folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder 10 Nisan Da Kara Delik Fotoğrafı Paylaşılacak

10 Nisan Da Kara Delik Fotoğrafı Paylaşılacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

hocam senin klavyende falan sorun mu var  , saçma sapan ifadeler çıkıyor.

Tarzi oyle. Arkadas saolsun onun sayesinde merak ettigim bu konuyu takip edemiyorum mesajlarini gordukce gozlerim kaniyor istemsiz kelimeler dokuluyor dilimden.

İlginç, bende böyle kelimeler dökülmüyordu. Öğrendiğim iyi oldu.

RitmFarbRacourci tarafından 11/Nis/19 09:51 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Zamanı kontrol edebilseydim, geçmişte katliam yapan ne kadar kötü lider varsa, gider herifleri öldürürdüm, ve olacakları değiştirirdim, gelecek değişirdi.. Döndüğüm zaman ise korktuğum tek şey kurtardığım insanlar arasından çıkan canilerin yeni katliamlar yaptıkları bir tarih okumak... Ya da katliam dolu bir savaşın tam ortasında kendimi bulabilirim, gelecek değiştiği için kurtulanların yapacakları yeni bir tarih oluştururdu..

senden daha da ileri bir gelecekten birisi geri gelip geçmişteki tüm liderleri canice öldüren seni öldürürse ne olacak? :)

shockman hocam selamlar uzun zaman olmuştu :)

rappermcs tarafından 11/Nis/19 15:09 tarihinde düzenlenmiştir

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    ShockMan bunu yazdı

Zamanı kontrol edebilseydim, geçmişte katliam yapan ne kadar kötü lider varsa, gider herifleri öldürürdüm, ve olacakları değiştirirdim, gelecek değişirdi.. Döndüğüm zaman ise korktuğum tek şey kurtardığım insanlar arasından çıkan canilerin yeni katliamlar yaptıkları bir tarih okumak... Ya da katliam dolu bir savaşın tam ortasında kendimi bulabilirim, gelecek değiştiği için kurtulanların yapacakları yeni bir tarih oluştururdu..

eğer o olaylar olmazsa senin geçmişe gidip değiştirmek için bi motivasyonun olmaz. dolayısıyla çıkmaza girer. alternatif olarak geçmişe gidip tarihi değiştirdiğinde tekrar geleceğe geldiğinde bu tarihin geleceğine değil başka bir zaman çizgisinin belki paralel evrenin geleceğine gidebilirdin. dolayısıyla geride bıraktığın evrende veya zaman çizgisinde herşey aynı kalmaya devam ederdi.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

Eğer o olaylar olmazsa senin geçmişe gidip ,değiştirmek için bi ,motivasyonun olmaz. Dolayısıyla çıkmaza girer.

Alternatif olarak geçmişe gidip tarihi değiştirdiğinde, tekrar geleceğe geldiğinde, bu tarihin geleceğine değil ,başka bir zaman çizgisinin belki paralel evrenin geleceğine, gidebilirdin.

Dolayısıyla geride bıraktığın evrende, veya zaman çizgisinde, herşey aynı kalmaya devam ederdi.

SWH. İlla bir Paralel Evren olacak yani. Paralel Evren ile Alternatif Evren aynı olamaz her'âlde, değil mi @PromeTheus ?LOL.

RitmFarbRacourci tarafından 11/Nis/19 15:51 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

``, ^}

-0-  , @İtalyan ^^7)

PowerNap yapacağ'um. Anteni kapatıyorum, ısıyı düşürüyorum, GözBandını takayRum. Herkese bu gece için, İyi uykular dilerim.

iyi "??mi}}" geceler ^^ : D :D 

Şahaneydi. Sabaha uyandım.

( ̄. ̄)

\( ̄.o ̄)/ 

←_← →_→

`  ` ,

^^D ayaktayım, birazdan .....yım yine. Tüm sensörler Yeşilden TuruncuKırmızı'ya. Teyakkuz(?) hâline.

-0-

Konuyla alakalı olarak da, Bu görseli paylaşılan Foto'nun GökYüzünde ne kadarlık bir yay^kare'ye  ait bir görüntü olduğunu, biliyor muyuz?

-0-

@KaaN  'in mesajı hangi konudaydı. 

-0-

HomoDeus 'un peşinde,

{

{

{ 

dikkat et yakma sensörleri dıt dıt :S ?? :SsS

}

}

}

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

``, ^}

-0-  , @İtalyan ^^7)

PowerNap yapacağ'um. Anteni kapatıyorum, ısıyı düşürüyorum, GözBandını takayRum. Herkese bu gece için, İyi uykular dilerim.

iyi "??mi}}" geceler ^^ : D :D 

Şahaneydi. Sabaha uyandım.

