ? :(

harbı ya bende cok etkılendım bole bılmıyodum falla !

mutoz bolunme yasıyo sanırım bırazdan sıstem yerıne oturur anlar dedıgı lafların nereye gıttıgını holy buyuk ınsan patron ! ornek olman gerek dıkkat et ...

mimi " yim ben ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    silenceb
    silenceb's avatar
    Erkek
    ruhkanseri bunu yazdı:
    silenceb bunu yazdı:

Eşini aldatıyorsan o senin sorunun olur... "-hehe oran fazla bende yapabilirim" diyosan o da senin sorunun...

Bir tarafta da al sana para eşini yada Anneni bana ver diyen biri ? bir daha düşünmeniz için aklınızı mı kıpırıdatmak yada ... başka bir deyişle "Alıp" yıkayıp temizleyip yerine koymak lazım...

Kendinize gelin..

Sevgiyle..

supersın ! bu dusuncenden oturu senı cok sevdım ! helal olsun hala boyle kusursuz erkek varsa dunyada daha evde kalmam demektır nihaha

:-D

Ne Mutlu Türküm Diyene...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek
    evlecenek olan namuslu muridler evlenmeden önce gidin eşinize test yaptırın o zaman BAkirelik testi ondan sonra evlenirsiniz. belki sizden önce  1milyar $  teklifi sunulmuştur kendilerine.

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    silenceb
    silenceb's avatar
    Erkek

Allah sevgiyi bilmeyen mürid'lere sevgiyi ve sahiplenmeyi vede Namusu öğretsin o zaman teste gerek kalmaz

Ne Mutlu Türküm Diyene...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Z-CHAN
    Z-CHAN's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    night o bedüzaman hayatı boyunca insanlara robot gibi yaşamayı öğütlemiştir. elbette kızlarımız güzel giyinecek hoş duracak insanlar özgür olmalı

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi
    NighT-7 bunu yazdı:

ruhkanseri bunu yazdı:
    bı kere fıtratında var kı erkegın 99 kadının 1 nefsı var dıye bosuna demıyolar ama bu erkegın gıdıpe e ıste kocum varmıs bak fıtratda gıdelım bı sey ettırelım dıyecegı anlamına gelmez

herşey güzelde bu öyle değil. tam tersi. kadının daha çok nefsi vardır. kendini güzel göstererek tahrik etme gibi. şeytan kadınlarla daha çok ilgilenir yani dışarı çıkınca mesela onları güzel göstererek herkesin kadına bakmasına çalışır. [bediüzzaman Said Bin Nursi'nin kitabındandır, sağlamdır]

arkadasım cınsellık konusunda dedım kadın erkegıne daha sadıkdır oyle olmasına ragmen bı kadın ıhanet edıyosa onun yasamaması haktır onu kastedmek ıstedım ama eksık cumle :) mudahalenden haklısın ama asıl soylemek ıstedıgım buydu

mimi " yim ben ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    1 milyar dolara verecek olan 1 trilyonada maddi durumuna göre 10 milyarada verir.Dünyanın malı dünyada kalır.Arkanda ne bıraktığın önemli.Misal Sakıp Sabancının o kadar parası vardı yanında tek kuruş götürebildimi öldü gitti.Paracı birisi değilimdir.İnanın reddeder o şahısıda fena benzetirdim.Hem bu dünyadaki insanların hemde Allahın huzuruna çıkmaya yüzü olmaz insanın.Bu olayı erkek kadın diye ayırmak saçma.Erkek kadınla istediği gibi yatar diye birşey yok.Kadında öyle.Bir insan kendisine yapılmasını istemediği şeyi yapmamalı.Çok çirkin bir konu bence.Başlığı okuyunca midem bulanıyor.Hayatta herşey para değildir.

λ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    ruhkanseri bunu yazdı:
    NighT-7 bunu yazdı:

ruhkanseri bunu yazdı:

arkadasım cınsellık konusunda dedım kadın erkegıne daha sadıkdır oyle olmasına ragmen bı kadın ıhanet edıyosa onun yasamaması haktır onu kastedmek ıstedım ama eksık cumle :) mudahalenden haklısın ama asıl soylemek ıstedıgım buydu

tamam anladım ;)

...
Toplam Hit: 53466 Toplam Mesaj: 196