1 Milyon İstihdam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OverLord
    OverLord's avatar
    Erkek

Sa hocalar 

Biliyorsunuz hazine ve maliye Bakanlığı'nın 1 milyon istihdam isimli bir projesi var.

Burdaki kurslara kayıt olup bakan var mı içerik vs. nasıl?

Site linki: https://1milyonistihdam.hmb.gov.tr/

OverLord tarafından 29/Nis/20 11:29 tarihinde düzenlenmiştir

Bildiğini Bilenin Arkasından Gidiniz Bildiğini Bilmeyeni Uyarınız Bilmediğini Bilene Öğretiniz Bilmediğini Bilmeyenden Kaçınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bir ara bakayım 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

+1

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek

malum partiye üye olmayanlar kayıt yapabiliyor mu ? gerçi kursu geçsen mülakatta zükerler. bi milyon istihdammış,önce üni mezunu işsizler ordusuna iş bulun amk

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    erenn bunu yazdı

malum partiye üye olmayanlar kayıt yapabiliyor mu ? gerçi kursu geçsen mülakatta zükerler. bi milyon istihdammış,önce üni mezunu işsizler ordusuna iş bulun amk

1 milyon değil 10 bin istihdam yapabilirlerse helal. Büyük ihtimal onlarıda asgari ücretle sağa sola ara eleman olarak sokarlar. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cahitnuri
    cahitnuri's avatar
    Erkek

Big data dersine bakıyordum. Cloudera yukleme linki gosterdi. Hocanın kayıt 2018 yılına ait site içerik komple değişmiş güncelleme geregi de duymamıslar tabi. Yorumlarda bir tane linkten indirdim bu aksam onun kurup derse devam etmeye calısacagım.

Bundan yazılımcı cıkar mı bilmiyorum acıkcası. Çıkmaz muhtemelen. Ama başlangıç için bir adımdır en nihayetinde. Şu sıralar işsiz olduğum için bana eğlence çıkmış oldu işte.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek

Ben denemek içimün kayıt oldum.

Acelece yapılmış bir sisteme benziyor kayıt ekranında bazı yerlerde şifre bazı yerlerde parola yazıyor ayrıca mobilden kayıt olmuştum mail adresimi bile zor girdim.

Sonuç olarak dersler kısmında açıla ders bulamadım tabi ilk açıklandığında kayıt olmuştum şu an durum ne bilmiyorum.

#....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Frklı bir resmi site üstünden eğitimler mi ne vardı baktım android derslerine, yeni başlayan birisi için hiç mi hiç uygun değil detay yok bırak detayı müfredat eksik falan... Eleştirecek üst düzey bilgim yok fakat konu başlıklatının eksikliğine bakarak bence yeterli değil. Diğerlerini bilemem.

Edit : Kayıt olamıyorum niyeyse sürekli hata veriyor.

dcpromo tarafından 29/Nis/20 21:38 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alli
    alli's avatar
    Erkek
    risk53 bunu yazdı

Ben denemek içimün kayıt oldum.

Acelece yapılmış bir sisteme benziyor kayıt ekranında bazı yerlerde şifre bazı yerlerde parola yazıyor ayrıca mobilden kayıt olmuştum mail adresimi bile zor girdim.

Sonuç olarak dersler kısmında açıla ders bulamadım tabi ilk açıklandığında kayıt olmuştum şu an durum ne bilmiyorum.

katiliyorum. kullanim klavuzu da cok acemice hazirlanmis. berat albayrak'in klasik "bakin biz bir seyler yapiyoruz" gaz almasi gibi duruyor. yine de onyargili olmamakta fayda var

https://i.imgur.com/lCgZ0V0.jpg
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

SQL eğitimlerine baktım, udemy deki eğitimin aynısı (Ömer Çolakoğlu) 

Python eğitimine bakacağım.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Damattan İstihdam açıklaması: 

DAMAT: Sizler için gelişim ve kariyer imkanı sağlayacak 1 milyon yazılımcı projemizi hayata geçirdik. Şu ana kadar 440 bin 427 arkadaşımız aktif olarak bu platformu kullanıyor. 234 bin 800 arkadaşımızsa eğitimler sonrası istihdam imkanlarından yararlanmak için CV’lerini doldurdu. Şimdi bu platformdan yararlanacak olan genç arkadaşlarımıza üç küçük müjde vermek istiyorum.

İlki, 1 milyon yazılımcı projemize katılan eğitim portalımızdaki eğitim alan her bir kullanıcımıza her ay 6 gb ek internet kotası vereceğiz. Bir diğeri e devlet şifresi edinemeyen yahut 15 yaşından küçük olduğu için platformu kullanamayan gençlerimiz için yeni bir giriş ekranı geliştirdik. Sonuncusu ise özellikle eğitimler esnasında kafanıza takılan sorular sormanız ve tecrübelerinden yararlanmanız için öğretmenlerimizle canlı oturumlar başlatıyoruz.

alektamovikmovik
Toplam Hit: 3266 Toplam Mesaj: 13
programlamaya giriş e-kurs