( ̄. ̄)

\( ̄.o ̄)/ 

←_← →_→

`  ` ,

^^D ayaktayım, birazdan .....yım yine. Tüm sensörler Yeşilden TuruncuKırmızı'ya. Teyakkuz(?) hâline.

-0-

Konuyla alakalı olarak da, Bu görseli paylaşılan Foto'nun GökYüzünde ne kadarlık bir yay^kare'ye  ait bir görüntü olduğunu, biliyor muyuz?

-0-

@KaaN  'in mesajı hangi konudaydı. 

-0-

HomoDeus 'un peşinde,

{

{

{ 

}

}

}

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    Prometheus bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

Eğer o olaylar olmazsa senin geçmişe gidip ,değiştirmek için bi ,motivasyonun olmaz. Dolayısıyla çıkmaza girer.

Alternatif olarak geçmişe gidip tarihi değiştirdiğinde, tekrar geleceğe geldiğinde, bu tarihin geleceğine değil ,başka bir zaman çizgisinin belki paralel evrenin geleceğine, gidebilirdin.

Dolayısıyla geride bıraktığın evrende, veya zaman çizgisinde, herşey aynı kalmaya devam ederdi.

SWH. İlla bir Paralel Evren olacak yani. Paralel Evren ile Alternatif Evren aynı olamaz her'âlde, değil mi @PromeTheus ?LOL.

tekrar ediyorum, eğer bi şekilde geçmişi değiştirmeyi başaracaksan bu durumda gelecekte o olay olmadığı için geçmişi değiştirme yolculuğuna çıkman için bi sebep olmayacak.

bu durumda geçmişte kalırsan senden iki tane var ve paralel evrendesin. geleceğe gidersen geçmişe gitme sebebi olmayan kendinle karşılacaksın yine senden iki tane var. 

geçmişe gitmek için henüz teorik olarak dahi yöntem bulunamadı. geleceğe görecelik sayesinde gitmek mümkün. daha doğrusu ışık hızına yaklaşıp sen az yaşlanacaksın dünyada 100 yıl geçecek sen 1 yıl yaşlanacaksın mesela. bunun adı zaman yolculuğu mu o da tartışılır. ama geçmiş için böyle bi yöntem de düşünülemedi. bulursak da bahsettiğim sıkıntılar ortaya çıkıyor.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

Galiba benim mesajdan sonra zamanda yolculuk tartismasina dondu konu. Mesajima aciklik getireyim:

Ben zamani kontrol etmek dedim. Bu, zamanda yolculuk etmek anlamina gelmiyor. Zamani yavaslatarak veya hizlandirarak kontrol edebileceklerini kastettim. Bunu da “karadeliklerin etrafinda zaman nonlineardir” hipotezinden yola cikarak soyledim. Ayrica -yine teorik olarak- solucandelikleri kullanilarak galakside binlerce isik yili yolculuk birkac saniyede gecilebiliyor. Isinlanmanin sifreleri de elde edilebilir. Tabi bunlar karadeliklerin yanina gitmekle, ya da dunyada “kucuk capli” karadelikler olusturularak mumkun oldugu icin, uzunca is var daha onumuzde galiba. 

Zamanda yolculuk konusunda da iki kelam etmek isterim. Bence gecmise gitmek degil ama milyarca ihtimal gozden gecirilip gecmisin birebir simulasyonunu yapmak mumkun olacak. O kadar ayrintili bir simulasyon olacak ki, gecmise gidilmis kabul edilebilecek. Tabiki, hicbir sey degistirilemeyecek. Ama suclulari bulmada, hatalari anlamada, ozlemleri gidermede cooook faydali olacagi kesin. Ayni sekilde gelecege gitmek de mumkun. Ama gelecekte belirsizlikler gecmisten cok daha fazla olacagi icin, o biraz daha vakit alacaktir.

Eyorlamam bu kadar.

All I need is a possibility.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı

{

{

{ 

}

}

}

Güldüm hem de LOL.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

senden daha da ileri bir gelecekten birisi geri gelip geçmişteki tüm liderleri canice öldüren seni öldürürse ne olacak? :)

shockman hocam selamlar uzun zaman olmuştu :)

:) Vay başım üstüne hocam.. Selamlar sevgiler..

Peki tamam o zaman en iyisi ellememek... Var olana razı olmak daha iyi galiba.. :)

@Prometheus hocam anlatımlarınızdan anladığım ben o cani liderleri öldürürsem, geri döndüğümde onların var olmadıkları bir paralel evrene gelmiş olacağım, ama onlar olasılıklar evrenlerinden birisinde, bizim bulunduğumuz bu evrende yine var olmaya devam edecekler, ve öldürdükleri ise yine ölü kalacak demektesiniz, ama benim yarattığım bir olasılık evreninde ise onlar ölü olacak.. Bu iş kafa karıştıran bir hal alıyor.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 9456 Toplam Mesaj: 81
kara delik