folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder 1 Nisanda Ne Yapabiliriz ??

1 Nisanda Ne Yapabiliriz ??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek
    Yanlız sakaları yaparken dikkatli olun arkadaşlar gecen burda bi arkadaşımın cafesi var oradaydım oturuyoruz cafenin alt katında her neyse yaslı adamın biri geldi oturdu fln cay içti 2 tane sonra bizim görevli arkadaşa seslendi cay n kadar diyemi bişe dedi anlayamadık hiç birimiz arkadaşda bi tane daha cay getirdi dedi ben cay istemiorm fln hesabı sordum dedi 2 den fazla cay içemiorm dedi neyse lafı fazla uzatmıyımda ordan muhabbet acıldı fln 2 den fzla cay içemiorm ndn beyin hastasıymıs adam geçmiş olsun falan emekliymiş dedik nerden emeklisin öğretmenmiş onceden nasıl oldu amca bu kaza falan derken öğrencileri bi gun okulda saka yapmak sitemişler 1 nisan günü yerleri sabunlamışlar hocada girince sınıfa direk duşmus kafayı vurmus 10 sene komada kalmıs uyanamamış 10 senesi boşa gitmiş adamın benimde aklımdan gecen planlar vardı bu 1 nisan için adam anlatınca vaz geçtim vala mazzaallah nolur nolmas onun için sakalarımızı dikkatli secelkim arkadaşlar..

Ben bu insanları anlamıyorum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek
    Öğretmenin oturduğu sandalyeye tebeşir tozu yayın. Oturup kalktığında makaranızı yaparsınız
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    sınıfta veya iş yerinde osur 1 nisan de

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek
    Bu arada saka olarak tahtayı ıslatmak olabilir (:

Ben bu insanları anlamıyorum.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TRbLueManTR
    TRbLueManTR's avatar
    Erkek
    Okulu Kalaşnikof'La Tara Müdür Napıon Derse '1 Nisaaaaan' dersin :)

[b][c=1] *i wiLL Lσωє γσu тiLL dєaтh dσ uS paят (вizi öLüм aγıяaηa dєк Sєηi Sєwєćєiм) [/c=46][/b]
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostok
    Lostok's avatar
    Erkek

UNKN0WN bunu yazdı:
    -----------------------------
    Yanlız sakaları yaparken dikkatli olun arkadaşlar gecen burda bi arkadaşımın cafesi var oradaydım oturuyoruz cafenin alt katında her neyse yaslı adamın biri geldi oturdu fln cay içti 2 tane sonra bizim görevli arkadaşa seslendi cay n kadar diyemi bişe dedi anlayamadık hiç birimiz arkadaşda bi tane daha cay getirdi dedi ben cay istemiorm fln hesabı sordum dedi 2 den fazla cay içemiorm dedi neyse lafı fazla uzatmıyımda ordan muhabbet acıldı fln 2 den fzla cay içemiorm ndn beyin hastasıymıs adam geçmiş olsun falan emekliymiş dedik nerden emeklisin öğretmenmiş onceden nasıl oldu amca bu kaza falan derken öğrencileri bi gun okulda saka yapmak sitemişler 1 nisan günü yerleri sabunlamışlar hocada girince sınıfa direk duşmus kafayı vurmus 10 sene komada kalmıs uyanamamış 10 senesi boşa gitmiş adamın benimde aklımdan gecen planlar vardı bu 1 nisan için adam anlatınca vaz geçtim vala mazzaallah nolur nolmas onun için sakalarımızı dikkatli secelkim arkadaşlar..

çok haklısın bayan bi hocanın çantasına gerçek gibi duran oyuncak örümcek koymuştuk hoca azdaha kalp krizi geçiriyodu tüm öğretmenler sınıfa toplandı hocayı ayıltmak için  kadının tansiyon fırlamış 2 gün rapor almışdı sonradan anlattı örümcek kelimesini bile duyunca ürperiyomuş...

yani diyeceğim o ki çakayı kaka yapmayın

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Recoba_20
    Recoba_20's avatar
    Erkek
    çok değerli yemekhanemizi yakmıştık en son:D

**D-A-Ç-K-A** ----- **L-İ-S-E**
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
    yuh la herkes  bomba , osur saldır vur kır demiş...:D ben dogum günümü kutlıcam

....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek
    media_center bunu yazdı:
    yuh la herkes  bomba , osur saldır vur kır demiş...:D ben dogum günümü kutlıcam
    Senin yerinde olmak istemezdim çok süprizli hediyeler gelebilir . xD
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek
     Benim de doğum günümü kutlayabilirsiniz :)

Sen hiç kaval çaldın mı?
Toplam Hit: 4724 Toplam Mesaj: 27