1 Minibüs İnsan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    Harbiden Ucuz KurtuLmuşsun (:

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    card_zede
    card_zede's avatar
    Erkek

bi gün bizde de ibnelik varya gs şampiyon olmuş çıktık sık varmış gibi fb bayrağı sallamaya başladık .........

o ne a.q. 20 30 kişi üzerimize geliyo ne sağımda ne solumda arkadaş kaldı a.q. bi baktım söze ne hacet tekme tokat girmeye başladılar bende arada 2 3 sallayımdedim ama olmuyor benim ağız burun kan içinde baktım olacak gibi deil millette almış eline çerezi sinema seyreder gibi bizi seyrediyo ayırmayakimsenin niyeti yok bi kaçtım bi mağazanın birine kurtuldum a.q. şimdi bütün o arkadaşlara siktiri çektim a.q.

sende öle yap

sitem etme allaha günahkar olursun;gönül verme kuluna isyankar olursun.....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    ne akla hizmet gidip kıza omuz koyuyoki senın arkadaş,nblm walla bi minubus insan sizi sikse haklıdır:) arkadaşının tam ipnelik yapmıs,sende bi minubus adam topla git onu sik

çocuktum,büyüdüm
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeliDumrul
    DeliDumrul's avatar
    Erkek

Benimde başıma çok benzer birşey geldi de bu sefer kız pskopat çıktı a.K. Gece 2 gibi taksimde cumhuriyet meyhanesinden çıkıp beşkiktaşta bir arkadaşın evine gidicektik 4 kişi. Taksi tuttuk. Beşikaş'ı bilenler bilir. Yıldız kampüsünün ordaki geçitte indik. Geçite çıktık. Gece 2 de 4 abaza geçitte yürürken karşıdan mini etekli bi kız geldi. Aynı şekilde geldi bana bindirdi . Biz bişe demeye kalmadan kız döndü bağardı 'önüne baksana ulan diye'. Cebinden bıçak çıkardı üstüme yürüdü. Bizimkilerden  ikisi direk kaçtı. Ben kıza sakin ol dedim. Bi daha çarpma ulan. dedi bastı gitti amK. Olur böyle şeyler büyük şehirlerde yalnızsan direk kaçacan, arkadaşlarınlaysanda kaçacan :D

Dünya gözümde kerbeladır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek
    arkadaşının kaçması fena puj luk olmuşta  sokaktn gecen normal kızlara laf atıp zuze zuze hareket yapan pujları sopalamakmustahak a.q

onekine?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    iyi olmuş  ne diye kıza laf atıyonuz ya mafya kızıysa hı

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    buyuk ihtimal arkadasim dedigin kisinin, kiza yaptigi davranistan dolayi boyle bir sey basina gelmistir.sende boyle bir adami arkadasim diye yanindami gezdiriyorsun? bugun yolda tanimadigi birisine yapar, yarin bir gun senin bir esine, dostuna, akrabana da ayni seyi yapar o. adamlara birakmadan bir temiz siz dovseydiniz.insan olma sifatlari bunu gerektirir...

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dangerover
    dangerover's avatar
    Erkek
    card_zede bunu yazdı:
    -----------------------------

bi gün bizde de ibnelik varya gs şampiyon olmuş çıktık sık varmış gibi fb bayrağı sallamaya başladık .........

o ne a.q. 20 30 kişi üzerimize geliyo ne sağımda ne solumda arkadaş kaldı a.q. bi baktım söze ne hacet tekme tokat girmeye başladılar bende arada 2 3 sallayımdedim ama olmuyor benim ağız burun kan içinde baktım olacak gibi deil millette almış eline çerezi sinema seyreder gibi bizi seyrediyo ayırmayakimsenin niyeti yok bi kaçtım bi mağazanın birine kurtuldum a.q. şimdi bütün o arkadaşlara siktiri çektim a.q.

sende öle yap

-----------------------------

o degil bize gs sampiyon oldugunda cıktık arabayla tur atıyoruz arkadaşlardan biri piç fb bayragı getirmişdi arabanın arkasında kocaman :d bayrak bi daldık gs aralarına bayragı unutmusduk :D bayragı bi gördüler enaz 500 kişi arabanın etrafına bi geldiler :D bakdım olacagı yok camı indirdiler sag camı diyolar ipneler feneer bayragı tasıyor bagırıylrar digerleride gelsin die bizimkielrde arabada iyiyce tırsdı bakdım olacagı yoq indim aşagı aldım bayragı :D dedim len bagırıyorsunuz amk bi bayrak yaktırmadınız dedim :D cakdım cakmagı bayragı :D yakdım :D öle ucuz sıyrıldık amk :D

Bu aralar Pek net..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    İyi yapmışlar, kurunun yanında yaşta yanar muhabbetine dönmüş ama burada sadece yaşlar yanmış :D Ben olsam arkadaş falan dinlemem, savunmasız bi kıza omuz atıp sonra sıkıyı görünce beni orada bırakıp topuklayan artistin adresini kendi ellerimle veririm.Sonra cips,çekirdek falan alıp evinin önüne gider,hafif sırıtarak dayak yemesini izlerim.Aklı başına gelsin...

Her Hakkım Saklıdır
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
    arkadaslık  kötü  gunde bellı oluyomus gercekten arkadaslarımı tanıdım ve sıktırı cektım bana adam gıbı adam sokaktan gıden kıza omuz atan adam degılde 1 mınıbus okuz gıbı herıflerden benı kurtaran  arkadasa arkadas derım beraber dayak yıyp beraber dayak atmak ıcın ıs bırlıgı yapan arkadas lazım .. boyle arkadası olcak ısterse 1000 adam gelısın onune sonucda dayak yımek var ama arkadasını bılırsın en azından .. yazıklar olsun kı arkadaslarımı tanıdım ..adamaları cagırıp evıne gotursem bu sefer bana yakısmaz neyse kurnun yanında yasta yandı harbıden ama adamlar  ben yapmadım desemde onlarda haklı gozu donmustu belkıde kardesı ıdı bırısının ..benımde o durumda olsam onume gelını sıkerdım

....
Toplam Hit: 5186 Toplam Mesaj: 24